Glavni meni

1. Moto GP, Qatar Doha

Započeo Gašpar, 14 Mart, 2011, 12:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

aleksr6


Dzigi Boy

meni ovaj link zapinje?????? a koliko vidim nece na TV biti nego tenis????

MICA F

evo ga pocinje sk !!! ))))))))))))))))))))))))

mohikanac


3006

©to se 125 tièe, vidi se koliko je bila jaka ekipa Markez - Terol - Smit - Espargaro u ovoj kategotiji pro¹le godine. Podseæa me na Aojamu - Simonèelija - Bautistu - Barberu, koji su kidali u 250. A ¹to se Moto2 tièe, Janone je konaèno pokazao da je sa obe noge na zemlji. ©to se pobednika tièe, ne verujem da mo¾e mnogo ove sezone. Vi¹e me zanimaju Luti, de Anðelis i Takaha¹i...

3006


MICA F


Kanarinac

Koji sam ja retard, rebacim sa na sport klub i kraj trke :(

Gašpar

Boga mi, iznenadjujuce dobra trka.
Doduse, vidi se da taj Ducati ne moze vise, ali nadam se da ce uspeti da ga srede do kraja sezone.

Ali Rossijev start  :o :o :o

Dzigi Boy

idu honde za medalju...............

cone

propustio sam start :@@@ al sto kaze gaspar, vidi se da dukati ne moze vise, jbg :S honde cepaju kako idu

mohikanac

Citat: Gaspar poslato 20 Mart, 2011, 21:47
Boga mi, iznenadjujuce dobra trka.
Doduse, vidi se da taj Ducati ne moze vise, ali nadam se da ce uspeti da ga srede do kraja sezone.

Ali Rossijev start  :o :o :o

Pa kad su ti drndavci bili dobri motori :).

Honda jede zivu decu.

RRa¹ko

HOOOOOOOOOOOOOOOOONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D

pajacbr

Jos je rano da dajemo zakljucke, ali u svakom slucaju honde su neverovatno brze, yamaha me je malo razocarala ali kao sto rekoh jos je rano za bilo sta jer ovo je tek pocetak...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pajacbr poslato 20 Mart, 2011, 23:32
Jos je rano da dajemo zakljucke, ali u svakom slucaju honde su neverovatno brze, yamaha me je malo razocarala ali kao sto rekoh jos je rano za bilo sta jer ovo je tek pocetak...
Kako mislis razocarala....Lorenzo je drugi, i peglao je onog Hobitta par krivina...ovaj ima brzi motor pa ga stize na pravcu...
Elem moje vidjenje:
Stoner na dobroj hondi, na svojoj stazi...Loisil je ipak jako brza staza koja Yamahiriji ne odgovara, sto se i pokazalo...vidi se tacno da je honda mnogo brza na pravcu
Lorenzo potvrdjuje klasu, sa sporijim motorom je uspeo da se probije na drugo mesto..i to sa perfeknon voznjom u zadnji 8 krugova.
Hobbit kao i uvek na dobroj Hondi..onako..nit smrdi nit mirise..u direktnom duelu ga je Lorenzo oprao
Dovi...sta reci sjajan
Cupavac Simocelli....jako dobar
Spies...dugo je tavorio dok nije obisao sporog Rossija, a onda je vec bilo kasno
Rossi....sta reci...kako sam i mislio...jos je rano za rezultate, mnogo se borio sa dukcem...bice cupavo
ostali....standardno....caj je i Randy de padije uspeo da spektakularno padne
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


RRa¹ko

Citat: pajacbr poslato 20 Mart, 2011, 23:32
ostali....standardno....caj je i Randy de padije uspeo da spektakularno padne
de padije  [rofl] [rofl] [rofl] al jeste ocekivano ;D

a kako je izledao onaj pedrosa kad se zavrsila trka, preznojio se, jedva stoji a faca kao da ga neko silovao... [glavazid] a onda kadar na stonera, decko kao da je vozio trku na playstation-u, kao da se tek probudio  [clapp]

i jako drago mi sto je jorge oprao pedrosu, kepec se ispaljuje na startu i na pravcu ide kao blesav zato sto ima 30kg a u krivini nema snage da se izbori sa masinom, hebo ja takvog vozaca [srednjiprst]

sve u svemu nije lose pocelo, imam utisak da ce poredak da se promeni vrlo brzo a i da ce cesto da se menja kako budu trke odmicale, bice zanimljivo, prosla sezona bila smor... ova obecava!! [yahoo]

