Glavni meni

Resio da malo prisredim moj motor

Započeo PECA BMW, 26 Maj, 2020, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Aha, samo ¹to ima nekoliko kategorija Kine. Nije ista Kina na kojoj pi¹e Keeway i na kojoj pi¹e IPhone.

bogdan

spljostena zica , bravo majstore  [clapp]


UFF

Citat: El Jefe poslato 31 Maj, 2020, 18:54
Довољно је рећи да је моја Нокија кинезчина, моја Алфа јакна кинезчина, додуше агрегат мог Пијађо скутера је тајванчина.

ma ti si camuga, nisi merodavan

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: bogdan poslato 01 Jun, 2020, 07:52
spljostena zica , bravo majstore  [clapp]



To sam radio pa ima skomo 20 godina , spojnica za lanac je bila nedostizna . Uredno spljostio paljenu zicu i vezao umesto osiguraca :D Jer tako smo u mogucnosti
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

које уље да сипаш у мешавину па сипај оно исто које си сипао и ономад има на пијаци сае триес око 250 300 динара два литра у флаши од коце па један чеп на литар и немај бриге него зашто си исправио предњу виљушку спојнице за ланац и све што у кусур иде имао си у седмог јула у изобиљу

PECA BMW

Imalo je nakad samo sto tad nije imalo para !

Viljuska nije ni bila kriva nego se slika iskrivila , neki ugao bem li ga  , a kontam proslo je vreme da mesavinu pravim sa kerozinom , mogu sad da kupim neko krsteno ulje .

i onako planiram da registrujem i cisto malo da provozam da se razradi .

Kupio Lanac i lancanike nove i montiram sve to kad ono lanac cas zategnut cas opusten , ladno prednji lancanik baca odnosno rupa mu nije u centru skoro 3 mm . da ne verujes .
Sutra idem ka kupim drugi neki bolji .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Nasao sam drzac za prednje krilo , narucio novo nasao sam gde ima da se kupi .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !