Glavni meni

Gilera Nexus 250 SP

Započeo Predator016, 13 April, 2020, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 15 April, 2020, 13:15
Citat: Ivicat poslato 15 April, 2020, 13:07
Ponudi lepo coveku motor a ne skuter. :D
Ponudio bi on da ga ima :)
naravno..a i realno,koji ce mi..i ovako se lepo kotrljam po gradu  :)

Predator016

 
Citat: Ivicat poslato 15 April, 2020, 13:07
Ponudi lepo coveku motor a ne skuter. :D

Hahah. Znaèi zavr¹ili smo sa teènom kompresijom, ajmo sad na motor vs skuter.   Sledeæi motor mi je GS, samo da znate.  Jos samo to nismo pokrenuli::  BMW klan vs svi ostali.   ;D ;D

Gašpar

Motori su iz japana, skuteri iz Italije. Ni¹ta nisi nauèio, a veæ smo na treæoj strani.

El Jefe

Годинама су у Италији најпродаванији скутери Хонда.
Друштво за заштиту од животиња

castor

Citat: Predator016 poslato 15 April, 2020, 14:36
Hahah. Znaèi zavr¹ili smo sa teènom kompresijom, ajmo sad na motor vs skuter.   Sledeæi motor mi je GS, samo da znate.  Jos samo to nismo pokrenuli::  BMW klan vs svi ostali.   ;D ;D
Pazi, hoæe da baci u stranu u lijevoj krivini na naglo dodavanje gasa.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: viper poslato 15 April, 2020, 07:10
U Vojsku da se pojavis obavezno.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Od Leskovca do Vojske 3 gasa... ;D

Gavrolini

Cek cek ne mozes sa skutera odmah na gs. Prvo izmedju mora da bude jedna afrika pa da budes totalni .....

Glava Dole

Aj GS i nekako da isfinansira al' afrika... pa zar u bankrot da ga oteras crni Gavrilovicu? :)

Gavrolini

Zna se kako se postaje bajker! Prvo kupis skuter, onda kupis veci skuter, onda kupis fluo prsluk ili se uclanis u klub pa kupis kozni(obe varijante prihvatljive za postajanje bajkera), onda se kupuje transalp pa afrika, najbolje rd04 jer za rd07 vec moras stan da prodas. Na kraju stisnes zube, dignes kredit od 10k evra i kupis  12 godina star bmw GS, afrika naravno tad ide u oglas za 5k. Jbg to je recept, nije lako, kosta dosta ali zato za bozic mozes da kaze da ides tradicionalno u voznju(vec drugi put)

Predator016

Ja bih ipak preskoèio neki korak. Ipak vozim nexusa,  a ne nekog krmka ili AA. Ovo je ma¹ina, ejj..
Mo¾da sam preterao sa GS-om, mo¾e Vstrom, a za dalje æemo videti.  Afrike ne volem. 😁😁
Nego èek da prvo pre¾ivim neku du¾u vo¾nju s ekipom.
Al pre svega toga, mala sitnica- A kategorija. Po moguæstvu  probna, po¹to nas zajebavaju s tim veæ neko vreme.
Za sad vozim na stra'   ¹to bi rekli moji zemljaci.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

friziderdzija

slu¹aj bratac...neeem' se optereæuje¹ sa A kategorijom...niko te neæe primetiti u gomili...ovde pola foruma nema dozvolu...

Predator016

Pa i ja raèunam na to. Mada bi do sada verovatno sve zavr¹io da se nije desilo ovo ¹to se desilo.


Lazic

3 godine sam vozio na stra'... ;D

Ovih dana 10 godina od tada...

El Jefe

Кад је модератор положио и ви ћете колега.
@Гаврило је заборавио да каже да се бајкер постаје после чувене изјаве, опрема је одрадила своје
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Oprema znaci do odredjenih brzina.
Ako se na 150 na sat uvijes oko bandere, znaka ili neceg treceg, nema te opreme koja ce spreciti unutrasnje organe da se pretvore u crvenu supicu.




Citat: El Jefe poslato 16 April, 2020, 17:28

@Гаврило је заборавио да каже да се бајкер постаје после чувене изјаве, опрема је одрадила своје

Koliko sam puta ovo procitao na buljoljubu, eh da mi je bio samo po dinar.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE

Citat: friziderdzija poslato 16 April, 2020, 16:07
slu¹aj bratac...neeem' se optereæuje¹ sa A kategorijom...niko te neæe primetiti u gomili...ovde pola foruma nema dozvolu...
ko nema dozvolu? :o :o
nemo ti vadim sve kategorije i licence  [panic]

Predator016

S obzirom na moje  iskustvo od celih 1000km na maxi skuteru,  oprema mi je veoma bitan momenat.  Èak sam prvo i nabavio opremu, a skuter je  stigao kasnije. Kaciga, pantalone zimska jakna  sa svim  protektorima,  rukavice,  a pre neki dan uzeo i letnju jaknu sa protektorima.


Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

El Jefe

Заборавили сте фењер колега, он се окачи на предњу руду.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

i crvenu krpu na kurac ako viri iza zadnjeg tocka....jer se podrazumeva da ko vozi bmw ima veeliki kurac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

friziderdzija

#59
Сори јбг... чика Миге...неко има, неко нема...пардон, имао је....