Glavni meni

противуставно бановање Господе чланова ф

Započeo Kostić, 13 Jul, 2020, 10:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

дебели змај је један сасвим нормалан несрећан човек који има ту ману да подјебава али није малициозан - дебели змај је човек који је у свом кратком животу видео и доживео нешто што ниједан галамџија није - дебели змај се не дрогира - дебели змај гура прст у око свима без изузетака - кад дебели змај гурне прст у око власти дебели змај добије по ушима - правда за дебелог змаја - боли нас курац за дебелог змаја и његове јатаке - дебели змај се зацопа док си реко пичка трн бежи бежи жбун - дебели змај не јебе кеву и не вређа људе на форуму - дебели змај је пристојан - дебели змај је дебео и ружан - боли нас курац за дебелог змаја - дебели змај нервира људе - вратите дебелог змаја


није крив

Lone Wolf

Признајем да лично не знам никог на форуму.
Не знам треба ли се знати лично или не?
Форум као, не знам, шта ко каже, пише...
Не може рај на земљи.

Ostoja

Vraæaj Zmaja
Nepodno¹ljiv je, to je èinjenica ali je na¹.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4

Citat: Kostiæ poslato 13 Jul, 2020, 10:52
дебели змај је један сасвим нормалан несрећан човек који има ту ману да подјебава али није малициозан - дебели змај је човек који је у свом кратком животу видео и доживео нешто што ниједан галамџија није - дебели змај се не дрогира - дебели змај гура прст у око свима без изузетака - кад дебели змај гурне прст у око власти дебели змај добије по ушима - правда за дебелог змаја - боли нас курац за дебелог змаја и његове јатаке - дебели змај се зацопа док си реко пичка трн бежи бежи жбун - дебели змај не јебе кеву и не вређа људе на форуму - дебели змај је пристојан - дебели змај је дебео и ружан - боли нас курац за дебелог змаја - дебели змај нервира људе - вратите дебелог змаја


није крив

otvorite zajednicki forum....eto ja cu da ga posecujem,obecavam!

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 14 Jul, 2020, 16:21
Citat: Kostiæ poslato 13 Jul, 2020, 10:52
дебели змај је један сасвим нормалан несрећан човек који има ту ману да подјебава али није малициозан - дебели змај је човек који је у свом кратком животу видео и доживео нешто што ниједан галамџија није - дебели змај се не дрогира - дебели змај гура прст у око свима без изузетака - кад дебели змај гурне прст у око власти дебели змај добије по ушима - правда за дебелог змаја - боли нас курац за дебелог змаја и његове јатаке - дебели змај се зацопа док си реко пичка трн бежи бежи жбун - дебели змај не јебе кеву и не вређа људе на форуму - дебели змај је пристојан - дебели змај је дебео и ружан - боли нас курац за дебелог змаја - дебели змај нервира људе - вратите дебелог змаја


није крив

otvorite zajednicki forum....eto ja cu da ga posecujem,obecavam!

Ja sam nudio UFFu da otkupim ovaj forum, ali nije hteo. Slatka je vlast :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ostoja

E da, zaboravih napomenuti glasam protiv Laziæa, imam za to dva debela razloga, prvi je to ¹to je on vlast a ja sam uvek protiv vlasti, a drugi je neuzvraæena ljubav...

P.S: ¾ena æe da me bije, ja sam ¾rtva porodiènog nasilja...

[rofl] :P
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

https://www.motomanijaci.com/index.php?topic=1147.0


ја да сам власт поубијао бих ко друг Стаљин све оне који имају више од сто динара у џепу

Kostić

има ли разлике између наше власти и овог форума? колико људи је директно изнело увреду и колико људи је директно вређало чалнове по разним основама? неко је попио курац неко није али ако власт некога напуши курцем ето нама србије :) епилог власт може како јој се хоће може да измисли правило може да га крши може селективно да изриче пресуде а ако то може влас ове државе зашто не би могла и власт форума па нисмо ми покемони па да нам се не може

толико о образовању о политици о писмености и наравно - о карактеру



Kostić

образовање може да се купи писменос се научи али карактер се рађа (сви ми имамо мали курац и та истина боли мајкујојјебем за све паре : )

UFF

kosta evo mozes da otkupis znajev ban za 1000eur :)
inace i ja bi takodje streljao sve koji u banci nemaju bar toliko za ne daj boze kao i one kojima su kartice stalno u minusu

El Jefe

Тако је господине шефе. Треба бановати све ове који немају слуха за тренутно стање ствари. Као ја нпр.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


El Jefe

Не желим вам ништа друго, само оно што ви мени желите Газда
Друштво за заштиту од животиња

Panta Zemunac

Kada nismo imali gde tu je bio UFF, da otvori sajt sa forumom koji danas ima zilion clanova!
Vodi ga deceniju a znamo neke forume koji nisu spojili par godina i ugasili se, sto znaci....ne valja vam a na njemu ste jer slicnog foruma nema!
O toleranciji necemo jer je ovo jedan, ako ne i jedini, najslobodniji forum...

Ne bih da mu solim pamet jer da znam bolje imao bih bolji sajt sa forumom. Otvoreno priznajem da san i na BJBu iz veoma specificnog razloga. Ceram Super Tenere a samo tamo ima tema o njima sa cca 400 str. a neophodno mi je jer savet za svaku sitnicu mogu dobiti u roku od desetak min. Toga ovde nema ali to nije razlog da napustim ovaj, jer nije poenta samo rasprava o mehanici vec i druzenje, zavitlavanje, pa i zajebavanje!

Poenta...Srbi su, ama bas svi, najbolji selektori, pedsednici, strucnjaci za Kovid pa i da sjasu sa konja na magarca!
Pa ni on vama ne govori kako da okrecite stan, nemojte ni vi njemu kako da vodi MM!!

mareskin

Citat: Panta Zemunac poslato 15 Jul, 2020, 11:45
Kada nismo imali gde tu je bio UFF, da otvori sajt sa forumom koji danas ima zilion clanova!
Vodi ga deceniju a znamo neke forume koji nisu spojili par godina i ugasili se, sto znaci....ne valja vam a na njemu ste jer slicnog foruma nema!
O toleranciji necemo jer je ovo jedan, ako ne i jedini, najslobodniji forum...

Ne bih da mu solim pamet jer da znam bolje imao bih bolji sajt sa forumom. Otvoreno priznajem da san i na BJBu iz veoma specificnog razloga. Ceram Super Tenere a samo tamo ima tema o njima sa cca 400 str. a neophodno mi je jer savet za svaku sitnicu mogu dobiti u roku od desetak min. Toga ovde nema ali to nije razlog da napustim ovaj, jer nije poenta samo rasprava o mehanici vec i druzenje, zavitlavanje, pa i zajebavanje!

Poenta...Srbi su, ama bas svi, najbolji selektori, pedsednici, strucnjaci za Kovid pa i da sjasu sa konja na magarca!
Pa ni on vama ne govori kako da okrecite stan, nemojte ni vi njemu kako da vodi MM!!

Onda si oma¹io ponetu foruma. Ovde ba¹ i treba da se govori kako da se vodi forum i da se muti voda. Inaèe bi bilo dosadno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Panta Zemunac

 [ban] dobro, onda eve mu ga (Uffu) jedan od mene...nikako nije smeo da se mesa u krecenje...!

Kostić

ја да сам глуп и ја бих имао картицу из неке банке међутим трошим оно што имам у руци - паре а за иљаду евра па није змај толико згодан :)

UFF