Glavni meni

Korona/graðani vs ¹izoje...

Započeo DebeliZmaj, 01 Jul, 2020, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 21 Jul, 2020, 10:25
ajde uspe¹ni bizmismeni i struènjaci ne kenjajte vi¹e

telekom i dalje ? drzavna firma ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

sizoje je avanzovo od toga da mu likana pusi kurac do jebanja nacije u mozak pa je resio da proba i pedofiliju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

dobar je celavi, debeli zmaj na steroidima :D

ЯЭВОЛУТИОН

celavi je elokventan do kurca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Isto koliko i danasnji politicari

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Kao sto rekoh , pronaci , nasutirati i cao. Obojicu ...

Sta koj moj kurac ides da snimas policiju? Bavise se u zivotu - nicim , i ides da trazis greske onima koji rade nesto. Dno

DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 22 Jul, 2020, 17:26
Kao sto rekoh , pronaci , nasutirati i cao. Obojicu ...

Sta koj moj kurac ides da snimas policiju? Bavise se u zivotu - nicim , i ides da trazis greske onima koji rade nesto. Dno

zabranjeno da snimas dok neko radi ? cega se boje ? da ce da ih uhvati u krivicnom delu ?
``ko radi taj i gresi`` ne vazi za policiju, on kao OVL mora da zna sta sme sta nesme :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Nije zabranjeno, ali sto bi to radio ?
Sem ako nisi gmazd , koji zivi sa roditeljima , neispunjen u zivotu , bez igde ikoga

DebeliZmaj

U cemu je problem u kontroli zakonitosti rada ?
Sta te zulja u tome ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: Darko poslato 22 Jul, 2020, 18:18
Nije zabranjeno, ali sto bi to radio ?
Sem ako nisi gmazd , koji zivi sa roditeljima , neispunjen u zivotu , bez igde ikoga

policija krsi zakone  i propise, a on je gmaz..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Jul, 2020, 18:45
U cemu je problem u kontroli zakonitosti rada ?
Sta te zulja u tome ?

Nista me vise ne zulja na ovom svetu dok se ne tice mene. Do tada - kurac me boli. Ali mogu da napisem svoje misljenje isto kao i ti tvoje. Ako se ne slazes sa mojim misljenjem - i za to me boli kurac .

Citat: zVuk poslato 22 Jul, 2020, 19:25
Citat: Darko poslato 22 Jul, 2020, 18:18
Nije zabranjeno, ali sto bi to radio ?
Sem ako nisi gmazd , koji zivi sa roditeljima , neispunjen u zivotu , bez igde ikoga

policija krsi zakone  i propise, a on je gmaz..??

Vise balvan , ali ajde

DebeliZmaj

Ako ne zelis da ucestcujes u nekoj raspravi ili da procitas i tudje misljenje ondak si na pogresnom mestu.
Sve je ok .... kod urologa i resi peckanje i bol.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Darko poslato 22 Jul, 2020, 17:26
Kao sto rekoh , pronaci , nasutirati i cao. Obojicu ...

Sta koj moj kurac ides da snimas policiju? Bavise se u zivotu - nicim , i ides da trazis greske onima koji rade nesto. Dno

ja sam na primer za to da svakog policajca kojeg pronadjem na ulici nasutiram i cao

zasto ako je bio posten?

pa eto preventive radi, da zna sta ga ceka svakodnevno ako krene da zloupotrebljava polozaj i da ne misli da to sto ima znacku i pistolj vredi ista vise od ostalih gradjana

preventiva kao sto rekoh, da se primenjivala na vreme i dovoljno cesto problema sad ne bi ni bilo


i objasnjenje za tebe Dare on ne trazi greske onima koji rade nesto, vec greske onima koji ne rade kako bi trebali da rade za novac koji dobijaju od nas jer ako rade kako treba onda greske nece ni naci

Kostić

даре је близу лазића ко плус и минус него јел то наш даре од пре пет година који и даље викендом накне неки динар поред плате на државним јаслама да има за парадајз али не плати порез на зарађен динар ако јесте њему одговара стање овај ћелави много гура прсте у очи закону а и овај други  али они изгледа не једу државни леба даре је имао среће у животу па је стигао у београд остварио се ко процвала ружа и сад му се може да кити људе разним називима али треба му опростити не зна он шта је градски сиротињски живот кад су људи осуђени да се држе на породичном окупу јер само тако могу да преживе па били они гмаз или алибаба жвака кога б ц

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da mu nedostaju vikend tezge...ne zbog para vec zato sto ne moze da svira a on voli da svira a kuci nemoze.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

колико сам ја схватио ћелавог је болела регистрација овог другог бензин и то је у реду да се човек пожали држави али није у реду да држава њима ради то што ради јер они не траже ко лазић дубију влас него траже оно што је покојни тито омогућио грађанству сви ми требамо да имамо могућност да се возимо да не идемо на почетак када су само богати могли

него пола србије нема више дозволу ко двапут попије накупи бодове ко ово ко оно накупи бодове али мени је смешно да мени узму Б јер немам А беј иједног удеса прекршаја у саобараћају етц него ај стани ја станем дај дозволу ја дам ово није ам ово јесте ам ја га возим до 40 и то је то али он каже није дај паре ја паре немам сад ни Б немам а код нас полагање 15 до 20 пута скупље него у америци а плате 15 до 20 пута мање и где смо ми где је еукација где је оно сви требамо да имамо дозволу иако та дозвола курцу не вреди јер дозвола не чува главу него памет ово са бодовима цицероне друже мислиоче то је оно што си реко мудро


наш даре није балван он свира прокофјева

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti