Glavni meni

srpska se serpa s`prozora cuje ...

Započeo DebeliZmaj, 07 Maj, 2020, 00:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

... dal je ovo sad uvod u izbore ?

8)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

Glava Dole


sasa ns 1


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

Mene zajebala majka, kupovala zepter inox, sreca ostalo jedno lonce metalac gornji milanovac u kome farbamo Uskrsnja jaja, pa sa njim tandrcem posle 20 ura.


Vrlo duhovit naslov teme, od srca se nasmejah.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

bilo kako bilo, izbori su raspisani...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Eh da samo mogu da vide nasi preci kakvi smo mi junaci. Iako izazivaju sudb'u 'kletu, danasnji srbi i srpkinje se ne plase da odvazno i hrabro uzmu serpe u ruke i sa svojih prozora gromoglasno lupaju kako bi pokazali svoje nezadovoljstvo!

Smejurija i sramota.

Gašpar

Citat: Ivicat poslato 07 Maj, 2020, 08:15
Eh da samo mogu da vide nasi preci kakvi smo mi junaci. Iako izazivaju sudb'u 'kletu, danasnji srbi i srpkinje se ne plase da odvazno i hrabro uzmu serpe u ruke i sa svojih prozora gromoglasno lupaju kako bi pokazali svoje nezadovoljstvo!

Smejurija i sramota.

Evo junaèe, ti povedi masu, a mi æemo svi za tobom!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Citat: Ga¹par poslato 07 Maj, 2020, 09:32
Citat: Ivicat poslato 07 Maj, 2020, 08:15
Eh da samo mogu da vide nasi preci kakvi smo mi junaci. Iako izazivaju sudb'u 'kletu, danasnji srbi i srpkinje se ne plase da odvazno i hrabro uzmu serpe u ruke i sa svojih prozora gromoglasno lupaju kako bi pokazali svoje nezadovoljstvo!

Smejurija i sramota.

Evo junaèe, ti povedi masu, a mi æemo svi za tobom!

Nema potrebe da mi se obracas tako. Pogledaj slovence. Kako im neki tepaju, becki konjusari. Kad ono, zabrana kretanja a hiljade slovenaca na ulici jer je izaslo na videlo da su politicari muljali/krali. Kod nas ne da kradu, vec i ubijaju. A mi?
Tesko je, ali moramo prihvatiti cinjenicu da smo kukavice.

Smejurija i sramota kakav primer dajemo deci.

Charuga

Nikada mi nismo bili kukavicki narod...osim pojedinci...ako se tako osecaju....

Lazic

@Jovan Stanisavljeviæ:
Kurèenje i hrabrost nisu isto... Kako onda obja¹njava¹ 42 godine kvazi komunizma i 33 godine kvazi demokratije?



Citat: Ivicat poslato 07 Maj, 2020, 08:15
Eh da samo mogu da vide nasi preci kakvi smo mi junaci. Iako izazivaju sudb'u 'kletu, danasnji srbi i srpkinje se ne plase da odvazno i hrabro uzmu serpe u ruke i sa svojih prozora gromoglasno lupaju kako bi pokazali svoje nezadovoljstvo!

Smejurija i sramota.
Sla¾em se, dok ih ne poreðamo uza zid kao Èau¹eske, ni¹ta od posla... Prvo da im po¹teno sudimo naravno...

despic

Nije gasa nikog hteo da uvredi siguran sam. Samo na odredjeni, sebi svojstven nacin, kaze da nemamo koga da sledimo. Mora ipak neko da bude glavni i da predvodi. Al ne neki indijanac, necu da idem na ulicu i da pomazem sledecem indijancu da se domogne moci.
klasican divljak

DebeliZmaj

... draga majka praktikuje neko posudje od rosfraja ... jbt budi mrtve kad zaudara.... 20:04.... na prozoru je ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Charuga

Citat: despic poslato 07 Maj, 2020, 11:56
necu da idem na ulicu i da pomazem sledecem indijancu da se domogne moci.

Bas tako.....i to nema veze sa hrabroscu ili necim drugim....

Gašpar

Citat: Ivicat poslato 07 Maj, 2020, 09:57
Citat: Ga¹par poslato 07 Maj, 2020, 09:32
Citat: Ivicat poslato 07 Maj, 2020, 08:15
Eh da samo mogu da vide nasi preci kakvi smo mi junaci. Iako izazivaju sudb'u 'kletu, danasnji srbi i srpkinje se ne plase da odvazno i hrabro uzmu serpe u ruke i sa svojih prozora gromoglasno lupaju kako bi pokazali svoje nezadovoljstvo!

Smejurija i sramota.

Evo junaèe, ti povedi masu, a mi æemo svi za tobom!

Nema potrebe da mi se obracas tako. Pogledaj slovence. Kako im neki tepaju, becki konjusari. Kad ono, zabrana kretanja a hiljade slovenaca na ulici jer je izaslo na videlo da su politicari muljali/krali. Kod nas ne da kradu, vec i ubijaju. A mi?
Tesko je, ali moramo prihvatiti cinjenicu da smo kukavice.

Smejurija i sramota kakav primer dajemo deci.

Nije uop¹te zlonamerno, samo je Srbija puna onih koji ostale nazivaju kukavicama, a ne postoji niko ko bi poveo narod. Evo, ja prvi. Sledio bih inicijativu, ali je ne bih pokrenuo.

dzimika

Ako cemo realno nema ko da je pokrene, ko god da pokusa bice itekako sputan na svaki moguci nacin
druga stvar, zasto mislite da je tako? pa ovi odgovaraju svima jer mogu da zarade mnogo vise nego po drugim zemljama
znate zasto strani "investitori" dolaze ovde, dobiju dzabe radnu snagu na par godina a svu zaradu iznose preko posto operu pare ovde i prebace po svojim racunima


DebeliZmaj

znaci sluzba ima o Gasparu nesto u fioci .... :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Maj, 2020, 14:49
znaci sluzba ima o Gasparu nesto u fioci .... :)



Daj Bo¾e da ima, onda bih ja imao konto u ©vici  ;D