Glavni meni

Korona/graðani vs ¹izoje...

Započeo DebeliZmaj, 01 Jul, 2020, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

NE DAMO DA RUBIKA OGLASNIK BUDE SAMOSTALNA! OGLASNIK JE SRCE FORUMA.


UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU! UFFE PEDERU!

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

glasajte za mena...ka ja budem na celu prvo cu da banujem ove sto su bili na vlasti i da im oduzmem sve sto su na forumu stekli.....a onda cemo da vidim ko je ovde strani placenik pa cemo i njih da banujemo....kao i gastarbajtere...oni su daleko i ko njih sta pita....
posle toga cemo da udjemo u BJB 2024 godine kad zatvorimo i poslednje poglavlje o pridruzivanju toj velikoj zajednici budala.....
sldece izbore cu raspisati posle svoje prirodne i nicim izazvane smrti i bice najdemokratskiji u zadnjih 50 godina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Rekli smo bez politièara na protestu!!!

ALJA PEDERU

ЯЭВОЛУТИОН

peder je onaj koji ga prima a ne onaj koji daje...on je jebac......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jul, 2020, 07:09
ne nisu ... dakle lazicu najlepse te umoljavam da ne spajas teme ...
da sam hteo da budu u istoj tmei ja ne bi otvorio drugu ...
tako ako bi bio ljubazan da ih razdvojish ili da obrises sve zajedno
dakle nemoj premestati moje poruke .. nisam ih tu napisao
[rofl] [rofl] [rofl]

Da li si realan ??? Zabole me ba¹ kurac ¹ta si hteo ili ¹ta hoæe¹... [rofl] [rofl] [rofl]
Mislim na forumu i fb, bez ljutnje... :-* [srce]


edit:
tip of the day:
Nemoj otvarati teme koje imaju ponavljanje reèi u nazivu ili su toliko sliène da je idiotski da ne budu jedna... :D

Gašpar

Eto kako vlast reaguje na zahteve obiènih èlanova. Sve smo videli Laziæu!

Lazic

Da vas se skupi i 5 miliona ba¹ me briga... :D

Gašpar

Gori si od Vesiæa. Niko te birao nije, a ti vedri¹ i oblaèi¹.

Lazic

UFF mi je svedok da nisam hteo vlast, proglasio me za Iznoguda pa mi rekao posle 7 dana... :o :D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2020, 14:16
Nemoj otvarati teme koje imaju ponavljanje reèi u nazivu ili su toliko sliène da je idiotski da ne budu jedna... :D

sta te boli kurac dal ja otvaram 200 tema ? jel zabranjeno - nije ? sta onada koji q pametujes ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


mrle


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2020, 17:05
®uti karton

da neces mozda se naljutis i popravis daljinac za zakljucavanje posle 10 godina ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jul, 2020, 16:04
Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2020, 14:16
Nemoj otvarati teme koje imaju ponavljanje reèi u nazivu ili su toliko sliène da je idiotski da ne budu jedna... :D

sta te boli kurac dal ja otvaram 200 tema ? jel zabranjeno - nije ? sta onada koji q pametujes ?


[dobarpost] [dobarpost] [dobarpost]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

evo i ja cu da nerviram lazica


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jul, 2020, 17:21
Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2020, 17:05
®uti karton

da neces mozda se naljutis i popravis daljinac za zakljucavanje posle 10 godina ?:)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [ludak]






Citat: zVuk poslato 10 Jul, 2020, 17:48
Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jul, 2020, 16:04
Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2020, 14:16
Nemoj otvarati teme koje imaju ponavljanje reèi u nazivu ili su toliko sliène da je idiotski da ne budu jedna... :D

sta te boli kurac dal ja otvaram 200 tema ? jel zabranjeno - nije ? sta onada koji q pametujes ?


[dobarpost] [dobarpost] [dobarpost]
Jeb'o forum sa gomilom tema koje zavise samo od raspolo¾enja debelog za trolovanje... Ne ka¾em za ove dve ¹to je sad jedna da je lo¹a, ali stvarno ne moramo da se rasplinjujemo u vi¹e tema koje su skoro iste... [cheers]

Svakako ako poku¹a da troluje namerno ima da bude banovan... :D

DebeliZmaj

kljucno .. skoro iste.... dakle neki imbelicni neizdrz nekog nagne ka tome da spaja teme, ne mora konkretno da se radi o ove dve ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell