Glavni meni

Amerika ovih dana

Započeo bucko, 03 Jun, 2020, 10:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko



El Jefe

Био на Футошкој пијици данас пре подне. Има зелениша брука једна.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Koliko su jagode na Futoskoj? Videh u Subotici pre neki dan 130din a hteo bi malo dzema da se ima za zimu

Ivicat

Ko zna koliko su prskane. Bolje nadji od nekoga koga poznajes a ne prodaje na veliko.

dzimika

To stoji nego meni ne treba puno, mozda 10kg jagoda pa koliko god da ispadne dzema

®or¾

Pa da,tebi se isplati da doðe¹ na Futo¹ku,zarad deset kila jagoda.Nemoj zajebavati.Domaæih jagoda,sveæom da tra¾i¹,a ove ¹to prodaju,èista plastika

®or¾

Kako od Amerike,doðosmo do jagoda,pojma nemam ali mene lièno i moje okru¾enje savr¹eno boli paja,za sve ¹to se tamo dogaða

dzimika

Citat: ®or¾ poslato 03 Jun, 2020, 15:55
Pa da,tebi se isplati da doðe¹ na Futo¹ku,zarad deset kila jagoda.Nemoj zajebavati.Domaæih jagoda,sveæom da tra¾i¹,a ove ¹to prodaju,èista plastika

Sto mi se ne isplati :P
Ti to hoces da kazes da nisam dobrodosao na Futosku? :P


®or¾

Jesi Brate uvek ali zajebi pijacu.Najavi se i idemo po jagode ali ne na pijacu

TEEfqd

drug tera motor po cikagu u  vreme nereda, motovlog, mozda nekom bude interesantno

https://www.youtube.com/watch?v=-UTwBXoMJW0#


Ivicat

A sto se uvlaci muriji.

TEEfqd

Koliko cujem crnci generalno ne rade nista a imaju sve povlastice, u koji god kvart njihov da udjes kao da si usao u ciganmalu a kad se slegne prasina opet ce on placati sve to sto su crnci palili, od poreza jelte.
Reci coveka koji zivi tamo. Ja licno ne bih znao. Iskreno me uznemiruju scene ubijanja nevinih ljudi ali me isto tako uznemiruje i ponasanje rulje.

El Jefe

Домаће јагоде се купују на њиви од Руменке према Кисачу десно.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

jagode jesu domaæe al su skoro duplo skuple nego na pijaci.TO je zato ¹to je El Jefe kupio novi motor pa mora da izvadi ¹tetu

El Jefe

Гле. Видовита Зорко ти ли си?
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


UFF

El Jefe camuga ali   [kralj] [clapp]


bucko