Glavni meni

èista prirodna rakija od jabuke, veoma povoljno

Započeo sasa ns 1, 16 Maj, 2020, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1



èista prirodna,100 % domaæa rakija od jabuke iz kompezacije ,cena 250 dinara litar,na balone od 5 litara,sa¹a 0641352299 novi sad,moguæa svaka provera ,ukupno imam160 litara,

mo¾emo da uzmemo i direktnov od proizvodjaèa kome odgovara

Panta Zemunac

Citat: sasa ns 1 poslato 16 Maj, 2020, 23:13


èista prirodna,100 % domaæa rakija od jabuke iz kompezacije ,cena 250 dinara litar,na balone od 5 litara,sa¹a 0641352299 novi sad,moguæa svaka provera ,ukupno imam160 litara,

mo¾emo da uzmemo i direktnov od proizvodjaèa kome odgovara


Ako budes dolazio za BGD javi se, trebace manijacima za ''vOJSKU''!

®or¾

Manijacima za Vojsku ja donosim rakiju,Kole takoðe.Èista prirodna rakija za 250 kinti ne postoji,pa ni ako je iz kompenzacije u plastiènim balonima.Nemoj da se zajebavamo.Nije mi namera da kvarim Sa¹i oglas ali to nije rakija za manijake ENDE. [cheers],èak neæu dalje ni da diskutujem na ovu temu [samoubistvo]

viper

Za motore odlièna, nadam se da ima dovoljno "oktana" 😂😂😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Panta Zemunac

#4
Nisam bas rakijas, od zestine whiskey ali samo Irlend jer kod Skota, zitarica se susi dimom pa ima, po mom ukusu, prejak smek! Ali za cirkanje, Campari mi je vrh, pio sam ga dve godine u Bologna, Italija, gde sam spec. slikarstvo! Ovde ''Gorki list''!
Fotka...Samo deo koji moze na sobnoj...bez vina i belgijskog piva! Sva pica sam kupovao veoma povoljno iz ''Dorian Grey'' restorana, iz silikonske doline! Cim ode pola flase ''HENNESSY'' konjaka da mi po povoljnoj ceni jer nije uvaljivao gostima, normalno kad je 0.5... 45e!!



Kod mene, na pijaci, seljaci prodaju ''domacu'', sljivu, kajsiju, krusku....600d po litri!

sasa ns 1

lik je kolega bajker i ima pravu proizvodnju na veliko veæ 25 godina.Zna da prepozna sve esencije.Pravi rakiju na veliko ljudima koji kasnije preprodaju i kafanama i to samo jabuku.Tvrdi da po raèunici od 13 dinara kila jabuke ima zaradu 60 dinara na litar.Ja hoæu samo da je prosledim za iste pare po koju je dobijem.Proizvodjaè ka¾e da je nepotrebno  dodavati esenciju u jabuku jer izidje jeftinije da se pravi od èistog voæa.Ako neko ima svoju kalkulaciju nek napi¹e.
Iz drugog mog oglasa se vidi da imam i dunju i kajsiju po 6 evra koju jedan drugi lik proizvodi i prodaje za 10 na malo.
Rakiju iz oba izvora ni nemam kod sebe jer poku¹avam da pronadjem kupce za nju na malo vi¹e litara pa tek onda da je preuzmem.Ako ne pronadjem kupce unapred neæu ni uzimati.
Pre neki dan sam saznao da su tri lika prodala svoje motore za rakiju

®or¾

To su ¾estoka alkoholna piæa,takva rakija od èistog voæa,prirodna nemo¾e da se dobije uz takvu zaradu pa ni sa petom klasom jabuke od 13dinara bez dodatka ¹eæera i nepravilnog odvajanja,frakcija,neka se bavi i 100 godina proizvodnjom.Ja ni ne pominjem esencije i verujem da ih ne stavlja.Isto misim i o drugoj varijanti od 6e jer je kod tog voæa radman jo¹ manji.10e je realna cena.Da se razumemo ja rakiju ne prodajem ali je isto tako dugo godina proizvodim i znam ¹ta govorim.Sreæno sa prodajom,stvarno mi nije namera da  tebi kvarim oglas ali za mene su to brlje,a kome je bitno da kupi jeftino samo napred.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


dzimika

Surak napekao dosta rakije od kajsije, ciste i bez primesa jer je kajsija rodila kao blesava, hteo da prodaje i odustao, par njih mu reklo ima to tamo jeftinije i kao da mu spuste cenu, rekao im samo idite tamo pa kupite
sad kad budem isao za suboticu moram uzeti par litara od njega jer je stvarno dobra rakija :)

DebeliZmaj

Citat: dzimika poslato 18 Maj, 2020, 13:40
Surak napekao dosta rakije od kajsije, ciste i bez primesa jer je kajsija rodila kao blesava, hteo da prodaje i odustao, par njih mu reklo ima to tamo jeftinije i kao da mu spuste cenu, rekao im samo idite tamo pa kupite
sad kad budem isao za suboticu moram uzeti par litara od njega jer je stvarno dobra rakija :)

prodaje surak tu od kajsije ? ja bi uzeo par flasa ako prodaje ... ajd na inbox a moze i fb ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

