Glavni meni

Ој, свијетла мајска зоро ... crnogorsko prolece

Započeo DebeliZmaj, 15 Maj, 2020, 19:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Pa veæ jesu pu¹aèi amerièke kite

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

banevuk

Нису баш сви.................само Милогорци

Biker-Boy

Dokle vise ovako, stalno neka sranja, nemoz covek mirno da zivi, izem ti Balkan....
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Pratim zbivanja tamo ceo ¾ivot, da budem iskren ne sviðaju mi se ni jedni ni drugi... Imam puno prijatelja u CG, ni njima se ne sviðaju ni jedni ni drugi...

El Jefe

Све их волим. Још откако су добијали студентски дом са потврдом из свог племена да су им приходу по глави у породици 0. дин
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Nisam rekao da ih ne volim, ne sviðaju mi se... Pogotovo poslednjih 30 godina... Treæina ih postalo veæi katolici od pape, treæina su pravoslavni verski fanatici, treæina viri iz trampovog dupeta, generalno se veæina posrala na poreklo, kako da mi se sviðaju... ???

ЯЭВОЛУТИОН

milogorci su u populaciji pa glasovima negde oko 60 posto...trecina arbanasi, trecina muslimani a trecina niksicani i podgoricani.....40 posto je nominalno vecinski po ucescu, ali posto je demokratija u pitanju na balkanski nacin onda ko jebe 40 posto , nas tri jadnika ce da ih preglasamo......malo se zaigrao milo.....ovo sa spc.....mislim da nece jos dugo...malo ga posluzila ova korona....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ma bre, ceo Balkan je u rodbinskim vezama, ko god se lo¾i da je ovo ili ono lupa gluposti... Neka pitaju ©tuliæa za etnèki sastav Balkana, on je objasnio lepo... Istoèni Srbi, ju¾ni Srbi, zapadni Srbi i radikalni Srbi (usta¹e, partizani i èetnici)... ©to se mene tièe, umesto Srbi mo¾e da pi¹e i kurate budale...

DebeliZmaj

jedan lep unutrasnji gradjanski rat, pa da srbi izadju na more ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat


eclipse4


Lazic

Tamo u Grèkoj preko one tropske bolesti...? Biljke... Debelog govneta...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

pa i on vozi skuter ... i gasa vozi skuter ...
i ovaj se se vraca vozi skuter ... mozda gasa i on zajedno ovako da
se voze na skuteru ...
ko zna ... 5g, korona, izolazija ... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell