Glavni meni

Tomos APN 4T 1979

Započeo Atila88, 13 Maj, 2020, 10:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan

Citat: Glava Dole poslato 17 Maj, 2020, 02:23
14ici se dodaje peta ili sam pomesao? Fabricki nema ili sam nesto pomesao?

tek su 15-ice i kros dobili 5-u fabricki

®or¾

Auto ¹kola " Signal", decembar mesec,tri figuara iza socijalnog,kod Miletove prve picerije.Niko od kandidata neæe prvi,reko ja æu.Ukoliko se seæa¹ prvo je i¹ao poligon,pa ako to proðe¹,gradska.Proðem,poligon,ka¾e kreten idemo u grad,duple komande na fiæama,sa sve gasom.Krelac navrti fiæu i ja ka¾em neæu da krenem,mislio sam da hoæe da me prevesla na foru,posvaðamo se i ja ga oteram u tri lepe i izaðem i zalupim vrata.Sedam na èetrnaju i ovak ka¾e vozi prema ¾eleznièkoj stanici i nazad.Ja nadrkan ko rovac sednem i spizdim se tamo i nazad,oni ostali zaglavljeni na semaforu.Bio sam ubeðen da sam pao i A i B,po¹to mi pandur ka¾e,kada se iskobeljao sa fiæinog,zadnjeg sedi¹ta," Momak. Ti mora¹ da bude¹ mnogo smireniji ukoliko ¾eli¹ da bude¹ vozaè" ,ma mislim se duvaj ga sad ste me zajebali i nikad vi¹e.Odem u sup po potvrdu,da mogu odma ponovo da prijavim polaganje,kad ono A polo¾io B,opauèio.Sledeæi termin doðem sa æaletovim autom,dovezao ga sat ranije,oni seli,nisam do Kraljeviæa Marka stigao,ka¾u napravi polukru¾no idemo nazad,sve ukupno tri minuta  [neampojma] kao èestitam polo¾ili ste

navajo

Ja treba da doteram dedinog APENca da ga sredim...deda otkako je pao vise ne vozi, ali ne zbog toga sto je pao, nego sto su mu naplatili kaznu...em je pao, em im je platio sto je pao...me moze deda to nikako da svari :)

Zao mi je da propada motoric, pa planiram da ga skockam...taman da se igram malo :)

ЯЭВОЛУТИОН

vidi to sa radetom...tako je on jednom sredjivao vespu...pa prodao....matori samo na pare misli....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Naravno da ce da pomogne, njegova je i bila ideja...samo sto ja nista ne prodajem...ja sve cuvam😂😂😂

Atila88

Gaspar,ovo su sve original delovi sa jedne 15ice.

Gašpar

Citat: Atila88 poslato 23 Maj, 2020, 18:26
Gaspar,ovo su sve original delovi sa jedne 15ice.

Sa petnaje da, ali to onda nije APN u originalnom stanju. A sedi¹te je iz MotoBajka to potpisujem 101%.

Atila88

Naravno,nije,ima cilindar od petnaje i domino rucke,sediste je original,samo presvlaka je iz Motobajka.

srbac

Jel registrovan za A kategoriju?

Atila88

Ne,na AM posto je APN u papirima.Ali imam ideju i original 15icu da napravim,imam sve delove,ona ce biti na A kategoriju.

Glava Dole

Ma bilo je nekih prica oko tomosa koji se vode na max 48kmh a u budjavom zakonu je za 50cc max 45kmh pa su moroni maximalno iskomplikovali i apenci su morali na bele table i A1 kategoriju. Da prevedem zbog cega je srbac pitao :D

Atila88

Idioti,cuo sam pricu da su popustili toleranciju za Tomose na 50 km/h,sad ne znam koliko je istina.