Glavni meni

Korona/graðani vs ¹izoje...

Započeo DebeliZmaj, 01 Jul, 2020, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Vratio se Pera :)

Meni Pera ne deluje kao da je glup tako da je razlog sto je uz SNS ili interes ili neki ozbiljan psihicki poremecaj. Nadam se da je ovo prvo ...

Iskreno mislim da su protesti zaustavljeni zato sto niko u ovoj situaciji ne zeli da preuzme odgovornost za Kosovo. Covek koji je doveden ovde od strane zapada treba da zavrsi ono zasta je doveden a ne da sad posle 9 godina pljacke i izivljavanja  izmakne i uvali to nekom drugom.

Cim se zavrsi prica sa Kosovom ti koji su ga doveli ce organizovati da se on i skloni. Tako je bilo sa Slobom, tako je bilo sa Tadicem sto bi sad bilo drugacije.

UFF

Citat: petar357 poslato 17 Jul, 2020, 09:50
Ti bi da odluèujes ¹ta æe¹ kome oduzimati... A nikada neæe¹ odlucivati ni¹ta.

Mislis da nece?

Evo vec sad moze da odluci na primer da meni posalje poruku UFFe aj promeni nick "petar357" u "PusimQracZaSendvic" i ja ga poslusam i promenim istog trenutka

dzimika

Jel mogu ja malo da odlucujem? :D

Gašpar

Ja bih da potvrdim da sam UFFu poslao poruku ba¹ te sadr¾ine koju je napisao, tako da.... UFFe poka¾i da li mogu da odluèujem  [flashing]

mazzi

Jeb. Pero sjebase te... ispade ovaj forum isti ko SNS svako moze da odlucuje o svemu nema veze ko je strucan :D

dzimika


despic

Pa de ode sad? Ja taman napravio sendvic...
klasican divljak

grber

Citat: petar357 poslato 17 Jul, 2020, 09:14
E, i ovi protesti vam dugo potraja¹e...kao i svi prethodni... 😄😄😄
Broj uèesnika - za respekt 😄😄😄
Mislim da je vecina (ukljucujuci i mene) izasla prvi dan posle najave policijskog casa koji tvoj sizofren predsednik ipak nije uveo. Lepo je znati da ima vas koji pristajete na sve sto gospoda na vlasti zamisle i kako im se cefne -- malo u torove, pa malo moze sve, pa ponovo u torove...  [cheers]

Lone Wolf

Протести били због најављеног полицијског часа, тј карантин викенда.
Шизоје повукао, протести успели.
Шанијејасно?
Не може рај на земљи.

dzimika

Ljudi sto se pecate na prozivke, svi znamo da je covek omasio forum, sajt ili gde je vec unajmljen da stavlja hvalospeve i slicno
samo se opustite i uzivajte, jer budala te prvo spusti na svoj nivo pa te onda dotuce iskustvom, ne nasedajte na provokacije

mareskin

Citat: mazzi poslato 17 Jul, 2020, 10:25
Vratio se Pera :)

Meni Pera ne deluje kao da je glup tako da je razlog sto je uz SNS ili interes ili neki ozbiljan psihicki poremecaj. Nadam se da je ovo prvo ...

Iskreno mislim da su protesti zaustavljeni zato sto niko u ovoj situaciji ne zeli da preuzme odgovornost za Kosovo. Covek koji je doveden ovde od strane zapada treba da zavrsi ono zasta je doveden a ne da sad posle 9 godina pljacke i izivljavanja  izmakne i uvali to nekom drugom.

Cim se zavrsi prica sa Kosovom ti koji su ga doveli ce organizovati da se on i skloni. Tako je bilo sa Slobom, tako je bilo sa Tadicem sto bi sad bilo drugacije.

Neko mora da bude izdajnik i da podr¾ava rasulo koje se de¹ava godinama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾

Citat: petar357 poslato 17 Jul, 2020, 10:23
Razumem ja tvoje frustracije.
A ba¹ vas lepo krenulo pre par dana...
Velièanstveni protesti...broj ljudi se merio èak stotinama.
I podrsku ste imali, dodu¹e najiskreniju od strane medija i internet portala iz Zagreba...i tamo se bili ponadali 😄😄😄 na¹a braæa, uvek su znali ¹ta je najbolje za Srbiju.

