Glavni meni

Multimedija,led sijalice za auto....itd

Započeo MIGE, 26 April, 2020, 13:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Dakle ,kao sto naslov govori,dajte neka misljenja i iskustva...Gledam da kupim multimediju za moj auto(golf 6) a da je to kvalitetno i da nije mnogo skupo i da nije neka ciganija.Hteo sam fabricku da zamenim sa originalnom ali cene kod nas su kao da trazim kupujem za golfa 8 a ne za 6.  :violina: :o Multimedija original izadje oko 500e plus rikverc kamera oko 200e  [joint].
Bacio sam pogled na ovu https://www.polovniautomobili.com/auto-oprema/15405818/multimedija-navigacija-za-volkswagen-eos-caddy-jetta
Takodje,gledam i led sijalice sa stop svetla ,poziciju ,kabinu ..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: Taraba poslato 26 April, 2020, 15:01
To je kinez. Uzi na Aliexpress-u
toliko znam i ja...nego gledam sta je bolje i koji sistem da kupim  8)

despic

ti vidim, vec spicko vucicevih 100e...koji ce ti q, uzmi najjeftiniju, svakako neces koristiti posle mesec dana. A ako ti je sranje ozvuka u kolima nece ti pomoci ni takmicarski pionir
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 26 April, 2020, 17:36
ti vidim, vec spicko vucicevih 100e...koji ce ti q, uzmi najjeftiniju, svakako neces koristiti posle mesec dana. A ako ti je sranje ozvuka u kolima nece ti pomoci ni takmicarski pionir
kako necu koristiti?pa kad sam u kolima,slusam muziku..svakako cu koristiti...a rikverc kamera mi treba zbog zene,jbg...zvucnici su fabrika i odlicno rade za ono sto meni treba  [thumb_up]

despic

klasican divljak

ada

Samo proveri posto sam ja zaboravio. Ako menjas fabricku za fabricku, jedno sto ti treba kod koji kosta solidno, a drugo sve zavisi od modela do modela kod vw grupacije medija vuce struju. A kinez (isto odredjeni model) svakako vuce struju, tako da nebudes iznenadjen.

MIGE

Citat: ada poslato 26 April, 2020, 18:48
Samo proveri posto sam ja zaboravio. Ako menjas fabricku za fabricku, jedno sto ti treba kod koji kosta solidno, a drugo sve zavisi od modela do modela kod vw grupacije medija vuce struju. A kinez (isto odredjeni model) svakako vuce struju, tako da nebudes iznenadjen.
ok ,hvala ,mada kinezi imaju resenje za to......namestili su i komande da rade preko nove multimedije tako da me ne brine to toliko...moram samo videti da li uzeti wince ili android..mada nadjoh i jednu original za male pare ali nije ona koja meni treba

Lazic

Led sijalice sam kupio u Kit komercu 2013-te, jo¹ rade... :o Za u kabini i pozicije...

MIGE


Gavrolini

Ima u ©apcu moje komsije. Rade multimedije unuverzalne i tipske jako povoljno.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 26 April, 2020, 23:50
Ima u ©apcu moje komsije. Rade multimedije unuverzalne i tipske jako povoljno.
daj broj

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam da li radi xenon-kurton u filmskom gradu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


UFF


despic

ooo klasicno kurcenje, ko bi reko da vw zna sta valja
klasican divljak

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2020, 12:05
ne znam da li radi xenon-kurton u filmskom gradu....
Nisam bio par godina kod njih, nisu bili lo¹i deèaci... Ok cene i sve su hteli da izaðu u susret...

ada

Te etikete na zvucnicima ima za euro na aliju

MIGE

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2020, 19:55
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 April, 2020, 12:05
ne znam da li radi xenon-kurton u filmskom gradu....
Nisam bio par godina kod njih, nisu bili lo¹i deèaci... Ok cene i sve su hteli da izaðu u susret...
bio danas.. ne rade