Glavni meni

Husaberg FE450e

Započeo abarth, 24 Jun, 2020, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

abarth

2004.god. Redovno i kvalitetno odr¾avan, vo¾en rekreativno, registrovan NS table, anlaser i kurbla, bez ulaganja, sedi i vozi, u cenu uraèunat porez na prevod.

2750e

0641254846










Taraba

Jel prolazi to tehnicki sa tim budz svetlom ili mora da se vraca fabrika za tu priliku?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

abarth


abarth

Uz motor ide i original far zbog registracije, takoðe idu delovi koje sam bespotrebno kupio (namotaji, bobina i senzor radilice)

Pro¹le godine (pre 15ak sati) sam promenio gumice i opruge ventila jer je pukla jedna originalna konusna opruga pa su stavljene duple koje neæe nikad puæi ;)

Inaèe kad sam ga uzeo pre koju godinu, ma¹ina je komplet uraðena (ne jer je bila pokvarena, veæ preventivno) pre nekih 70 sati (klip, le¾ajevi radilice, lanac bregaste, svi moguæi le¾ajevi i semerinzi) takoðe je tada stavljen novi o-ring lanac i lanèanici, le¾ajevi zadnje vile, semerinzi vila...

Pali na anlaser i kurblu (na èvrgu :) ) ide ko lood...

Za ovo godi¹te, 2004+, delovi se mogu kupiti kod KTM jer je od te godine 100% u vlasni¹tvu KTM-a

abarth