U Cortanovcima, sedim i gledam kako se pece rakija. Covek, alatnicar iz Teleoptika sam sebi napravio kazan od bakra. Normalno, iz kazana cev u bure puno vode, da ohladi paru a dole curka polako! Od neke mega busilice napravio mikser da voce samelje ne bi li bolje fermentisalo. Hvali deda svoje umece a i svoju DOMACU radju...kao, nema od nje da boli glava!
Slusam ga i na kraju ga pitam da mi objasni razliku izmedju metil i etil alkohola! Zna deda!
Pa dobro deda a sto onda ne razdvajas deo otrovnog metanola iz etila? Kako? Pa deda, nisam strucnjak ali pravi rakijasi, na sredini te cevi imaju napravu, velicine kuhinjskog bojlera koji zadrzava metil....e moj deda, cela Srbija pece zdravo-dobru, pravu prirodnu rakiju a samo 1% kazandjija izdvaja metil! E, TO JE PRAVA RAKIJA OD KOJE NE BOLI GLAVA!! sVE OSTALO JE BUCKURIS!
Pa 90% njih nemaju spravu za merenje secera, a manjak ne valja isto kao ni visak...mnogi to ne znaju!!
Cela Srbija ne proizvede 10% prave rakije...sve je to manje-vise brljaaa!!

Ivicat

Daj sliku te naprave velicine kuhinjskog bojlera.

Charuga

A bre kakav ste FORUM i rakiju cete da mi zgadite...nemoj neko da je poceo temu o ZENAMA....

Glava Dole

Ma jebes domacu zbog koje kroz suze ne kazes "dobraaaa, sipaj jos" :)

®or¾

Citat: Panta Zemunac poslato 18 Maj, 2020, 14:27
U Cortanovcima, sedim i gledam kako se pece rakija. Covek, alatnicar iz Teleoptika sam sebi napravio kazan od bakra. Normalno, iz kazana cev u bure puno vode, da ohladi paru a dole curka polako! Od neke mega busilice napravio mikser da voce samelje ne bi li bolje fermentisalo. Hvali deda svoje umece a i svoju DOMACU radju...kao, nema od nje da boli glava!
Slusam ga i na kraju ga pitam da mi objasni razliku izmedju metil i etil alkohola! Zna deda!
Pa dobro deda a sto onda ne razdvajas deo otrovnog metanola iz etila? Kako? Pa deda, nisam strucnjak ali pravi rakijasi, na sredini te cevi imaju napravu, velicine kuhinjskog bojlera koji zadrzava metil....e moj deda, cela Srbija pece zdravo-dobru, pravu prirodnu rakiju a samo 1% kazandjija izdvaja metil! E, TO JE PRAVA RAKIJA OD KOJE NE BOLI GLAVA!! sVE OSTALO JE BUCKURIS!
Pa 90% njih nemaju spravu za merenje secera, a manjak ne valja isto kao ni visak...mnogi to ne znaju!!
Cela Srbija ne proizvede 10% prave rakije...sve je to manje-vise brljaaa!!
Vidi ovako Panto,trenutno jebemo oglas,èoveku koji je èlan,foruma.Neka proda sve ¹to mo¾e,ovde je bilo veæ par prièa o rakiji,ranije.Radite i kupujte,¹ta god vam srce i¹te.Na forumu ja imam i neke drugare koji kapiraju,o èemu prièam.Tvoji irski viskiji su u istoj kategoriji,kao i rakija za 250 dind¾i.Prièa¹ o neèemu o èemu,pojma nema¹.Soba sa fla¹ama veze nema sa poznavanjem,bilo kog,alkoholnog derivata,te æu diskusiju,zavr¹iti,tako da æemo na prvo,okupljanje doneti sve najbolje ¹to imamo,na sveop¹tu radost svih manijaka.Odgovorno tvrdim da ti niti zna¶ da prepozna¹ pravo piæe,niti da si ikada u ¿ivotu probao ozbiljan konjak.Nema veze, ovo ¹to govorim je sa po¹tovanjem,
tebe kao èlana foruma i buduæeg ili ne drugara ali nemoj vi¹e molio bi te da se upu¹ta¹ u prièu o kojoj,blage,veze nema¹.Po¹tujem te i dalje,kao drugara sa foruma.

Panta Zemunac

U potpunosti se slazem..sem sto si mu ti prvi zatrovao temu!
J se zaista NE RAZUMEM  U zestinu, sem malo u vina! (to pijem, ovo sa slike je za goste a ne mozes reci da najskupli HENNESSI nije dobar!

Prvi sam se ponudio da kupim tu rakiju za MM!
Stvarno smo se rastrocali i offovali oglas...neka urednik pobrise nase postove!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Andjelo

#18
Bilo je prosle godine jabuka po ceni od 3-5 dinara u nasoj opstini uz ubacivanje enzima , kvasca i secera  ....svoj kazan moze da se dodje donekle do te cene

Andjelo

A sto se tice ovih stranih pica ja nisam bas ljubitelj  .....da Englezi i Irci imaju voca kao Srbija mislite da bi pravili oni rakiju od kukuruza i psenice .A cena vocne rakije  izradjena u inostranstvu bila bi skuplja od tog viskija i konjaka