Glavni meni

Kawasaki zx10r

Započeo ®or¾ GTI, 13 Jul, 2020, 19:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Kawa 2006 kupljena nova ovde, ja je uzeo od prvog vlasnika pre 3 sezone, motor je stajao do tad 6-7 god, sredjen komplet, ulje ipone katana 10w50, filter, filter vazduha, ulje u stapovima ipone pre 2 meseca i semerinzi, motorex u kocnicama, ipone tecnost za hladjenje takodje pormenjena u martu. Gume stsvljene nove michelin pilot power 2ct prosle god pre moto ture presle oko 8 k. Imam 3 kljuca i servisnu knjigu.
Bio na alpima i tura po evropi prosle god u cugu 6 000km.
Motor danas registrovan 13.7.2021
Ima gear indicator, leo vince izduve sa homologacijom, i barakuda rucice i heblove.
31 000 km, ja ga uzeo sa 23000 km.
Razlog prodaje zapeo sam za novog stroma🙂.
Cena 4300eur.
Nema dinara ulaganja.
0659000893













Charuga

Zasto se ja napalim kad god vidim da se prodaje ZX-10R......

®or¾ GTI


®or¾ GTI

Ja bih najradije oba motora al jbg

®or¾ GTI


Havarisan

Da li je u prvoj boji?

®or¾ GTI


Charuga

Interesuje li te zamena za FZ 1 2013... ABS

mkt

Citat: Charuga poslato 14 Jul, 2020, 02:45
Zasto se ja napalim kad god vidim da se prodaje ZX-10R......
Ja kad vidim ovaj model pomislim na tebe
Nekako zbog putopisa i svega kapiram

®or¾ GTI


®or¾ GTI

Drugari, posto idem na brod uskoro konacno, a kawa da stoji duze vreme u garazi mi je zao tako da za manijake ako neko hoce top motor, proveren
Ide 3600eur, na polovnim je 3900.
Za ove pare ide ako ne skupljace prasinu.
P🙂

®or¾ GTI

Kawa otisla, moze u stare

ЯЭВОЛУТИОН

kawa ode vlasnik nikada :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

ajde, ovi moji vec krenuli...organizovali vakcine i ko god je dobio drugu dozu moze na brod sutradan.....obavezno se pelcuj ali sa nekom zapadnom...ovi can nisu priznavali nista osim astra zeneke za ukrcavanje posade....kazu da sledeca tura izde uz potvrdu o antitelima.....jebi a ale im kinezi i
rusi na kruzerima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾ GTI

Stigao poziv za kraj maja