Glavni meni

20 sekela, 30 srebrnjaka, 1000e od deonica, 100e kes, za koliko ste se prodali ?

Započeo DebeliZmaj, 21 April, 2020, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Nisam se trpao da uzmem Dinkiæevih 1000e pa neæu propast ni za 100e od naprednjaèke pièke, a ionako su posle rekli da neæe¹ dobiti u ke¹u, veæ ne¹to na fazon onog vauèera ¹to su delili onih 5000din za letovanje u Srbiji, bar sam ja tako proèitao nege na fejsari, ne mora bit da je tako.

P.s. Zmaje, po¹to vidim da ti pi¹e da nema¹ motor, bolje se prodaj, i za 1100 jevreja mo¾e solidan motorèiæ da se uzme  :)
I feel the need..... the need for speed !!!

despic

Ne znam samo kako planiraju da daju svakom punoletnom gradjaninu. To znaci da svako mora da ima otvoren racun u banci jel? Ili odes u postu sa licnom kartom i oni ti daju 100e.
Evo, ako se tako nesto desi zaklinjem se pred celim forumom da prvo sto cu da uraditi je sledece:
- vadim novu licnu kartu
- platim sve kazne nacijene za proteklih 12 god, eto javno da se 'izvinim' drzavi
- ukljucujuci i izvrsitelje
klasican divljak

nesic1

па колке паре узели од казни могу да дају и по 200€< појачана контрола, радари испод камена, а тек што пецају ове што не поштују полицијски час иха

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

mareskin

Citat: despic poslato 21 April, 2020, 14:05
Ne znam samo kako planiraju da daju svakom punoletnom gradjaninu. To znaci da svako mora da ima otvoren racun u banci jel? Ili odes u postu sa licnom kartom i oni ti daju 100e.
Evo, ako se tako nesto desi zaklinjem se pred celim forumom da prvo sto cu da uraditi je sledece:
- vadim novu licnu kartu
- platim sve kazne nacijene za proteklih 12 god, eto javno da se 'izvinim' drzavi
- ukljucujuci i izvrsitelje


To ti je kao ekonomska pomoæ privredi.
Ministar nije znao ni da proèita ono ¹to su mu napisali, a i to ¹to su posle objasnili nije crno-belo. Suma sumarum jedna velika papazjanija sa mnogo pitanja bez konkretnih odgovora.
Ja recimo neæu koristiti te pogodnosti po¹to æe me na kraju izaæi skuplje nego ovako, ali bitno je da se na televiziji prièa za glasaèe.
Sad se zaposleni prilmili na ono ¹to je reèeno na TV, a te¹ko im je objasniti realnost.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾

 Puste,prièe.Nego ukoliko stvarno bude tih sto evra,kada veæ svi prièaju,da im ne pada na pamet da od ©itoja uzmu bilo ¶ta,ajde lepo napravimo neku akciju i prikupimo tu lovu,jer meni na pamet ne pada da je ostavim,majmunima i odaberemo neko dete,kome je neophodno leèenje i uplatimo direktno,bolnici namenski za to dete.Sve ostale prièe su sviranje kurcu.Svi imaju svoje viðenje,a znam da æe bar treæina stajati meðu prvima u redu,da to podigne.©to æe reæi,napravimo spisak,dignemo pare i izaberemo nekog kome je pomoæ neophodna i uplatimo.Ostali koji to ne urade nemaju potrebu ni da seru o tim virtuelnim parama [cheers]

Lazic


balcan girl

za sve pare mislim na tih 100 jevreja cu da kupim municiju za pistolj  ;D ;D ;D al moram da napravim spisak prvo, nece bude dovoljno  ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

friziderdzija

...Priznajem da bih mesao malter
za jedan obican zenski brushalter
ja bi' se odrek'o rodjene brace
za jedne cipkaste zenske gace...

mrle

Citat: friziderdzija poslato 22 April, 2020, 23:48
...Priznajem da bih mesao malter
za jedan obican zenski brushalter
ja bi' se odrek'o rodjene brace
za jedne cipkaste zenske gace...
Gde me naðe? Pogodi me prstom u oko. Boli!
Zajeba me ovaj karantin.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 22 April, 2020, 23:13
za sve pare mislim na tih 100 jevreja cu da kupim municiju za pistolj  ;D ;D ;D al moram da napravim spisak prvo, nece bude dovoljno  ;D ;D ;D ;D

Ja bih samo da ka¾em da si jedna divna osoba i sve ono ¹to sam pre prièao nije taèno...   [panic]

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

®or¾

Citat: balcan girl poslato 22 April, 2020, 23:13
za sve pare mislim na tih 100 jevreja cu da kupim municiju za pistolj  ;D ;D ;D al moram da napravim spisak prvo, nece bude dovoljno  ;D ;D ;D ;D
pa za to slu¾e,prijatelji,ukoliko zafali da dodamo [cheers]

mareskin

Citat: Slaninar poslato 23 April, 2020, 09:27
Citat: balcan girl poslato 22 April, 2020, 23:13
za sve pare mislim na tih 100 jevreja cu da kupim municiju za pistolj  ;D ;D ;D al moram da napravim spisak prvo, nece bude dovoljno  ;D ;D ;D ;D

Ja bih samo da ka¾em da si jedna divna osoba i sve ono ¹to sam pre prièao nije taèno...   [panic]

[rofl]

Ajmo malo marketing... panciri, panciriiiiiii... navali narode... jo¹ malo pa nestalo!!!... panciriiiiii :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

A ðe nam nestade drug zmaj? Opet pustio buvu i nestao sunce mu zmajovsko...  >:(
Pa nemo¾e to tako!! Mi hoæemo da znamo ¹ta nama pripada!!  ;D [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


misa-pei

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2020&mm=04&dd=23&nav_id=1677852

Gledaj klo¹are. Lepo na spisak, pa posle proverimo da li si glasao kako treba. Kupovina glasova direktno iz na¹ih d¾epova (bud¾eta).
"A umeo si da uzme¹ 100e, sad se pravi¹ lud?"
Država je najveći neprijatelj naroda

ZEKA

Da li ce iko podiæi slu¹alicu i reæi ej ja ne ¾elim 100e hvala prijatno???

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Можда ја имам принципе али жена има вагину.
Не може рај на земљи.