Glavni meni

Kupujem klip 55mm

Započeo nikola_m, 18 Maj, 2020, 10:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nikola_m

Kupujem klip sa karikama u sledecim dimenzijama


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: nikola_m poslato 18 Maj, 2020, 10:27
Kupujem klip sa karikama u sledecim dimenzijama


voleli bi da nas prosvetlis za koji je motor....ovako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

Piaggio typhon 125 2t vazdusno hladjenje
Moze i cilindar sa klipom ako neko ima

srbac

Verovatno je isti i od drugih Piagio 2T modela....

El Jefe

Послао сам му линк од човека који заступа Прокс и може да му нађе клип који му одговара или сличан по мери. Ако не може онда смо нас тројица идиоти
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

koliko se secam isti agregat nosi i sphera 125 kao skipper 125....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

I Runner 125 i Hexagon 125, ... Blokovi svi isti, svi imaju pripremu za vodeno hlaðenje, samo je pitanje koji je cilindar.

U Kuli ima sigurno u MRG.

A po¹to je gusani cilindar, predla¾em ti da razbu¹i¹ na 56 i da stavi¹ od Yamahe DT, znam da pa¹e.

https://motobikeshop.rs/sr/product/klip-yamaha-dt-125-2t-55-95x16-meteor-kpl

nikola_m

#8
Citat: Ga¹par poslato 13 Jun, 2020, 15:07
I Runner 125 i Hexagon 125, ... Blokovi svi isti, svi imaju pripremu za vodeno hlaðenje, samo je pitanje koji je cilindar.

U Kuli ima sigurno u MRG.

A po¹to je gusani cilindar, predla¾em ti da razbu¹i¹ na 56 i da stavi¹ od Yamahe DT, znam da pa¹e.

https://motobikeshop.rs/sr/product/klip-yamaha-dt-125-2t-55-95x16-meteor-kpl
Aluminijumska je hilzna sa nikasilom, ali ako tvrdis da odgovara od yamahe 56mm onda verujem da moze da se hilznuje na 56










ЯЭВОЛУТИОН

nikasil ti je mrtav...hilznuj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

Tako ce i biti. Hvala za informaciju za klip od yamahe 👍🏼

El Jefe

Купи нови цилиндар и клип.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 18 Jun, 2020, 10:19
Купи нови цилиндар и клип.


jedino ako se rodio sa tri bubrega
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


nikola_m

Ne mogu nista da uradim, niko nece da prihvati da hilznuje, kao skupo izlazi i ne isplati se. Jel znate nekog ko moze da mi odradi cilindar i da mi nabavi klip sa karikama. Da se hilznuje ili da se hromira cilindar. Nasao sam nekog lika na fb koji radi hromiranje cilindara i potrosenih delova motora. Jel ima neko iskustva?


Glava Dole

Pa i ne isplati se, mora da se uradi portmapa, upresuje u milimetar, struze satima jakim biaxom... to obicno rade ili oni koji rade sebi ili oni koji masno naplate. Nisu hteli da te oderu tek tako, dakle dobri majstori.

To ti je kod cvajki inace ovo, moja slika iz mladosti, malossi sport(base slab cilindar) od 70cc:


nikola_m

Narucen nov cilindar sa klipom na ebay. Videcemo sta ce stici

Gašpar

Hilznovanje je oko 50-70 eur ljudi, ako je to mnogo onda u redu.

Svakako nov cilindar je elegantnije re¹enje.

ЯЭВОЛУТИОН

rade u kuli ..meni radili nekog ktm-a
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

Stiglo je, platio sam carinu 1433,00din i pdv 3154,00din. Ima li neko iskustva sa placanjem pdv, jel postoji neka fora da mi se vrati pdv iz Nemacke, posto znam da postoji neka fora za povrat pdv?