Glavni meni

Jel neko koristio ovu pomoc na putu

Započeo ®or¾ GTI, 29 April, 2020, 12:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Pozz manijaci jedno pitanje, da li je neko koristio ovu pomoc na putu  https://vozzi.app/sr/, znam da je auto moto savez imao nesto pre ali da  nisu bili bas od neke pomoci, cim prodje ovo bih da se vozam malo gde bude moglo, ali poucen sa predhodnog putovanja bih uzeo nesto ovakvo u razmatranje za nedaj boze.

®or¾ GTI

Naravno prevashodno mislim na motor🙂

Gašpar

Drugarica koristi neki Atlas, kad joj je riknuo 206 pro¹le godine negde na kraju sveta, re¹ili joj odmah.

Conti-Moto

Citat: Ga¹par poslato 29 April, 2020, 17:30
Drugarica koristi neki Atlas, kad joj je riknuo 206 pro¹le godine negde na kraju sveta, re¹ili joj odmah.
Kao i sve u drzavi isto je i sa AMSS-om. Rasturaju ga iznutra, polako ali sigurno i uzimaju deo po deo ...
Znam neke ljude koji stoje u organizaciji Atlas-a, majko mila ... Pranje para i jeftino (za dz) preuzimanje vec uhodanog posla.

Mnogo sam sigurniji sa ADAC (Nemacka) pomoci na putu. Godisnja clanarina nije nista veca nego kod nas.
Par puta sam ih koristio u zadnjih par godina. Karta za voz, prenociste, sta god da je potrebno i u bilo kojoj drzavi.
Svi mogu da postanu njihovi clanovi, nije bitno mesto prebivalista i drzava.
Interesantno je da ja kao clan mogu da se nadjem u kolima koja se pokvare na putu, odradjuju sve kao da je moj auto.
Novo !!!
Conti ROAD !!

mkt


jevta

Citat: Conti-Moto poslato 29 April, 2020, 18:07
Citat: Ga¹par poslato 29 April, 2020, 17:30
Drugarica koristi neki Atlas, kad joj je riknuo 206 pro¹le godine negde na kraju sveta, re¹ili joj odmah.
Kao i sve u drzavi isto je i sa AMSS-om. Rasturaju ga iznutra, polako ali sigurno i uzimaju deo po deo ...
Znam neke ljude koji stoje u organizaciji Atlas-a, majko mila ... Pranje para i jeftino (za dz) preuzimanje vec uhodanog posla.

Mnogo sam sigurniji sa ADAC (Nemacka) pomoci na putu. Godisnja clanarina nije nista veca nego kod nas.
Par puta sam ih koristio u zadnjih par godina. Karta za voz, prenociste, sta god da je potrebno i u bilo kojoj drzavi.
Svi mogu da postanu njihovi clanovi, nije bitno mesto prebivalista i drzava.
Interesantno je da ja kao clan mogu da se nadjem u kolima koja se pokvare na putu, odradjuju sve kao da je moj auto.
Kako ide uèlanjenje?

Conti-Moto

Kad se nadjes u Nemackoj u bilo kom ADAC ofisu se uclanis.
Mozda moze i preko neta, nisam gledao.
Novo !!!
Conti ROAD !!

jevta

Ja sam gledao odavde nekako da se uèlanim za put po alpima ali nisam na¹ao moguænost.U nemaèkoj verovatno ali tamo nisam bio tim poslom.

®or¾ GTI

Za adac znam, ams je kao imao dil sa njima tj dobili su pare od adaca, ali  su onda cerupali ljude koji imaju adac i dodtano naplacivali, nasa posla jbg. Za atlas ne znam, a ovo mi je drugarica rekla, i isto kao vazi na vozaca ne bitno ako auto nije tvoj, e sad da li je za motore drugacije, to ne znam zato pitah.