Glavni meni

nalepnice za motore

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 03 Jun, 2020, 16:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

zna li neko nekog u beogradu da radi nalepnice a da nije serbduck .....treba mi vec hitno a bedan je posao nista glamurozno

dve nalepnice 848 evo i jedna ducati...sve u crnoj boji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Imam ja preozbiljnog deèka, javljam ti.

Taraba

Citat: Ga¹par poslato 03 Jun, 2020, 17:22
Imam ja preozbiljnog deèka, javljam ti.

E nek si ti nama ¾iv i zdrav. Nema veze ¹to ima¹ deèka, ti si na¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Ok, mislio sam da æe DZ prvi da baci tu "foru"  ;D

DebeliZmaj

... za sad samo pratim .....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

Mi smo matori ljudi, pa nam je normalno da zaboravljamo.
Elem, nalepnice su gotove jos onomad i rekoh ti ja to, al ne mogu da ti donesem. Salji nekoga il daj adresu da ti saljem postom.




                                                                 [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

zavaljujem i ovim putem majstoru....jebi ga sezona u fulu a kisa pada skoro svaki dan...ne ide mi se motorom ni do trafike...pokusao prosle nedelje ko mis crkveni....gace cedio....reseno danas ili sutra, saljem kurira....HVALA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Jun, 2020, 23:18
zavaljujem i ovim putem majstoru....jebi ga sezona u fulu a kisa pada skoro svaki dan...ne ide mi se motorom ni do trafike...pokusao prosle nedelje ko mis crkveni....gace cedio....reseno danas ili sutra, saljem kurira....HVALA

rejvolution koji je nekad picio po kisi autobanovima snimali ga heljikopterima ...
sad pokisao malo pa kmeci ... omatorio :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

kocim se na pogresnom mestu...nosim moto pojas i kad ne vozim motor....dakle otisao u kurac...a rekli su mi da cu od motora zaradim reumu....sve sem reume.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11