Glavni meni

Kozne pantalone!

Započeo Panta Zemunac, 18 Maj, 2020, 21:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Prava a ne eko koza, sa postavom!
Sirina polozenih u struku: 38cm
Sirina nogavice kod prepona: 26cm
Dubina spreda: 30cm
Dubina pozadi: 33cm
Duzina nogavica unutrasnja: 78cm
Duzina nogavica spolja 108cm
Nikada nosene, podpuno nove, bez skrivenih ogrebotina. ..








ЯЭВОЛУТИОН

jel mozes da ih navuces.....samo da vidim ....tmuran je dan pa da nas masmejes malo....a mozda nadjes i decka...odn voljeno bice.....




sorry...jace od mene....

https://www.youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac

Jesi lud ko struja...da sam gradjen, stavio bih pampur pozadi, obukao i i zasao na ulicu...Ovako, iskreno, koliko toplih braca ima, ne bih smeo!
Kad vec do sada nisam, sto zbog jednih, koznih lona da izgubim nevinost u najlepsim starackim godinama!!!  [panic]

ЯЭВОЛУТИОН

sljakao ja tamo 1994 i 5te na mikonosu i neki mog drugar kupi kozne lone....dolazi sutra na posao i kuka kako ga neki derpe maznuo za dupe u kaficu.....ja mu rekao da je imao srece...mogao je i da ga naguzi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac

Ima na YTu moto vlog nekog, cini mi se bosanca, koji objasnjava sta od opreme treba da ima pravi bajker...

Biser...kozne pantalone obavezno jer kad padnes one se klizu pa ne oderes svoju kozu!
To, dal ces proci sa dve ili tri frakture, ma nije bitno...kozu neces oguliti...Majko moja, bolji savet nisam cuo!! [doh]

Lone nisu moje, one su za nekog sitne gradje...Ponudio da pomognem drugaru, Kupio zeni a musko kopcanje a zena mu ima pozadinu ko cetnicki kazan! Samo da znas, kada bi ih navukao i pustio brkove, uzeo mikrofon...mozda bi me ''probili'' na estradi kao Fred Mekjurija!!  [neampojma]   [samoubistvo]

ЯЭВОЛУТИОН

to za kozu vazi za kombinezone...koji em su napravljeni od vrhunske koze , em su siveni tako da mogu da podnesu udarce, em imaju usivena ojacanja na kriticnim mestima....najlakse cemo za odranu kozu....

nekog mog drugara u bosni zaustavlja policajac ...on na motoru...skida kacigu...a pandur ga gleda i zagledava.....ma jesi li ti to , jaro, sto si prosle godine prosao pored mene na guzici dvesta......ovaj stvarno godinu pre toga pred pandurima se prosuo za kawe i prozujao pored njh....na dupetu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Нек сам и то доживео, паметан савет из Босне. Кад сам се ономаде поломио није ме ништа болело, пао сам у несвест тек када ми је ћурка маскирана у медицинску сестру сипала алкохол преко одеротине на руци.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

uuu ... ovo taman za skuterase :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Maj, 2020, 09:37
Nekog mog drugara u Bosni zaustavlja policajac... On na motoru... Skida kacigu a pandur ga gleda i zagledava... Ma jesi li ti to jaro, sto si prosle godine prosao pored mene na guzici dvesta...? Ovaj stvarno godinu pre toga pred pandurima se prosuo sa Kawe i prozujao pored njh... Na dupetu...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Nikad u ¾ivotu nisam imao lo¹a iskustva sa bosanskim pubovima, ni u kolima ni na motoru, za 20 godina im dao ukupno 2x10e za mito, svaki put me slatko nasmejali i na¹i i zeleni u federaciji... :o ;D
Zaustavili me bar 50 puta, obièno radar i puna linija...

Gašpar

Mene radar po BiH par puta lovio, uglavnom slu¾benim kolima... Uvek pro¹ao na lepu reè  ;D

Lazic

Pa to... :D Al' me uvek nasmeju raznim biserima... ;D

Panta Zemunac

Pa da vas nasmejem jos malo! Poslao kurirskom lanac za vezivanje bajka, stize kurir, vadi sprej za gumu i jos nesto sto sam narucio, pokupi novac a ujedno  uze i lanac i paljba...Nesto me skupo to kosta al ajde de!
Nema tri dana para, ja se i oprostio...kad juce u sanducetu uputnica! Leglo, znaci sve u redu! Kad, danas mene zove taj bajker, Aleksandar Kojic iz Selevaca i pita me sto sam mu ja i poslao  ibesplatno lanac. Kako besplatno? Pa poslao si mi uplatnicu!! Nisam ja...zovem te da mi ponovo das generalije da ti posaljem novac! Momak posten, medjutim uputnica, za cega je? Sad ne smem da odem mora da me skinuo neki snajper pored kojeg sam prozuio!!
Taman ce da mi uzmu ovih 100e!!
Aja se obradovao ko kuce, taman da popravim obrtomer!

UFF

poceo si ko kosta da pises, mozda to ima neke veze sa kilazom, ako je tako onda sam i ja sledeci najebao