Glavni meni

Piagio X7 300ie EVO

Započeo stilgar, 02 Jul, 2020, 10:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

2010, nova prednja guma, nove ploèice na oba diska, na poèetku sezone zamenjeno ulje i filter ulja kao i antifriz. 22780 km na satu trenutno. Registrovan do 04.2021. na mom imenu prenos obavezan.
2100 evra
063 318129

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Jul, 2020, 23:36
jasmiko 2
Nije jasminko2, ledja me bole, moraæu da batalim moto svet nazalost.

ЯЭВОЛУТИОН

ledja te bole jer ceo dan sedis i ne kreces se.....malo vezbe malo setnja...a inace koga nista ne boli kad ustane ujutru a ima preko 5 banki....verovatno je mrtav.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

cudo mu nije preporucio tecnu kompresiju uz rakijiu ujutru
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Jul, 2020, 10:34
ledja te bole jer ceo dan sedis i ne kreces se.....malo vezbe malo setnja...a inace koga nista ne boli kad ustane ujutru a ima preko 5 banki....verovatno je mrtav.
Setam svaki dan 7-8 km. Ono ¹to je interesantno kad sednem na bajs posle 15ak minuta pedalanja bol nestaje, kad se vratim kuci sa vo¾nje od 20ak km dok se ne ohlade ledja ko nov sam.

milomir22

Za ledja skuteri nikako, samo sport ili sport touring motori, ili r-ovi ili fejzeri, banditi, gsxf-ovi, vfr-ovi i slicna sokocala, eventualno hayabusa i zx14.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Мање вина, мање вина
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

Citat: El Jefe poslato 03 Jul, 2020, 23:15
Мање вина, мање вина
ne konzumiram alkohol, znam, znam sad ce da bude "zato te i bole ledja" :)

misa-pei

Eto, vidi¹ kako zna¹ :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Bez sve ¹ale, vozio sam nekoliko puta ne¹to slièno po gradu i uvek su me posle bolela leða. Nikad na obiènom motoru.
Država je najveći neprijatelj naroda

bucko

Èubra se odrzava vozeci svaki dan po pedeset km biciklu
Ima ¹ine uz kicmu i tri zdrobljena pr¹ljena,zaradio na motokrosu
Vozi motor,naravno
Ja sam na fizikalnu terapiju za kicmu isao na motoru
Znao sam tacan br èe¹ljeva na brankovom mostu,vise ih ima ka gradu
Prodje i to

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Jul, 2020, 10:34
ledja te bole jer ceo dan sedis i ne kreces se.....malo vezbe malo setnja...a inace koga nista ne boli kad ustane ujutru a ima preko 5 banki....verovatno je mrtav.
[rofl] [rofl] [rofl] Uhhhh dobro je ......mene boli qrac.................. znaèi ¾iv sam  ;D ;D ;D

DebeliZmaj

auh... kod urologa...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Ajmo ljudi dobar skuter, ¹ta se èeka 😀 ima sve ¹to treba, tu je ind¾ek¹n, pali svetla kad se upali,  sve moderno, italijanski dizajn, udoban 😂😂😂😂

ЯЭВОЛУТИОН

jel ima start/stop sistem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Septembar, 2020, 23:02
jel ima start/stop sistem
Kad je crveno na semaforu stane¹, na zeleno krene¹ 😂😂😂

stilgar


stilgar

1950 evra zadnja cena fiksna.

DebeliZmaj

au ... pa ovo od jula prosle godine na prodaju...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell