Glavni meni

... ova je kuhinja moj karantin ...

Započeo DebeliZmaj, 19 April, 2020, 23:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2020, 00:46
tebi bre uffe samo jebanje na pameti, ovde se prica o hrani breee

pa kad on zavrsi imas sta hranljivo i da pojedes jbt

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2020, 00:46
tebi bre uffe samo jebanje na pameti, ovde se prica o hrani breee

Nemoj da mi razdvaja¹ dve najveæe ljubavi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Contrary to popular believe, the word mUFF is not associated with hair at all. Instead, the word "mUFF" is an inoffensive, slang word for a vagina. mUFF can range from dainty and tight to floppy and roast beef colored. Some mUFFs smell fishy or sweaty, and others smell like skin or roses. Some mUFFs are hairy, others are bare, and some have razor burn or ingrown hairs. Females (and transexuals) of all ages have mUFFs. There are baby mUFFs and grandma mUFFs. Most mUFFs have a week of bleeding, unless the owner is on some sort of contraceptive (see: Depovera, Seasonal). It is also the root word for mUFFdiver, mUFFed, and mUFFdoctor.
Jan decided to go on birth control because the mUFFdoctor said that it would prevent pregnancy, cramping, and that weird smell coming from her mUFF.

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ma sta te briga lazicu ti si ionako buljas  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 April, 2020, 15:22
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ma sta te briga lazicu ti si ionako buljas  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Pa da, to njegovo se ne oseæa na ribu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

milomir22

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2020, 13:32
smell fishy... :o :o :o

Kazu da je neki francuski kralj sa parnim rednim brojem (da li Luj 14. ili 16. ili ko zna vec koji) trazio da mu dovedu devojke koje se nisu kupale minimum 14 dana, kako bi sa njima seksualno opstio. Iskljucivo je vodio ljubav sa nekupanim devojkama, jer su na sebi imale specificne prirodne mirise. Jbg, kad se ukiseli kako treba, sazri i proces vrenja odradi svoje, mozda ima specifican ukus i miris (kao pivo ili dobra rakija). Ko zna koliko smo toga lepog propustili a da se nismo odvazili da probamo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: milomir22 poslato 30 April, 2020, 16:35
Citat: Laziæ poslato 30 April, 2020, 13:32
smell fishy... :o :o :o

Kazu da je neki francuski kralj sa parnim rednim brojem (da li Luj 14. ili 16. ili ko zna vec koji) trazio da mu dovedu devojke koje se nisu kupale minimum 14 dana, kako bi sa njima seksualno opstio. Iskljucivo je vodio ljubav sa nekupanim devojkama, jer su na sebi imale specificne prirodne mirise. Jbg, kad se ukiseli kako treba, sazri i proces vrenja odradi svoje, mozda ima specifican ukus i miris (kao pivo ili dobra rakija). Ko zna koliko smo toga lepog propustili a da se nismo odvazili da probamo.

Mi smo pametni, a jedan kralj je glup ;D
Zna on ¹ta valja...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


mrle

Spremam da raspalim neku vatru. Red je.

mkt

Hvala vucicu sto mi je omogucio ovako bogatu trpezu za prvi maj

PECA BMW

oo siroko boga mi !  mast sa velikim procentom cvaraka na dnu !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: milomir22 poslato 30 April, 2020, 16:35
Kazu da je neki francuski kralj sa parnim rednim brojem (da li Luj 14. ili 16. ili ko zna vec koji) trazio da mu dovedu devojke koje se nisu kupale minimum 14 dana, kako bi sa njima seksualno opstio. Iskljucivo je vodio ljubav sa nekupanim devojkama, jer su na sebi imale specificne prirodne mirise. Jbg, kad se ukiseli kako treba, sazri i proces vrenja odradi svoje, mozda ima specifican ukus i miris (kao pivo ili dobra rakija). Ko zna koliko smo toga lepog propustili a da se nismo odvazili da probamo.
Tad su se inaèe kupali na manje od 14 dana... :o ;D

mrle


DebeliZmaj

vidim pada lizanje da se vidi kada se kupa ... qq
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell