Glavni meni

èista prirodna rakija od jabuke, veoma povoljno

Započeo sasa ns 1, 16 Maj, 2020, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Citat: Panta Zemunac poslato 19 Maj, 2020, 08:56
U potpunosti se slazem..sem sto si mu ti prvi zatrovao temu!
J se zaista NE RAZUMEM  U zestinu, sem malo u vina! (to pijem, ovo sa slike je za goste a ne mozes reci da najskupli HENNESSI nije dobar!

Prvi sam se ponudio da kupim tu rakiju za MM!
Stvarno smo se rastrocali i offovali oglas...neka urednik pobrise nase postove!
kako to da donesem za manijake -,,vojsku,, ba¹ ne razmem koja kojièina i gde,javi se na 0641352299 da preciziramo ¹ta mogu da uradim

®or¾

Anðelo,potpuno si u pravu,¹to se tièe viskija.Marketing èuda èini ali oni to dugoooo vremena promovi¹u kao ekskluzivu,u samom procesu proizvodnje,viski je bar pet puta jeftiniji od najgore Srpske rakije,tako da,napraviæu i to govno sledeæe godine,moj pokojni drug,koji je tehnolog,je napravio,ozbiljan Srpski viski,zove se "Dve golubice" bara bar stoji sa bilo kojim singl maltom,odlièan.Njegov sin sada to vodi ali ne primeæujem da je napravio pomak,jer jbg,¾ivimo gde ¾ivimo i tuða govna ,miri¹u,a na¹a zabadaju.Probavali smo moje dru¹tvo i ja sve njegove uradke.Odgovorno tvrdim da je "Two Doves"vrhunski proizvod [cheers],isto tako moram da ka¾em da svi koji proizvode rakiju,vrlo dobro znaju ¹ta je metil,a ¹ta etil,ne le¾i problem u tome,nego u prokletim parama

milomir22

Kao prvo, ovo su motomanijaci i kome smeta "trovanje" teme, "offovanje" i ostalo trolovanje neka ide na bjb, tamo su mi obrisali 70% napisanog, pa sam resio da ih pozdravim i zaboravim da postoje.


Kao drugo, radije bih jeo srpsko govno nego americku tortu i zaista se trudim da kupujem domace, ALI ja sam jedan od onih koji radije cepa viski (konkretno jack daniels) nego bilo koju drugu zestinu, a narocito rakiju. Rakiju jednostavno ne volim, dize mi kiselinu u zelucu i generalno je ne volim. A kad god se nasljemam od jack-a, ujutru glava ne boli, mozda nisam u top formi, ali mi glava ne pulsira kao od pojedinih rakija ili od piva na primer.


Verujem da je za dobru rakiju najbolje voce sa dosta secera, zrele sljive, kajsije i slicno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Amateri... Za dobru svinju nema lo¹ih pomija... ;D Ne boli glava ujutru ako nastavi¹ da pije¹... ;D

Sa¹a, daj 20 litara, imam pijandura u i oko mene koji æe to slatko da piju... ;D

Panta Zemunac

Citat: milomir22 poslato 19 Maj, 2020, 19:24
Kao prvo, ovo su motomanijaci i kome smeta "trovanje" teme, "offovanje" i ostalo trolovanje neka ide na bjb, tamo su mi obrisali 70% napisanog, pa sam resio da ih pozdravim i zaboravim da postoje.


Kao drugo, radije bih jeo srpsko govno nego americku tortu i zaista se trudim da kupujem domace, ALI ja sam jedan od onih koji radije cepa viski (konkretno jack daniels) nego bilo koju drugu zestinu, a narocito rakiju. Rakiju jednostavno ne volim, dize mi kiselinu u zelucu i generalno je ne volim. A kad god se nasljemam od jack-a, ujutru glava ne boli, mozda nisam u top formi, ali mi glava ne pulsira kao od pojedinih rakija ili od piva na primer.


Verujem da je za dobru rakiju najbolje voce sa dosta secera, zrele sljive, kajsije i slicno.

