Glavni meni

Od kada je na manijacima dozvoljen lock teme.....

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 17 Jul, 2020, 20:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Poèinje da lièi na buljoljub...  Laziæ se razgoropadio... Ove godine mu dali veæu platu, nazvali ga senior nesto... ©to znaèi mator (nije vise mlaði referent)... Mo¾da mu je i ¾ena ne¹to uradila, ali poludeo skroz.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Aj ¹to sam poludeo, nego jo¹ i ispravljam gre¹ke... ;D ;D ;D
Nikad nije bilo ni zabranjeno zakljuèavati teme, samo se ba¹ retko praktikuje, danas me povelo dobro raspolo¾enje kad je Uff rekao, mo¾e lock... ;D ;D ;D
Nije da æe to sad da postane èesta pojava... ;D :-* [cheers]

El Jefe

Генијално Химлер, генијално
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2020, 20:54
Aj ¹to sam poludeo, nego jo¹ i ispravljam gre¹ke... ;D ;D ;D
Nikad nije bilo ni zabranjeno zakljuèavati teme, samo se ba¹ retko praktikuje, danas me povelo dobro raspolo¾enje kad je Uff rekao, mo¾e lock... ;D ;D ;D
Nije da æe to sad da postane èesta pojava... ;D :-* [cheers]
tako pocinju i serijske ubice...nije cesto ali se nakupi...dzeku trboseku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [srce] [srce] [srce]

Eno, otkljuèao sam, idi tra¾i pravdu za debelog... ;D :P

ЯЭВОЛУТИОН

picko...isti si pickousti...popustas pod pritiskom...ima lock, nema lock.....pazi...iam i slicnosti ...burn a bitch.....nego...kao nam je malteski soko....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] :-[

Dobro je, èuva neku decu koja imaju nekog Ahmeda i obezbeðenje... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

revolucija koji pokusava da bude zmaj otvarajuci redom problematicne teme
uspesan koliko i zmaj kad bi pokusao da mude majstor za motore  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2020, 02:21
revolucija koji pokusava da bude zmaj otvarajuci redom problematicne teme
uspesan koliko i zmaj kad bi pokusao da mude majstor za motore  [rofl]

ti ne seri....digao sam sistem pre par dana i uspeo da resim problem sa graf kartizom da dete moze da igra pubg...haker
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell