Glavni meni

Kao da ni¹ta u ¾ivotu nemam da radim.

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Jul, 2020, 17:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Danas sam pazario set toèkova od cbx550f koje nameravam da prepravim u ¾ièane... Inaèe su comstar felne koje je Honda dugo furala... Dakle ove felne...





Hoæu u ove




samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

nisam ja prvi koji to radi, ali jurim felne vec pet godina da su kompletne.....bice sve ispolirano ....a sve se radi da bi licilo na motore iz sezdesetih sa dobosima a zapravo su ovo hidraulicni diskovi i napred i nazad ali smesteni unutar kucista.....kandza hvata iznutra kao na buell-u
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Gvozden

dokon, al matematika je prava...
Zar ne bi to moglo od Falkonca, duplex sa zbicama :D  CNC ?

bogdan

da se ogrebem za pitanje , treba mi 17-ica  7-8 cm siroka  sa sjebanom glavcinom , znaci sto jeftinije , za isti posao  samo ide na obican dobos

El Jefe

Фалкон и Јава имају исте жбице ако коме треба информација
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bogdan poslato 09 Jul, 2020, 21:59
da se ogrebem za pitanje , treba mi 17-ica  7-8 cm siroka  sa sjebanom glavcinom , znaci sto jeftinije , za isti posao  samo ide na obican dobos
mislim da ljuba sin ima dva zicana tocka zadnja...jednu 17 a jednu 18....mogu da pitam koliko para....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan


bogdan

Da dodam  ne jurim isklucivo zbicane vec bih isekao felnu livenog tocka , izbusio i ozbicao