Najzad jedan dobar post a ne trabunjanje!

ZORZ, u nasoj zemlji nije samo tvoj pajtos tehnolog! Imamo ih na izvoz! Ljudi danas prave ozbiljne rakije i jos ozbiljnija, autohtona vina, po svim svetskim merilima!
Da si bio u Sava Centru, gde jednom godisnje se odrzava skup vinara i ostalih proizvodjaca pica, najaci i najveci skup, ali samo najozbiljnijih, znao bi koliko tehnologa imamo!
Pa sto oni ne prave  whesky?
ZUTA OSA, koja se godinama izvozi na zapad, je tamo jeftinija nego kod nas! Mislis li da su njihove laboratorije za ispitivanje kvaliteta u brvnarama kao kod nas, sa mernim instrumentima pretprosle generacije!!
Zasto whesky iz, malih, nama nepoznatih destilerija, vredi po 20000e (dvadeset hiljada evra) na aukcijama!?!
Zato sto moj Black Label nije zaista star 12g, vec je tehnoloski ubrzan proces zrenja! Kod ozbiljnijih destilerija sto otac proizvede, sin prodaje, sto sin proizvodi, prodavace njegov sin...kad vec blebecemo o nekom kvalitetu. Jes, neznaju Bugari da naprave vocnu rakiju, ne znaju ni Makedonci...mi smo najpametnija nacija na svetu!

Da zavrsim!
Lazicu ako si ozbiljan ucestvujem! Bar da pomognemo nasem drugaru! Meni, bez obzira sto imam za goste, prija sve jer ne pijem..a kada, daj sto das, sve jedno mi je!

Lazic

Naravno da sam ozbiljan, za te pare æe da plane ako nije ba¹ otrov... :D
Ja se ne ugraðujem, èisto da ne bude zabune... :D

Panta Zemunac

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2020, 14:30
Naravno da sam ozbiljan, za te pare æe da plane ako nije ba¹ otrov... :D
Ja se ne ugraðujem, èisto da ne bude zabune... :D

Vidi 'vako..dogovori se sa drugom kada, koliko i kako i ja prilazem! Ponecemo kajake da, kad se napijemo veslamo na suvo...(moze i u rakiji!)!

viper

Sve sami struènjaci 😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Pa ,meni definitivno ,ostaje samo da se upi¹kim od smeha.Kako ti be¹e reèe?Skup u Sava centru?®uta Osa? Pa ukoliko ti je to talon za kvalitet,ti i ja nemamo o èemu da razgovaramo.Ponavljam,tvoja prièa je skorojeviæka,pu¹ta¹ prièu na brendove,koji Henesi je najskuplji? Donesi u vojsku jedan i ja æu da ga platim.Moraæe¹ pre toga da ka¾e¹ koji ima¶ u kuæi.Sam si rekao da voli¹ dobra vina da pije¹.Bato to te ne èini poznavaocem i struènjakom.Nema razloga da se prepucavamo ali ja,mada bi mogao ne ulazim sa tobom,u prièu o modernom artu.Mrzi me.©to se alkoholnih derivata tièe,moj komentar ide iskljuèivo u pravcu,onog ¹to si rekao.Znaèi blage veze o spiritu nema¹,cena nekog napitka,takoðe veze sa mozgom nema.Ovde smo svi drugari manje ili vi¹e ali ne guramo jedni drugima prst u oko,pogotovo ako govorimo pau¹alno.Moja prièa je sledeæa i poslednja.Manijaci na bilo kom okupljanju neæe piti govna za 250 dinara i za 6 evra.Ko hoæe da kupi i pomogne na¹em èlanu,uredu je,rakija i vino su nauka bre.Moji drugari æe da piju prave stvari,a svi koji neæe mogu da te podr¾e i kupe te kabeze.Ja sam Sa¹i vrlo precizno rekao i mislim da je shvatio. Ti sa prièom o bojlerima na luli,metilom i etilom,tipovima kazana i procentima u Srbiji,bolje da æuti¹,ponavljam poslednji put,blage veze, nema¹.Dalje ¹iljenje kurca i poku¹aj da meni ili bilo kome na forumu,doka¾e¹ da si poznavaoc,je besmisleno.Mogao bih sa tobom, da prièam deset dana,a da pri tome ti zeva¹ kao riba.Sve ovo je bez uvrede,pijte i radite ¹ta hoæete,manijaci neæe pored mene ¾iva piti budala¹tine,ako bi moglo sada da se zavr¹i bilo bi super.