Gargi

Ja ne znam koji je kur... sa tim Pedrosom [neampojma]... vozio stvarno za 10 celog vikenda i 3/4 trke i onda se samo izduvao kao ... teba neko da mu podeli par ¹amara da se ukopèa i poène da pokazuje zube ili nek se tera u ... , nek prepusti mesto nekom perspektivnijem, a ima ih fala bogu.  Inaèe sva sreæa da ima brdo Hondi u GP inaèe bismo se uspavali tokom trke . Vidi se da ostali kljakaju za njima. Skidam kapu Lorenzu, pokazao da zna kako se vozi trka  [thumb_up].
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

pajacbr

Citat: revolution poslato 21 Mart, 2011, 00:01
Citat: pajacbr poslato 20 Mart, 2011, 23:32
Jos je rano da dajemo zakljucke, ali u svakom slucaju honde su neverovatno brze, yamaha me je malo razocarala ali kao sto rekoh jos je rano za bilo sta jer ovo je tek pocetak...
Kako mislis razocarala....Lorenzo je drugi, i peglao je onog Hobitta par krivina...ovaj ima brzi motor pa ga stize na pravcu...
Elem moje vidjenje:
Stoner na dobroj hondi, na svojoj stazi...Loisil je ipak jako brza staza koja Yamahiriji ne odgovara, sto se i pokazalo...vidi se tacno da je honda mnogo brza na pravcu
Lorenzo potvrdjuje klasu, sa sporijim motorom je uspeo da se probije na drugo mesto..i to sa perfeknon voznjom u zadnji 8 krugova.
Hobbit kao i uvek na dobroj Hondi..onako..nit smrdi nit mirise..u direktnom duelu ga je Lorenzo oprao
Dovi...sta reci sjajan
Cupavac Simocelli....jako dobar
Spies...dugo je tavorio dok nije obisao sporog Rossija, a onda je vec bilo kasno
Rossi....sta reci...kako sam i mislio...jos je rano za rezultate, mnogo se borio sa dukcem...bice cupavo
ostali....standardno....caj je i Randy de padije uspeo da spektakularno padne
Pa zato sto na pravcu uopste nije brza, videlo se lepo da pored honde nema sanse, a i pored dukatija se vidi da na pravcu nije brza, Ben Spies nije uspeo 5-6 krugova da obidje Rosija, a i da je umesto Lorenza vozio neko drugi bio bi na mnogo goroj poziciji nego sto je Lorenzo uspeo sa svojom fantasticnom voznjom.., znaju oni i bolje da spreme motor za trku...

Gašpar

Citat: pajacbr poslato 21 Mart, 2011, 17:55
Citat: revolution poslato 21 Mart, 2011, 00:01
Citat: pajacbr poslato 20 Mart, 2011, 23:32
Jos je rano da dajemo zakljucke, ali u svakom slucaju honde su neverovatno brze, yamaha me je malo razocarala ali kao sto rekoh jos je rano za bilo sta jer ovo je tek pocetak...
Kako mislis razocarala....Lorenzo je drugi, i peglao je onog Hobitta par krivina...ovaj ima brzi motor pa ga stize na pravcu...
Elem moje vidjenje:
Stoner na dobroj hondi, na svojoj stazi...Loisil je ipak jako brza staza koja Yamahiriji ne odgovara, sto se i pokazalo...vidi se tacno da je honda mnogo brza na pravcu
Lorenzo potvrdjuje klasu, sa sporijim motorom je uspeo da se probije na drugo mesto..i to sa perfeknon voznjom u zadnji 8 krugova.
Hobbit kao i uvek na dobroj Hondi..onako..nit smrdi nit mirise..u direktnom duelu ga je Lorenzo oprao
Dovi...sta reci sjajan
Cupavac Simocelli....jako dobar
Spies...dugo je tavorio dok nije obisao sporog Rossija, a onda je vec bilo kasno
Rossi....sta reci...kako sam i mislio...jos je rano za rezultate, mnogo se borio sa dukcem...bice cupavo
ostali....standardno....caj je i Randy de padije uspeo da spektakularno padne
Pa zato sto na pravcu uopste nije brza, videlo se lepo da pored honde nema sanse, a i pored dukatija se vidi da na pravcu nije brza, Ben Spies nije uspeo 5-6 krugova da obidje Rosija, a i da je umesto Lorenza vozio neko drugi bio bi na mnogo goroj poziciji nego sto je Lorenzo uspeo sa svojom fantasticnom voznjom.., znaju oni i bolje da spreme motor za trku...

Znali su, dok je Doktor bio u timu. Yamaha ce u buduce ici silaznom putanjom.