Glavni meni

Zamena semeringa u viljuskama

Započeo Glava Dole, 30 April, 2020, 23:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Glava Dole

[rofl] jbg ja sam trazio tovatnu dobio litijumovu, i to kaze evo to ti je ona prava tovatna :D Potpuno je ista kao ona koju sam otkad znam za sebe zvao tovatna :D Ali da, ima neke male razlike... verujte da ovu svi zovu tovatna :D U zivotu nisam cuo da neko kaze "stavljam litijumovu mast" iako je svi koriste :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: dzimika poslato 07 Maj, 2020, 14:22
ja garantujem da bi kod Lazica trebali da se promene samo sto je to ipak Lazic, dok ne crkne nista se ne proverava
Moguæe, mada po onome ¹to je napisao Tarabiæ definitivno ne spadam u riziènu grupu... :D


Citat: milomir22 poslato 07 Maj, 2020, 17:13
Tako da, ako vam lezajevi drce, imaju lufta ili se greju, pamet u glavu i menjajte ih dok nisu zakucali pri 200 na sat. Naravno, to ne znaci da ih menjas dva puta godisnje preventivno.
Ako sam dobro razumeo, ako ne rade ni¹ta od toga, onda ne moram da ih menjam... :)


Imao sam vozila sa sjebanim le¾ajevima, mislim da su mi za sada na svih 6 toèkova ok... ;D

ЯЭВОЛУТИОН


sine sa lezaja moras skinuti plasticni listic koji dihtuje...a to se vari a ne pecka se....ne znas da varis sine...ne znas...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

#65
Plastika nit odmaze nit pomaze, samo se topi. Svakako se brezon vari samo za unutrasnji prsten ali na brezonu dobio pun i lep var, na lezaju ispalo samo ispeckano... jbliga zasto, video sam da nema leba od toga i nisam ni hteo dalje da se zajebavam tako :) Profi varioc svakako nisam ali ko ga jebe.... bitno da je reseno :D

ЯЭВОЛУТИОН

svaka prljavstina odbija var....lezaj nisi dobro odmastio ...sto znaci ne znas da varis...ende/
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Ko to sporio?

"...Profi varioc svakako nisam..."

Lazic

Mora Alja da te malo poprckuje... :)