®or¾

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2020, 14:30
Naravno da sam ozbiljan, za te pare æe da plane ako nije ba¹ otrov... :D
Ja se ne ugraðujem, èisto da ne bude zabune... :D
Ti jo¹ jednom probaj da se izlupeta¹ i ja æu kupiti od Sa¹e pet litara,koje æe¹ sam da popije¹ pred nama,jel smo se razumeli?

viper

Ma laziæ bi i misomor popio 😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Ma ,karaæu ga.On se mudrica na¹ao da komentari¹e,a dovoljno je samo da doðe

Lazic


UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

®or¾

Ma sipaæemo teènu,nikakav prolem.Ukoliko prosvira na glavi,od ovih èistih,prirodnih ili ga ubode ®uta osa [samoubistvo]

Panta Zemunac

Citat: Panta Zemunac poslato 19 Maj, 2020, 08:56
U potpunosti se slazem..sem sto si mu ti prvi zatrovao temu!

J se zaista NE RAZUMEM  U zestinu, sem malo u vina! (to pijem, ovo sa slike je za goste a ne mozes reci da najskupli HENNESSI nije dobar! ed cetera, ed cetera...


Sta cu kada moram sam sebe da citiram!
LEPO NAPISEM DA SE NE RAZUMEM U ZESTINU SEM MALO U VINA i to samo kroz obrazovanje a ne praksu, a Zorz sam smisli sta si napisao pa ti jos soli pamet!!
Ako si popio nadji drugog da se raspravljas, ne davi mene o tome sta znas a sta ne! Ako sti je rakija najbitnija u zivotu upisi studije.
sTVARNO POSTAJES DOSADAN SA TIM PREPUCAVANJEM...Opusti se malo, jebes pica, pijmo zene...barem su ukusnije!



El Jefe

Како свака тема заврши са сексом, јебем ли га
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 21 Maj, 2020, 03:56
Citat: Panta Zemunac poslato 19 Maj, 2020, 08:56
U potpunosti se slazem..sem sto si mu ti prvi zatrovao temu!

J se zaista NE RAZUMEM  U zestinu, sem malo u vina! (to pijem, ovo sa slike je za goste a ne mozes reci da najskupli HENNESSI nije dobar! ed cetera, ed cetera...


Sta cu kada moram sam sebe da citiram!
LEPO NAPISEM DA SE NE RAZUMEM U ZESTINU SEM MALO U VINA i to samo kroz obrazovanje a ne praksu, a Zorz sam smisli sta si napisao pa ti jos soli pamet!!
Ako si popio nadji drugog da se raspravljas, ne davi mene o tome sta znas a sta ne! Ako sti je rakija najbitnija u zivotu upisi studije.
sTVARNO POSTAJES DOSADAN SA TIM PREPUCAVANJEM...Opusti se malo, jebes pica, pijmo zene...barem su ukusnije!

Panto, Ðole je predobro biæe, vas dvojica æe te se skapirati u sekundi kad se upoznate... ;D




Citat: UFF poslato 20 Maj, 2020, 22:40
lazic se odusevio idejom
Ja se izvinjavam, da li si bio u Titelu pro¹le godine? Ne¹to se ne seæam... Da si bio upoznao bi Ðoleta, sve bi ti bilo jasno, visok, lep, zgodan, pun para, ¹ta vi¹e tvoj tip 100%... ;D