Glavni meni

Motor za klinca

Započeo Ostoja, 10 April, 2020, 20:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Klinac porastao, ima u krvi virus motora. Muèimo se sa Tomos Tori Kros-om, staro je to, kvari se.
A on voli da vozi, sedne u bus pa ide do bloka 45 da se malo vozi po livadama (Tori je kod Uff-a)
E sad, gledam neke oglase i ova fotka mi je privukla pa¾nju. Ne mo¾e¹ za 400 E oèekivati neki kvalitet, prosto razmi¹ljam da probamo jednu sezonu, ako se kvari, nikom ni¹ta, nije preterano skupo.
Ima li iko ikakva iskustva ili saznanja o ovakvim èudima?




Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

jevta

Moje mi¹ljenje je da tori za mnogo manje para mo¾e da se utegne i da bude bolji od ovoga

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 10 April, 2020, 20:28
Klinac porastao, ima u krvi virus motora. Muèimo se sa Tomos Tori Kros-om, staro je to, kvari se.
A on voli da vozi, sedne u bus pa ide do bloka 45 da se malo vozi po livadama (Tori je kod Uff-a)
E sad, gledam neke oglase i ova fotka mi je privukla pa¾nju. Ne mo¾e¹ za 400 E oèekivati neki kvalitet, prosto razmi¹ljam da probamo jednu sezonu, ako se kvari, nikom ni¹ta, nije preterano skupo.
Ima li iko ikakva iskustva ili saznanja o ovakvim èudima?






to kurcu ne valja i kvari se svaki cas..trazi cetvorotaktni kineski kros od 150 ...
https://www.mojauto.rs/polovni-motori/2312017_KTM_suzuki-honda-replica-125_2018_god/?cena=low#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

feelgod

Ja sam skoro prodao Tori za 180-200e i da ti kazem to je ne prejebivo spram kineskih govana.
Imao sam kineski poket kao sportak i vise je bi raskloipljen nego je radio.
Covek kome sam prodao Tori me svako malo zove da mi se zahvaljuje sto sam mu usrecio dete.


Ostoja

Vi¹e ljudi vi¹e zna...
Èinjenica.
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

ja bi ipak poslusao revoluciju
ali nije lose da stoji tema za one koji su ga imali u vlasnistvu da napisu iskustva iz prve ruke

El Jefe

ЯЕБОЛУЦИЈА је у праву. Агрегати су жилави, поправка је јефтина
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

Ne znam za konkretan model ali potvrdjujem sto je rekao feelgod. Klinac ima kineski pocket bike i sa njim nikad nisi nacisto da li ce da radi i kako ce da radi. Sa druge strane tu je Tomoc MC50 sa motorom od automatika. Pouzdan kao i svaki tomos...

doktor

Ja sam klincu kupio nekog kineza na koga sam tada naleteo...tj. drugar koji je serviser ga je uzeo u nekoj kombinaciji znajuæi da mi treba. Uradio mu je tada servis (izmedju ostalog stavio i metalnu poteznicu) i od tada do danas se ni¹ta nije pokvarilo. Kada se ne pali vi¹e dana, mora malo goriva u cilindar i pali na par potezanja. U karburator smo mu stavili cevèicu kao graniènik da ne mo¾e da da maksimalni gas, po¹to je poèeo sa 5,5 godina.
Sada bi jo¹ uvek mogao da ga vozi ¹to se tièe snage, ali mu je omanjao u smislu velièine, jer je dosta krupan.
Mo¾da bude na prodaju, samo da ga probamo ove sezone...evo veæ par dana me zraèi da mu upalim. A istovremeno bi nabavlajo ne¹to veæe.

Bikers work is never done!