Glavni meni

Preporuka za tehnicki za motor u bg

Započeo ®or¾ GTI, 29 Jun, 2020, 20:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Kao sto naslov kaze, ako znate javite.
I da jedino imam leo vince auspuh homologovan, prosao prosle god u vrnjackoj banji bez problema, valjda ovde nece smarati

ЯЭВОЛУТИОН

ne moze leo iz vince mora adamovic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Losmi GM Auto.
Bio je u Februaru na vrh Dimitrijale (Cangrijina valjda) al je pominjao da ce da prebacuje tehnicki negde u zvezdarsku sumu pa zovni pre nego sto krenes ;)
Kolega bajker
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Pa kod Jokera naravno, tehnièki pregled Marvox.

®or¾ GTI


pajche


mrle

imam ja druga u ulici, proðe ¹ta 'oæe¹.

MIGE


Lazic

Citat: Taraba poslato 29 Jun, 2020, 22:09
Losmi GM Auto.
Bio je u Februaru na vrh Dimitrijale (Cangrijina valjda) al je pominjao da ce da prebacuje tehnicki negde u zvezdarsku sumu pa zovni pre nego sto krenes ;)
Kolega bajker
Tarabiæu ne prati¹ na èasovima... Kod Milo¹a veæ 2 godine ne mo¾e da proðe ni¹ta osim fabrike, ponekad èak ni fabrika... Da ne pominjem homologovane led sijalice i folije... Te¹ka srca ga odavno nikom ne preporuèujem... U strahu su (pre)velike oèi...

DebeliZmaj

a marvox znaci krsi pravila... zanimljivo i kazes ovaj dzoker tamo samo radi ili je i vlasnik ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2020, 00:15
Citat: Taraba poslato 29 Jun, 2020, 22:09
Losmi GM Auto.
Bio je u Februaru na vrh Dimitrijale (Cangrijina valjda) al je pominjao da ce da prebacuje tehnicki negde u zvezdarsku sumu pa zovni pre nego sto krenes ;)
Kolega bajker
Tarabiæu ne prati¹ na èasovima... Kod Milo¹a veæ 2 godine ne mo¾e da proðe ni¹ta osim fabrike, ponekad èak ni fabrika... Da ne pominjem homologovane led sijalice i folije... Te¹ka srca ga odavno nikom ne preporuèujem... U strahu su (pre)velike oèi...

Eeh, nisam imao problema ni sa autom ni motorom.
Postao sam deo establismenta izgleda.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2020, 01:23
a marvox znaci krsi pravila... zanimljivo i kazes ovaj dzoker tamo samo radi ili je i vlasnik ?


Jao bre zmaju za¹to gura¹ nos tamo gde ti nije mesto.

ЯЭВОЛУТИОН

imam jedno cetri metra brodskog strika...onog debelog....taman za lincovanje....ili ipak da koristomo parakord....neeee previse humano za DZ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: Ga¹par poslato 01 Jul, 2020, 09:45
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2020, 01:23
a marvox znaci krsi pravila... zanimljivo i kazes ovaj dzoker tamo samo radi ili je i vlasnik ?


Jao bre zmaju za¹to gura¹ nos tamo gde ti nije mesto.

zato sto, ono sto se gura tamo gde mu je mesto, n'ume da koristi, pa kompenzuje nosom....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Parakord jedino ako ces da ga vezujes kao sunku
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

u frci ste nekoj ?
vidim otvorili i ispostavu u surcinu ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Vidi zmaju, Marko je moj prijatelj i neæu dozvoliti da iko ikada uperi prstom u njega!

Èoveka koji po¹teno radi i koji je svakome od nas pomogao ili poku¹ao da pomogne, ti uzima¹ da proziva¹.....  [bejzbolka]

Joker

Gaso, opusti se, Debeli samo ima previse slobodnog vremena... 🙂

Debeli, ako te nesto zanima oko toga, slobodno me pitaj, dodji na tehnicki, odradicemo sta god treba.

Ne znam da li imas motor, Yamahu smo ti radili pre nekih dve nedelje, sto si prodao, fin motoric. U svakom slucaju, dodji, dobrodosao si.


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

alo....marko...mnogo si fin prema njemu....nije navikao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 01 Jul, 2020, 11:23
Vidi zmaju, Marko je moj prijatelj i neæu dozvoliti da iko ikada uperi prstom u njega!
Èoveka koji po¹teno radi i koji je svakome od nas pomogao ili poku¹ao da pomogne, ti uzima¹ da proziva¹.....  [bejzbolka]

? dozvoliti ? ...
vidi gaso nije da te iko ista oko bilo cega pita ...
da ti imas da dozvolis ili ne ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell