Glavni meni

Kupujem klip 55mm

Započeo nikola_m, 18 Maj, 2020, 10:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ima zahtev kosta 140 evra i vrate ti 30 posto od vrednosti robe :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

Sad gledam ovi nasi klosari mi naplatili carinu i pdv na troskove dostave dhl-om, tj uracunali su ceo iznos sa postarinom dhl.


misa-pei

Naravno. Tako je po zakonu. Svi tro¹kovi se sabiraju, pa se rebne PDV, jer, dao si te pare i mora dr¾ava da se okoristi.
Država je najveći neprijatelj naroda

nikola_m

Poslao sam poruku prodavcu da vidim sta on kaze za povrat pdv, ako treba zahtev da se plati kao sto revolution kaze, onda nema nikakve racunice.
Nisam ocekivao da ce ovoliko naplatiti, mislio sam da se iz zemalja eu placa samo pdv a carina ne, kao za automobile ali ocigledno sam se zajebao.

El Jefe

Јеси, зајебао си се
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jun, 2020, 10:37
Citat: El Jefe poslato 18 Jun, 2020, 10:19
Купи нови цилиндар и клип.


jedino ako se rodio sa tri bubrega

sto mrzim kada sma u pravu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

D¾aba smo mi prièali ovde  ;D

nikola_m

Kako god, musterija placa, dobio je novu stvar, za iste pare koliko bi ga kostalo hilznovanje i drugi klip.

El Jefe

Однели главу агрегата урађену у чувеној радионици да рекламирају фушерај па наиђу на газду који нема појма о чему се ради. И газда почне да разгледа, те ко је ово радио, зар се то овако ради, ко је радио рука му се осушила итд...... Паметноме доста
Друштво за заштиту од животиња