Glavni meni

Centriranje zicanih tockova

Započeo zozon, 25 Jun, 2020, 01:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

   Da li znate nekog ko radi centriranje tockova? Potrebno je rasplesti tockove da se odradi peskiranje i farbanje glavcina a potom sve vratiti i iscentrirati.
   Ja znam Bogicu iz Vrsca ali je covek mnogo zauzet i ne moze da prihvati posao. Cuo sam za nekog iz Temerina, Peter Tot ali se covek ne javlja.
   

misa-pei

Peter je u Nemaèkoj veæ èetiri, pet godina.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

ako felne nisu krive i izudarane verovatno kompletnu restauraciju moze da ti uradi dragan iz sremcice, ako ima vremena i ako nije bas puno hitno...moze da nastane problem sa zicama....zapeknu niplovi posle milon godina....cesto menjamo sve zice jer je neisplativo raditi ih...mislim da neki madjar prodaje sve moguce zice po uzorku i dimenziji u svim varijantama, zink, ss, cr...a i niplove.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le


jevta


zozon

   Hvala ljudi, jos da nadjem ko je taj co'ek sto prodaje ili pravi zbice bilo bi super!
   Ja pronasao neke Svedjane imaju stvarno svasta!
  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjRmYCwypzqAhXF5-AKHdsKCbsQFjAEegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fwheelsandparts.se%2Fen%2Fspokes-and-spoke-sets%2F&usg=AOvVaw0IXzpAgDHVccy_dYO-v70d
   Za nas standard malko skupo ali vazno da ima i da je kvalitet pa ko voli nek' izvoli  [thumb_up]
   

ЯЭВОЛУТИОН

proveri kod ovih sto rade veterane....zaric i kompanija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

djunta to radi ali pre toga prospe filozofiju sa nuklearnog stanovista, nisam sigran da zozon moze da podnese....ia previse godina....rizicna grupa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jun, 2020, 09:45
djunta to radi ali pre toga prospe filozofiju sa nuklearnog stanovista, nisam sigran da zozon moze da podnese....ia previse godina....rizicna grupa.
Onda bolje ne  ... zdravlje na prvom mestu  ;D ;D ;D