Glavni meni

Uradi sam

Započeo Gašpar, 15 April, 2020, 19:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ubija ova samoizolacija sunce ti ¾arko, ne znam vi¹e ¹ta æu sa sobom.

Prvo sam razvukao sajle pa posadio cveæe na prozorima, naradih se celo jedno popodne, ali na kraju ispalo ba¹ lepo.



Pa sam onda uzeo neke visuljke za cveæe, pa sam jedno popodne to kaèio, verao se po prozorima i terasi ko spajdermen.



Al opet i to pro¹lo za jedan dan, pa sam uzeo da pravim fontanu, pa sam posle 5-6 dana i nju zavr¹io.

https://vimeo.com/408041502

Pa sam jedno veèe shvatio da mi fali kafana, pa sam uzeo i napravio sebi ¹ank od neke palete ¹to sam imao.



Pa prelakirao.




Sutra jo¹ sti¾e barska stolica, pa ne znam ¹ta æu dalje sa sobom, po¹to mi je gara¾a na 500 metara i ne mogu do nje tokom policijskog èasa, a imam ¹ta da radim. Ako imate neke ideje za neke DIY gluposti, ajde da delimo ovde da vreme br¾e proðe ;D

feelgod

Cool, svakome treba zanimacija u ovoj izolaciji.

dzimika

Za sada napravio alat za savijanje lima, tj sledi ojacavanje samo da moze i malo deblji lim

ima par projekata koje radim skoro svaki dan iskreno, samo me jebu malo ovi praznici za vikend sto ne moze da se radi normalno ali radice se ono za sta ne treba brusilica ili varenje :D pa od utorka se nastavlja dalje

UFF

ovo levo pretvorio u desno
korona i karantin ili ne razlike nema


http://i.postimg.cc/3w1fKRzK/2020-04-16-03-13-22-Window.jpg

MIGE

usisao auto...toliko od mene..i igram american truck simulator..gde ces lepse  :D

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 15 April, 2020, 19:30
Ubija ova samoizolacija sunce ti ¾arko, ne znam vi¹e ¹ta æu sa sobom.

To je zato ¹to nisi debeo i ne voli¹ da jede¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: mareskin poslato 16 April, 2020, 10:37
Citat: Ga¹par poslato 15 April, 2020, 19:30
Ubija ova samoizolacija sunce ti ¾arko, ne znam vi¹e ¹ta æu sa sobom.

To je zato ¹to nisi debeo i ne voli¹ da jede¹ :D


Pome¹ao si me s nekim  ;D

mareskin


Misli¹ kao kad pome¹a¹ origano, bosiljak, mleveno meso, tomatino, beli i crni luk, biber, so, ulje i napravi¹ sos za ¹pagete?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pajche

Ali prvo ih sam razvuces, jer imas visak vremena naravno

milomir22

Ja uzeo neke stare dvb-t2 uredjaje, skupio ih oko 15-ak, uglavnom su od bear proizvodjaca ili nekih kineskih, menjam im kondenzatore. Jbg pomazem matorom komsiluku za neku smesnu nadoknadu ili za dz, u zavisnosti koliko su mi dragi.

Inace, lemljenje tih sitnih zajebancija mi nekako smiruje zivce.


Counter-strike na nasem serveru cepamo svako vece 5 na 5. Skupilo se nas 10 drugara i pikamo. Obavezno pre toga se nakacimo sva desetorica na viber grupu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Gde ih nakupi toliko :D Otisli elektroliti?

milomir22

Samo se naduje kondenzator, na svakom isti problem posle 3-4 godine.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Znam znam, i kapacitet i esr odu u majcinu al ako na toliko primeraka ode posle tako kratkog perioda to je def. fabricka greska, iliti isprojektovano da radi na ivici. Radio pre mesec dana maticnu zbog istog problema... ranije neki samsung monitor... 6 od 6 na napojnoj, svi do jednog bili naduti... ali da jedan jedini nije preziveo u tom kolu...

milomir22

Bukvalno crknu u par meseci razlike, izmedju 3. i 4. godine, a garancja na sve 2 godine. Ako i rokne u garanciji, poprave ga lako i nikom nista, ali retko crkne u garanciji. I svi se prilicno greju, sto mi se tek ne svidja.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Na¹li se bandera¹i... ;D

Glava Dole


dzimika

Evo malo uradi sam od danas




Glava Dole

Fabrika [clapp] Nego, cime si sekao klingerit?

dzimika

Makazama i skalpelom, rupe isto skalpelom, moram zumbe nabaviti, najbitnije spolja je malo veci, unutrasnji deo kao fabrika ali to sa namerno malo sire i da mi se ne bi lako pocepao a i lako je spolja iseci skalpelom visak :D

slave74

Zumbe set u woby haus, dobre su, jeftine.