Glavni meni

Multimedija,led sijalice za auto....itd

Započeo MIGE, 26 April, 2020, 13:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: ada poslato 28 April, 2020, 21:45
Te etikete na zvucnicima ima za euro na aliju

jebi ga kod mene nisu etikete vec fabricka ugradnja
a bez toga dzaba menjas multimediju

dzimika

Od ponedeljka bi trebalo da pocnu posto se popustaju mere

Tihi_ZR

Ja kad sam kupovao Astru H bilo mi zanimljivo sto ima tu multimediju i bas mi je bilo super dok odjednom nije riknula i neprestano se resetuje, jedino rikverc kamera radi. Sad bih najradije stavio original ali kako mi je majstor rekao, mora da skida svu plastiku zato sto ne moze da se izvadi klasicnim alatom jer je nekako zaglavljena.  [veryangry] [veryangry]
Koliko god bila zanimljiva, mislim da je ne bih kupovao nikad vise. I da, ova je bas za ovaj model opela, nije univerzalna, koliko sam video, nije ni jeftina.

Taraba

Ko hoce bolju muziku u kolima menja zvucnike. pojacalo je retko problem.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


despic

Moze i pojacalo (tj multimedija jelte) i te kako da utice na kvalitet zvuka, da ne pricam o snazi.
klasican divljak

Darko

mige , saljem ti na viber mediju i kameru , ne frljaj se sa ovim cenama 500,200 milion , nisi klinac

Taraba

Citat: despic poslato 30 April, 2020, 22:11
Moze i pojacalo (tj multimedija jelte) i te kako da utice na kvalitet zvuka, da ne pricam o snazi.
Pa naravno da moze, ali zamenis zvucnike u kolima vs zamenis pojacalo - mnogo veci dobitak je kad dzoras zvucnike.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?