Pa ¹to ti se onda gazda usrao u gaæe sa celom svojom kamarilom?Pa izveo sve ¹to ima na ulicu,plus provokatore,konjicu i kerove,pri tom izbacujuæi tone suzavca?Sme¹an si kao crtaæ Petre u bilo kom kalibru,ni va¹a neæe goreti do zore,a i Debeli Zmaj æe dotle valjda biti odbanovan,pa da malo istra¾i,ko se iza kog nika krije.Sram te i stid bilo,Jebo te i pièkousti i kompletna prva dva reda iza njega

mareskin


Smiri se ®or¾e. Lo¹e utièe na lepotu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 16 Jul, 2020, 14:28
ovaj covek stvarno ispravno prica (ne mislim na ovo samo u ovom videu)
da da.... korona ne postoji, to je od 5g i reptilijanaca koji oce da zatru sveti srpski narod.... veoma ispravno prica...


A pera se pojavi na forumu samo kad mu je vodja u krizi....
Smrt SVIMA!!!!

Lone Wolf

Кад крену неке демонстрације и изађу неки из опозиције онда се појаве неки који нападају те из опозиције?
У чему је фазон? То као народ мрзи Шизоја али мрзи и оне против њега?
Или Шизоје шаље дрипце да у тим демонстрацијама нападају те из опозиције па као ето и народ их бије?
Или свако сваког мрзи и задње је време дошло...
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2020, 10:38
Citat: petar357 poslato 17 Jul, 2020, 09:50
Ti bi da odluèujes ¹ta æe¹ kome oduzimati... A nikada neæe¹ odlucivati ni¹ta.

Mislis da nece?

Evo vec sad moze da odluci na primer da meni posalje poruku UFFe aj promeni nick "petar357" u "PusimQracZaSendvic" i ja ga poslusam i promenim istog trenutka
Uhvatio trenutak dok me mrzelo da svraæam na forum i pravdam se ¹to sam banovao debelog (inaèe, juèe ga pitah da li se dogovorio sa tobom oko ukidanja bana, reèe, ne znam o èemu prièa¹)... ;D ;D ;D

Odoh da napravim novo pravilo koje nam nikada do sad nije trebalo, botovi trajni BAN! A u pièku materinu vi¹e, se nate¾emo sa olo¹ima i ovde...

sasa ns 1

pazi ovo ,stranka koja vodi dr¾avu u eu da bude saveznik sa hrvatima u svim aspektima pa i u vojnom-nato jer po solunskoj deklaraciji politièkog saveta natoa nema ulaska u lokalne politièke organizacije ako se ne usaglase i u vojnom aspektu-znaèi ulazak u nato.
TO NU®NO NE ZNAÈI DA SE MORA UÆI U NATO ALI ZNAÈI DA NATO NA SVOM NIVOU MORA DA DONESE ODLUKU O TOME.
To u prevodu znaèi da ipak mora jer sigurno se neæe tolko odobrovoljiti da nas puste bez ulaska a i nama je eu glavni cilj pa æe mo i sami tra¾iti da udjemo u nato.
Taj pacijent se poziva na mi¹ljenje hrvata a hrvati mu saveznici jer nam je glavni cilj ulazak u EU u kom su sve sami neprijatelji Srba ili su u medjuvremenu postali prijatelji.Ako su postali onda lik nema ¹izofreniju ako nisu onda ima  jer idemo u eu a on se poziva na neprijateljstvo hrvata prema nama kao argument.
PA ODLUÈI ©IZOFRENIÈARU DA LI JE LEVO SA LEVE SRANE ILI MO®DA SA DESNE.Druga stvar po kom se vidi da je pacijent je to ¹to nemo¾e da sazna .promisli I nama prenese neko svo je mi¹ljenje sa svojim argumentima nego samo ono ¹to SnamaNaSranje stranka mu prezentuje.
pOTPUNO ISTI REÈNIK I MANTRE, Od ,,vide se rezultati,, pa nadalje prièa za BUDALE,EEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ  BUDALE NA KVADRAT
Nemogu sami da smisle reèenicu ,sramota za homo sapiensa

mali_zmaj

mi smo prnuli u fenjer,i svi drugi odluèuju ¹ta i kako!! ako odluèimo da neæemo,prnuli smo u fenjer!!  mali smo , nejaki smo,tzv. saveznici nas koriste da se prepucavaju sa svojim neprijateljima preko na¹ih leða..,ako hoæemo u EU,morat æemo pojesti govno,odreæi se svog nacionalnog identiteta,a to znate ¹to znaèi..,i eto!! to nam je realnost i sudbina!! mi Srbi u R.srpskoj,i u B i H,smo u jo¹ veæim govnima,mi smo u protektoratu!! ne pita nas se ni¹ta,jebu nas i blokiraju gdje stignu,i mi imamo na¹eg ©izoja,kojemu pertle vire iz va¹ega ©izoja!!  ¹to znaèi propali smo kao trabant u svinjcu!!

citat : "jbg. ilovaèa ni ja je ne volim,takav je posao"
jin-jang


sasa ns 1

borba protiv korone u toku izbornog dana