Glavni meni

Gilera Nexus 250 SP

Započeo Predator016, 13 April, 2020, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Predator016

Kao novi èlan red je i da predstavim moju lepoticu. Gilera Nexus 250, kupljenu pre nekoliko meseci, inaèe, moj prvi "veæi" skuter.

Sredio sam ga po svom ukusu, ima jo¹ par stvari koje su u planu, ali o tom potom. Od kupovine zamenjene sve teènosti, ulje, disk ploèice, zamenjen izduv, sedi¹te,  zatmnjen vizir, led svetla... Skuter je bombona, ja skroz zadovoljan, iaka sam pre¹ao tek oko 1000 km. Nabavio sam komplet opremu i spreman sam za sezonu. Jo¹ samo jedna sitnica mi fali, a to je A kategorija. :D :D

Nadam se za mesec -dva najkasnije..

Evo par fotkica.








Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

znam skuter.....udario u tramvaj pa pao sa mosta...pola delova je uzeto od micka a pola od mene....frankestajn......nek ti je bog u pomoci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

А сад сам се сетио, после је био код мене, ја сам му одсекао осовину кормана и заварио направљену. Био је скинуо руке да види иде ли право па се слупао. Мислим да је и зубе радио после тога.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Preterali ste. Mozda neke stvari ipak treba da zadrzite za sebe.

viper

😂😂😂😂😂

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

havarija ispravljao ram i viljusku....plastike su bile komplet crvene ali su sa nekog stranca....izgleda motor dobro, ali puzzle edition...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Знам да је седиште шио два пута, први пут му је нашио Гиллера са два л, па је морао да скрати за једно
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Ajd ne budite na kraj srca..,jel nosi,ne nosi,jel vuèe ma¹ina ,vuèe,pali na zub,pali!!  Sic udoban,udoban!! 
jin-jang

®or¾

Mapetovci,kude gi dobrodo¶lica  [rofl]  [rofl]  [rofl] [prebicute]

Glava Dole

A o glavi da ne govorim, to je tacno taj... kad se samo setim... al privario polomljeni ventil i obradio, radice to :)

Dobro ti nama dosao u ludaru :)

Predator016

Au èoveèe😦 . . 
Kakva dobrodo¹lica jbt. Sad veæ razmi¹ljam da li je ovo uop¹te bila dobra ideja..

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

milomir22

odmah cu ti reci da NIJE!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

viper

Sve ludaci ovde.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Predator016

Izgleda da nisam svestan gde sam upao.  😁😁
Jo¹ ja, sav sreæan,  raèunam da se pohvalim novom makinom,  ali posle tramvaja i padanja s mosta,  poèinjem  da se razmi¹ljam  ¹ta sam ja to kupio, a kad je do¹lo do varenja viljuski i slomljenih zuba, tu ste me totalno urnisali.
Al vrhunac svega je sedi¹te sa dva L.
Tu sam veæ re¹io da ga ja lièno bacim u reku.😃



Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

ЯЭВОЛУТИОН

ima onih sto su dolivali kompresiju dvadeset strana...negu su se sad prikljuciji preaktivno svi, pa propala fora...inace ne zajebavam se imam sliku tog skutera pre nego sto je pao sa mosta...sutra cu da je uploadujem jer mi je na kompu u radionici...imaop sam i slike kad je peglan ram....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

lazicu sve sam smislio a onda ljudi bez imalo smisla za salu upadaju...bez mere
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Predator016

Sreæa moja pa je  tako.😁😁
Taèno bi se samoubio da je potrajalo..

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk