Glavni meni

Moto GP 2020

Započeo zVuk, 17 Jul, 2020, 07:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Како год да се вози Дови први у пласману, сигурно и њега блам.
Не може рај на земљи.

zVuk

zasto da ga bude blam..?? 
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

srbac

Videcemo koliko ce Markez i Honda moæi, je su svi napredovali, rekordi se pi¹u posle svake trke....

®or¾

Ako se oporavi ko svet,moæi æe kao i do sada,nisam njegov fan ali vozi za sve pare.Gledaæe mu svi u leða ili æe se skr¹iti ponovo,neæe taj taktizirati kad sedne ponovo [cheers]

eclipse4

pozicija mu ne dozvoljava da taktizira

®or¾

Ni glava, mu to ne dozvoljava

viper

Sad ga krenulo sa povredama.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mali_zmaj

Rossi pao,bem ga! Quartanaro odradio posao,Suzuki razbucao sve,svaka im èast!! Dovija ne spase bog otac,magnet za padavièare!! Sve u svemu dobra trka,nije dosadna bila!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Darko



mali_zmaj

Paa volim ja Dedicu,ali mislim da je mogao samo  soli na rep Quartanaru staviti,mali je u¹ao u "zonu",te¹ko bi ga pre¹ao!! Trebao se strpiti uzeti drugo,mo¾da i treæe,ne bi mu niko ni¹ta zamjerio!!
jin-jang

zVuk

ali izjava tipa "mozda sam mogao da pobedim, nikad necemo saznati" [rofl] [rofl] [rofl]...nek mu neko kaze da smo saznali... [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Ej , nemoj da nam umre tema ...

Jel ste tu ?

😂😂😂😂😂

ЯЭВОЛУТИОН

u ovakvim uslovima pobedjuju vojvodjani.....pun gas na pravcu pa ko brzi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Interesantna trkica... Svaka èast Rinsu!!  Petruæi neka se bogu moli za ki¹u svaki put..  ®ao mi Milera,jbg. Dedica..,jbg. padavica ga hvata zadnjih dana!! Puno hoæe,a puno neæe da mo¾e!!
jin-jang

mali_zmaj

Aleksa Markeza sam zaboravio,odradio je odlièan posao!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

eclipse4

svaka cast rosiju,video je da od trke nema nista pa nije hteo da se muci a i pustio je omladince da se malo zezaju po kisi.
sta da kazem,iskustvo...svaka mu cast!

FORZZA VALEEE

mali_zmaj

Ekstra trka,opet Aleks Markez odradio posao,Suzuki dominira. Vinjales nema snage da u istom tempu odradi i start i fini¹.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang