Glavni meni

Maxi dru¾enja

Započeo Osnexus, 14 Mart, 2011, 19:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Osnexus

Pozdravljam sve ljubitelje skutera i pozivam da se pridru¾ite maxi meet- u u Osijeku 21-22 05 2011....vi¹e informacija na [email protected] ili kod ÈIKA ZUBE jednog i jedinog.....
ni¹ta za nas nije dovoljno daleko

Osnexus

Za ne¹to vi¹e i ne¹to savr¹eno za ÈIKA ZUBU i ekipu sa moto manijaca ------- [balavi] [balavi] [balavi]http://hgfler.de/Mega11Seite1.htm#Unterkunfte
ni¹ta za nas nije dovoljno daleko

Dzigi Boy

Slabo ti prijatelju Manijaci voze skutere, pogotovo Maxi......ima par stunt ridera medju manijacima, i jako su dobri.....

Nego jel mi mozes naci adresu od coveka koji prodaje Michelin u Osijeku, skoknuo bi po gume ovih dana????? ili neki link sta vec????

alexanto

Daæe Bog da se vidimo na susretu u Osijeku. Pozdrav Tomo !

cika zuba

Tomo,pa di si ti... :) E vreme je da dodjes malo ti nama u goste... Barem virtuelno... :) :D

Ima motomanijaka koji su maxi skuterasi,i onih bivsih a i buducih....
[/

alexanto

alexanto ekipa se malopre vratila sa osijeèkog skupa maxiskutera¹a. Na¹li smo se sa ekipom u mestu Karanac, 20-tak km severno od Osijeka.
Posle tankovanja goriva na obli¾njoj pumpi krenuli smo u vo¾nju po Baranji odnosno Kopaèkom ritu. Predeli su idilièni i u¾ivali smo svaki sekund.









Èitav ovaj predeo je poznat po odliènom vinu pa smo tako napravili prvu pauzu usred polja vinograda na uzvi¹enju sa kojeg puca fantastièan pogled.













Drugu pauzu smo napravili  kod prelepog rukavca, da li Drave ili Dunava nisam siguran...Znam samo da je mesto fantazija!



Posle toga pravac Osijek gde smo dobili dozvolu gradskih vlasti da sat vremena "okupiramo" Trg Ante Starèeviæa. Tu smo izazvali veliko
zanimanje prolaznika i gomilu pozitivnih komentara.



Ovde je jedan T-MAx zamolio da bude u odabranom dru¹tvu Atlantièara pa smo ga pustili da se nau¾iva...









Posle poziranja na glavnom osijeèkom trgu oti¹li smo na ruèak. Grah iliti pasulj je bio odlièan i u slast smo ga pojeli.





Morao sam da proverim gabarite Burgmana 650 i Atlantica. Pa¾ljivo je odabran ugao da "moj bude veæi"...



©ta reæi o organizatorima ovog skupa kad je svaki uèesnik dobio i poklon.



Kuæi smo stigli oko 16 i 30 h, poèa¹æeni pljuskom kao u filmu 50 km pre kuæe. Dok smo obukli ki¹njake bili smo skroz mokri. Posle 7 - 8 min
ki¹a je prestala... 360 km èiste u¾ivancije ni ki¹a nije mogla da pokvari.

Veliku zahvalnost dugujem organizatorima ovog skupa. Ugostili su nas domaæinski i imali smo utisak da se znamo dugo vremena. Radujemo se
novim susretima sa nadom da i u Srbiji u dogledno vreme ugostimo Maxi ekipu bar pribli¾no kao oni nas!
Hvala im do neba!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ovoliio atlantica 500 nema u celoj italiji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CADILLAC

 [clapp]...Bravo za Maxi scooterase, i kolege im iz Osjeka , svaka cast  [clapp] [klanjam_se] . -
BMW BoxerClub Pancevo 666

cika zuba

Evo koja slika i od mene....  ;)
Dzoni tattoo i Cika Zuba
[/