Glavni meni

Moto GP 2020

Započeo zVuk, 17 Jul, 2020, 07:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

danas objavii da marc marquez jos dva ii tri meseca nece na stazu...r
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

jel ti nedostaje..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

meni ne to pate pedofili
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

vidim...nemozes da izdrzis a da ga ne spomenes... :)

elem dobra trka danas .... oliveira car, koliko je ranije kocio u poslednjoj krivini, tacno je znao da ce dzek i pol da odu siroko...

https://www.youtube.com/watch?v=lNI40h1vCTI#
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

#24
svaka cast rosiju,uspeo je da odbrani 9-o mesto od pocetka do kraja trke :)

bravo doktore!

koliko je zanimljiviji motogp bez onog debila markeza.

edit://

a svinjales skocio sa motora na 200km/h

mali_zmaj

Drago mi je ¹to je iskoèio jo¹ jedan konkurentan tim.. Bravo KTM.. 
jin-jang

Darko

Citat: eclipse4 poslato 23 Avgust, 2020, 20:20
svaka cast rosiju,uspeo je da odbrani 9-o mesto od pocetka do kraja trke :)

bravo doktore!

Hahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhaha

Darko

Ima li neka vijagra koja traje malo duze ?

mali_zmaj

He,he..,jbg dr¾ao se koliko je mogao...,al dolaze ovi kuratiji,mlaði... ©teta ¹to nije uzeo barem ne¹to od postolja,ipak je na domaæem terenu. Quartanaro je pukao izgleda!? ©teta. Dovija ne kontam.. ,svi drugi deru Dukatije on ni¹ta,lik suzdr¾an.Od KTM ovca sam oèekivao da se bore vi¹e.

Sad da je doèekati Markeza,da vidimo gambanje sa ovima ¹to su iskoèili dok ga nije  bilo!?!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

srbac

Dovi je profitirao... moze biti i sampion ako pobedi jos neki put...
Banjaja nova zvezda Ducatija...
Zarko ovog puta slabo..
Kurti u¹la voda u u¹i....

Lone Wolf

Нешто ми ова сезона од како нема Маркеза погубљена, као да не знају шта сад да раде и ко ће бити први.
У фазону, ај ти, нећу ај ти...
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Pa prije ganjali Markeza,i on im bio cilj!! Bez njega se pogubili,glupavo malo,al na takvo ne¹to mi sve ovo lièi!! Quartanaro ,umjesto sad kad nema Markeza ,ganja bodove,njega nestalo!! Pa ne mogu da vjerujem da je toliko do Yamahe!!?  Mislim interesantno je,nije da nije...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

do jamahe je imaju problem sa kocnicama.....pregrevanje///li gume ....pregrevanje...izgleda fabricke vise neg sateliti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Jel ste vi nekada gledali prave trke? Mislim ono, deset trka - deset pobednika? Neizvesnost do kraja vam nije ok?

®or¾

 [rofl] Ga¹o u pravu si,zanimljivije je ovako deset puta,mada biæe, interesantno i kada se Markez vrati,toliko je bio dominantan,da je postalo dosadno ali eto,stvari se promenile [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

kad se vrati bice zanimljivo....ili ce da se udidi u odvozi rereativo do raja sezne ili ce da kegla po stazi do ne omlati livadu jos jedared.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

Оне трке паса имају белог зеца што јуре. Без њега се зајебавају по хиподрому.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

ali beli zeka otisao u livadu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: Lone Wolf poslato 18 Septembar, 2020, 10:12
Оне трке паса имају белог зеца што јуре. Без њега се зајебавају по хиподрому.


Hah, sjebale se nosece sine belom zeki, ali kad se vrati, ocekujem da ce biti na celu cirkusa, opet.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Ga¹o niko nije rekao da ovo nije zanimljivo,nego su malo neoèekivano iskoèili neki drugi ljudi u prvi plan,a favoriti se pogubili!! To je neki moj zakljuèak,¹to reèe malo je i dosadio Markez,nisu ga mogli stiæi nikako! 

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang