Glavni meni

èista prirodna rakija od jabuke, veoma povoljno

Započeo sasa ns 1, 16 Maj, 2020, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Ma siguran sam...cim budemo cvrcnuli jednu, dve i omastili brk necim sa rostilja pevacemo zajedno.
Ubi ovo vreme, cas krenem da obidjem Ovcare i Kablare, kad ono kisa, raspakujem se...sunce! Ali opet, ne zalim se samo da nam se ne ponovi prosli kraj maja i pocetak juna! Ona baljezgarija!

Ajd Zorz, Lazicu, Uffe i svi ostali, u zdravlje! [cheers] [cheers]

milomir22

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:19

Ja se izvinjavam, da li si bio u Titelu pro¹le godine? Ne¹to se ne seæam... Da si bio upoznao bi Ðoleta, sve bi ti bilo jasno, visok, lep, zgodan, pun para, ¹ta vi¹e tvoj tip 100%... ;D


Sunce te jebalo, ovde sve pedercine!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

viper

😂😂😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

#43
 [cheers] Slabo ja pijem Panto ali svakako æemo nazdraviti, [cheers] samo moramo se Laziæa pripaziti, zajeban igraè skroz. Kako me je opisao, moraæe da bude dupe uza zid [rofl]

Panta Zemunac

Citao sam mu optuznicu Prvog Osnovnog tuzilastva u BGDu!
Clan 103 i 110...Silovanje i bludne radnje nad maloletnoj, trudnoj musici i to u letu!.....ne preskace taj ni jedno bice!
Kad se napije on od bubuljicave babe, stokilasice, gledajuci kroz flasu kao kroz konkavno socivo, vidi najlepsu curu na svetu!!   [flashing]

Panta Zemunac

Da nema njega na forumu, bilo bi dosadno... [pop]
Super je lik, pozitivac, nije mrgud!!  [dobarpost]

De, de, dosta je bilo...valjda sam mu se malo dodvorio! [klanjam_se]


viper

Neæe vam on to oprostiti 😂😂😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

po¹to se situacija zakomplikovala  na forumu moram i ja da se ukljuèim.Tu kompezaciju radim samo ako unapred prodam rakiju ili bar veæinu.Neæu da dajem moju robu dok unapred ne nadjem ko æe da je kupi od mene.
Tako se pogodilo da 2 razlièita lika mi nude rakiju jedan onu kajsiju i dunju za 6e,a drugi jabuku za 250 dinara i to sve za istu moju robu.Treba da dobijem rakije za 300 evra.
Uspeo sam da ,,prodam,, ove bolje rakije 30 litara i ostaje mi jo¹ 20 da utopim pa da to realizujem.Ako prodam jo¹ jedno 10 litara uradiæu to pa æu valda prodati naknadno 10 litara.
One jeftinije sam uspeo da utopim 60 litara a ovde na forumu ni nemam pojma kolko kome treba il se zajebavate.
Koju rakiju pre unapred utopim utopim sa njim æu da se dogovaram.

El Jefe

Администратор да му промени оно Позер у пригодније Тровач
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2020, 15:19
Ja se izvinjavam, da li si bio u Titelu pro¹le godine? Ne¹to se ne seæam... Da si bio upoznao bi Ðoleta, sve bi ti bilo jasno, visok, lep, zgodan, pun para, ¹ta vi¹e tvoj tip 100%... ;D

ok onda pravimo vozic, ja njega a on tebe i svi srecni i zadovoljeni :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

castor

It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

untz untz untz... techno ... ta na na na ... na na .. na ni na... na ni na na .... how much is the fish ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell