Glavni meni

20 sekela, 30 srebrnjaka, 1000e od deonica, 100e kes, za koliko ste se prodali ?

Započeo DebeliZmaj, 21 April, 2020, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: zVuk poslato 26 April, 2020, 14:45
macevanjem, juniorski sampion sr jugoslavije, disciplina sablja :) pre par godina sam imao priliku da vidim listu 200 najboljih svih vremena sa prostora bivse sfrj, tad sam na listi bio 130 i neki... :)

I svaki dan isto, svako takmièenje, svaki protivnik, isto?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

da bi imao dobru tehniku, ti jedan potez treba da ponovis deset hiljada puta, a tek tada pocinjes da shvatas taj potez, a onda opet iznova i iznova ponavljas tu istu stvar i dobijes rezultat koji je drugaciji...

... koliko puta vrhunski kosarkas na treningu sutne na kos sa jedne pozicije i ponavlja istu stvar nebrojeno puta, a ocekuje drugaciji rezultat...ili ako cemo ekstremno, koliko puta muau tai borac udari cevanicom u drvo, sigurno ga je bolelo kad je prvi put udario, ali posle izvesnog vremena radjenja iste stvari rezultat je postao drugaciji...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 26 April, 2020, 15:13
da bi imao dobru tehniku, ti jedan potez treba da ponovis deset hiljada puta, a tek tada pocinjes da shvatas taj potez, a onda opet iznova i iznova ponavljas tu istu stvar i dobijes rezultat koji je drugaciji...

... koliko puta vrhunski kosarkas na treningu sutne na kos sa jedne pozicije i ponavlja istu stvar nebrojeno puta, a ocekuje drugaciji rezultat...ili ako cemo ekstremno, koliko puta muau tai borac udari cevanicom u drvo, sigurno ga je bolelo kad je prvi put udario, ali posle izvesnog vremena radjenja iste stvari rezultat je postao drugaciji...

U pravu si. Sretno na izborima!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

vezbam, ali neke druge stvari, koje opet zahtevaju nebrojeno ponavljanja...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 26 April, 2020, 15:28
vezbam, ali neke druge stvari, koje opet zahtevaju nebrojeno ponavljanja...

Batali, matori - ako do sad nisi nave¾bao kako se menja ulje, nikad i neæe¹!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

despic

klasican divljak

Lazic

©to Despiæu, lepa diskusija... ;D
Jedino ¹to Slaninica ne kapira da su njegovi streljali defetiste... ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 22:22
©to Despiæu, lepa diskusija... ;D
Jedino ¹to Slaninica ne kapira da su njegovi streljali defetiste... ;D

Defetista i pesimista nisu isto. Slièno, ali ne isto. :)

Mada, imam ja dosta zamerki i na "svoje", samo su u odnosu na sve ostale ¹to su ovde jahali, ipak zlaæani. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja se slazem sa zvukom donekle, treba cesce da ih menjamo, ali kad ih postavis na vlast a ne rade kako treba onda ih streljas pa biras novog, na izborima, demokratski  ;D ;D ;D smatram da bi onda imali vise motivacije da svima bude bolje i nesto ne verujem da bi se bas toliko lomili da dodju na vlast  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

milomir22

Sta je problem kad se stalno menjaju, svesni su da ce brzo da lete, pa grabuljaju i sakom i kapom sto vise da namaknu za sto krace vreme, svesno preuzimaju veci rizik za lopovlukom. Svi bi da se obezbede za ceo zivot, a bili na vlasti 4 godine.

Nema boljitka dok neko ne plati glavom, da li ce to biti ova garnitura ili neka sledeca, meni je sasvim svejedno. Inace, ne mora da bude nereda po ulicama ili ne daj Boze ispaljenih metaka, samo se slucajno zaglave skupstinska vrata, a nema ko da ih odglavi, a unutra se upali reso na koji su, sasvim slucajno pali molotovljevi koktelcici.


Za pocetak, kao upozorenje bi trebalo odraditi nesto slicno.

https://www.youtube.com/watch?v=XMpydiPFuGc#
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

balcan girl

c.c.c. bez unistavanja imovine, nego lepo dodje vojska dobar dan, ajmo i onda lepo ceo parlament i vladu uza zid negde napolje, da ne mora da se kreci ili eventualno na bandere i idemooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat


balcan girl

pa cekaj, nije film, tako su prosli causesku, jel bese apis ubio kralja i kraljicu, nije da ne umemo bas
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 27 April, 2020, 19:21
Sta je problem kad se stalno menjaju, svesni su da ce brzo da lete, pa grabuljaju i sakom i kapom sto vise da namaknu za sto krace vreme, svesno preuzimaju veci rizik za lopovlukom. Svi bi da se obezbede za ceo zivot, a bili na vlasti 4 godine.

Nema boljitka dok neko ne plati glavom, da li ce to biti ova garnitura ili neka sledeca, meni je sasvim svejedno. Inace, ne mora da bude nereda po ulicama ili ne daj Boze ispaljenih metaka, samo se slucajno zaglave skupstinska vrata, a nema ko da ih odglavi, a unutra se upali reso na koji su, sasvim slucajno pali molotovljevi koktelcici.


Za pocetak, kao upozorenje bi trebalo odraditi nesto slicno.

https://www.youtube.com/watch?v=XMpydiPFuGc#

od toliko junastva kroz istoriju sto smo imali,danas,na zalost,ostadosmo picke klasicne.pa plasimo se i migranata usranih u nasoj zemlji.  

kad bi se ovo odradilo ko na snimku tacno od sad mogu da zamislim sliku seljaka koji se prepiru "zasto ja sa moj traktor,ajd ti sa svojim,posle da ja najebem"


Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:07
pa cekaj, nije film, tako su prosli causesku, jel bese apis ubio kralja i kraljicu, nije da ne umemo bas


zato sto je u rumuniji vojska i policija okrenula stranu....nasa stoka za par dinara vise na platu ima da biju i decicu po parkovima.

UFF

 [rofl]

jao smesni ste bre

lazic pise gotov je jer neko sa terase lupa od serpe i tiganje  [rofl]
pa te picke ni na ulicu na smeju da izadju a ne da nekog sjebu si lud bre

revolucija bi ih vesao za bandere na trgu

irena bi ih streljala

ali ne ona, vec vojska, jos samo da je ona general da moze to da im naredi
e jebi ga, ne moze
a ni revolucija ne zeli da rizikuje svoju zenu i decu za pokusaj vesanja u kom bi on sam nestao

zato ili aj svi po oruzje koje imate i pravac skupstina ili prestanite vise da serete i pricate bajke

balcan girl

vidis, o tome se i radi uffe, ne postoji skidanje vlasti bez vojske i policije, mislim postoji al to se onda zove gradjanski rat
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

irena moraces mnooooogo vojnika i policajaca da pojebes dok ih sve ubedis da rizikuju zivot za tebe   [rofl]

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2020, 22:44
vidis, o tome se i radi uffe, ne postoji skidanje vlasti bez vojske i policije, mislim postoji al to se onda zove gradjanski rat

kaki ne postoji ... kako je kostinica izgubio vlast ? tadic ? bila neka frka ? jok ....
|
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell