Glavni meni

Kako su uspeli...juce...kao i 1903.g.....

Započeo Charuga, 20 April, 2020, 12:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga


dzimika

Nije to nista, bio je udes i u Jurija Gagarina u slicno neko vreme, i to su se posteno sudarili, tacno kod onog novog semafora kod Belvila, gde se gradi ona nova zgrada kod toplane

FANTOM

    Ja to objasnjavam onim sudjeno ti je ... Ako ti nije sudjeno nikad ti se nece desiti ako jeste pasces dok silazis niz stepenice . Nesto kao visa sila  [pop] [panic]

Glava Dole

Smart nije prilagodio voznju uslovima puta, bio pod alkoholom, puklo crevo, imao celave gume... lose diskove, srcani udar, gledao u fon... svasta je moguce, sta ces... pogresi covek :)

https://www.youtube.com/watch?v=pZdcp9d_E6c#


Gašpar


Lazic

Onaj ispred nije video Smarta... A æurka mu se zavukla u gu'iscu... I tako... A vi kako te?

grber

Pre nedelju dana u sred dana kru¾ni tok na NBG ja jedini unutar njega (u kolima) iskljuèujem se ka omladinskih brigada, sve regularno. Iz pravca fontane ulazi auto lagano al provalim da uop¹te nema nameru da uspori... oma¹io mi je zadnji deo za par santimetra.

Evo jo¹ uvek mi ne ulazi u glavu ¹ta je osoba za volanom radila i gde je gledala.

Charuga

Jeste li procitali onaj iz novina iz 1903...

citiram....

Toliko je brzo izleteo na tu raskrsnicu sa nisam ni shvatio sta se desava.... Mora da je isao brze od 20 na sat...


El Jefe

Сведок се зове Точкановић. А за возачем који је изазвао несрећу се трага пошто је скинуо таблице и побегао. Несташни ти наши преци.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

I onda su imali njuz.net... :D


Ne napisah gore, ali èuknuli su se stvarno tako ¹to je onaj ispred dobio iznenadni poriv da krene unazad, a æurka u smartu je ba¹ morala da stane blizu...