Glavni meni

Korona/graðani vs ¹izoje...

Započeo DebeliZmaj, 01 Jul, 2020, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

 [watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Realno iz dvojke u dvojku. Ali navijam da bude iz dvojke u keca.

ЯЭВОЛУТИОН

jel pricamo o kim dzongu iz koreje ili o ovom nasem krunisanom....korona znaci kruna , pa sta je trazio to je i dobio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

posle njega korona vise nikad nece biti ista.....

Gašpar

Ovo je najbolja korona u novijoj istoriji Srbije.

Lone Wolf

Синоћ Шизоје у свом најбољем издању.
Не волите ме на РТС, види народе!
Ја председник па морам да одговарам на питања, а онака подршка народа, шмрц...
Не може рај на земљи.

eclipse4

sinoc bilo vucicojavljenje???? nisam gledao u kalendar jebi ga.

dzimika

Cuh da je otac Stefanovica umro od kovida

pajche



DebeliZmaj

#10
Citat: dzimika poslato 06 Jul, 2020, 17:29
Cuh da je otac Stefanovica umro od kovida

pa dobro nek ide redom..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ja sa vi¹e strana èuh da je name¹taljka... Sve mnogo ¹turo... I onda veèeras ovo...




Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2020, 08:55
Ovo je najbolja korona u novijoj istoriji Srbije.
Da zna¹ da jeste... ;D
Muèeni ¹izoje od 2014-te nema sreæe sa vi¹im silama...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2020, 02:21
Ja sa vi¹e strana èuh da je name¹taljka... Sve mnogo ¹turo... I onda veèeras ovo...




Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2020, 08:55
Ovo je najbolja korona u novijoj istoriji Srbije.
Da zna¹ da jeste... ;D
Muèeni ¹izoje od 2014-te nema sreæe sa vi¹im silama...

Ja mislim da mi kao narod nemamo sreæe sa vi¹im silama. Meni za njega nije ¾ao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dr32

Citat: mareskin poslato 08 Jul, 2020, 14:11
Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2020, 02:21
Ja sa vi¹e strana èuh da je name¹taljka... Sve mnogo ¹turo... I onda veèeras ovo...




Citat: Ga¹par poslato 02 Jul, 2020, 08:55
Ovo je najbolja korona u novijoj istoriji Srbije.
Da zna¹ da jeste... ;D
Muèeni ¹izoje od 2014-te nema sreæe sa vi¹im silama...

Ja mislim da mi kao narod nemamo sreæe sa vi¹im silama. Meni za njega nije ¾ao.

To ¹to on nema sreæe, sam je birao dru¾inu i put, jof od pofiti¹kog oca, a za prirodnog neæu ni da pominjem, kevi mu nisam svetleo, a DNK test nisam video, mada morfologija i sliènost sa glumcem su surovo velike da bi bile sluèajne.
A narod, ko narod, ¹ta su pojedini radili, a ostali "normalni" nisu reagoval protiv toga, mo¾da i ima stvarno nekog greha. Ovde mislim na izdaje, ofiranja, dojave bli¾njih, rodjaka i kom¹ija jo¹ od drugog svetskog rata pa na dalje. Gledam sinoæ one kerove kako premlati¹e momke u parku, nisam mogao da zaspim posle toga. Pritisak mi bio 300. Ko ka¾e da su to morali da urade, STOKA PANDURSKA, izvinjavam se stoki i retko èasnim policajcima!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ЯЭВОЛУТИОН

ima pouzdanu informaciju da su ti momci provokatori iz desnice..par minuta pre toga su umlatili ko vola nevinog policajca a onda kao seli na klupu momenat pre nego sto je n1 poceo da snima....\

ziveo predsednik.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


DebeliZmaj

dakle sedeli su, to se zove podredjena poza i samim time ne sme da ga napada pripdnik policije ...
sedec na klupi nikako nsu mogli da ugroze zivote policije ... ali avaj .... :)
pa dobro sad ce biti frka, saznace se imen policajaca, gradjanska parnica, pa ce dobiti njihove podatke
gde koji zivi, jerbo sud mora da iste dostavi pravnom zastupniku ostecenih :)
posle bezibol palica, brener i lagano negde gde se vristanje i urlanje ne cuje dok otpadaju komadi uniforme
brenerom slepljeni sa kozom ....

... a nocas ako slusa nek cuje booooolllll ....

opet naglas razmishljam ... tipujem ako krene ovako ce do kraja leta neko da roken pandura, pa onda jos neko,
pa jos neko, ...posle nekog broja postaje normalno i to rade ljudi ljudi koji su besni.... i onda ih je strah ulicom da
ide u uniformi ... ili da idu sami bilo gde... nikad ne znas ... mozda je ubica bakica sa cegerom, kojom je pandur
neki prebio unuka, a bakica bila partizan pa zna kako se to radi ... ili dekica neki, vidi matori ako je odbio desant
na drvar nije mi frka ni da rokne pandura ... i rako ... samim time sto ih drzis u strahu, policiju, si obezvredio to
sto bi trebali da imaju monopol nad silom ....

bas nesto evo glasno razmisljam ... koji bi bio najefektniji nacin sjebati konjicku policiju .. ajde ono da ga spalis
sa sve konjem ... mozdaim baciti kuglicne lezajeve ... garant pada konj ... ili ga obarati dugim devima onim gradjevinskim
sa skele ... ubadati konje ... da anuliras ... evo vas nesto naglas razmishljam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

zmaje....manje nane da motas i da pocnes da kupujem vutru od normalnih dilera....ovi ti uvaljuju neko govno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

to mi i lazic prica... cak mi i obeco neki duvan da ce mi dostavi ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell