Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

da se vratimo na temu
sretno vanredno stanje milomir22 i ostalim kragujevcanima...
a beogradjanima od ponedeljka :)
ps pazarce ko jebe, iovako nema de da kupis pivo
klasican divljak

DebeliZmaj

u pazar sve sto ti treba i ne treba i ne trebalo ti nikad imam coveka .. Atif ...
sve da ti zavrsi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

ima jedan kafic de toce pivo i imaju viski :)
fala brte ne treba mi nista iz pazara, niti ce mi trebati...bio jednom 5 dana dodvoljno mi za ceo zivot...
dobre su im mantije
klasican divljak

castor

Vlast je uvijek bila slika i prilika naroda. Kako se narod bude osvje¹æivao i postajao pametniji/mudriji/zadovoljniji, tako æe i vlast da se transformi¹e. Dok god narod bude bio protiv samog sebe (kom¹ija ne voli kom¹iju, da kom¹iji crkne krava i tako to), biæe nam ovako kako je.
Plus poseban: jedna vlast treba da zavr¹i na terazijama obje¹ena za jaja ili streljana u podne sa tv prenosom. Kao nauk narednima...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

sad ce uff da pomene moju malenkost i terazijske bandere...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

treba treba, rev i castor prvi da idu da ih bese pa ako preteknu evo i ja cu  [rofl]
sta treba i sta bi trebalo, svi znaju kako ali niko da uzme i da uradi

milomir22

Citat: despic poslato 27 Jun, 2020, 15:03
da se vratimo na temu
sretno vanredno stanje milomir22 i ostalim kragujevcanima...
a beogradjanima od ponedeljka :)
ps pazarce ko jebe, iovako nema de da kupis pivo



Sve sto je kriticno u Pazaru, preterali su u KC Kragujevac, bukvalno su popunili skromne kapacitete bolnice. Sad bi trebalo da mole Erdogana, koga su tako lepo ugostili onomad i skandirali Pazar je Turska, da ih leci, umesto sto ih ostavljaju ispred vrata klinickog centra bez ikakve najave, kao upucane kriminalce.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Au al vas usrase...znaju da studiraju u turskoj i francuskoj, pa sto ne ostadose tamo govna
klasican divljak

Glava Dole

Kad ali KAAAAD ce jebeno da prekinu da testiraju, da jebeno drezde, strepe, jebeno 'apse zbog pozitiviteta na obican(malo jaci) grip, bespotrebno unose paniku u sistem aman zaman? Cela planeta prsla s mozgom i sad ako su svi blesavi moramo i mi??!!

Mada sta se i ja cudim, u prvom talasu se i podzavkao sa mnogima koji gledjau RTS, slusaju dr. Kon(j)a, Vuckovo prenemaganje i veruju kvazi struci. Vise sam odustao, zabole me znaci nek radi ko sta hoce... nije Vucic kriv, mi smo govna kad takve stvari podrzavamo i pustamo da nas kecaju u zdrav mozak.

Ivicat

40 med sestara i 20 lekara zarazenih iz Pazara su dovezli u Kg. I ko zna koliko zarazenih civila. Vrhunac ludila je kada dovezu pacijenta i ostave ga u bolnici, odu do Plaze (trzni centar) da se malo prosetaju i nesto kupe  [doh]. Kao plus moze da se uzme da medju tim sestrama ima dve-tri koje mnogooo dobro izgledaju :D

DebeliZmaj

srbija trentno nema najvise drzavno rukovodstvo ...
predsednik - kovid .. karantin
komplet vlada - karantin
predsednica skupstine i zamenik ... - karantin

:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2020, 15:18
srbija trentno nema najvise drzavno rukovodstvo ...
predsednik - kovid .. karantin
komplet vlada - karantin
predsednica skupstine i zamenik ... - karantin

:) ...

I meni se èini da je tako... a s druge strane oni su spremni na svaku la¾ i na skupljanje poena na taj naèin. Dno dna. Tako da im nije verovati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: Glava Dole poslato 30 Jun, 2020, 01:31
Kad ali KAAAAD ce jebeno da prekinu da testiraju, da jebeno drezde, strepe, jebeno 'apse zbog pozitiviteta na obican(malo jaci) grip, bespotrebno unose paniku u sistem aman zaman? Cela planeta prsla s mozgom i sad ako su svi blesavi moramo i mi??!!

Mada sta se i ja cudim, u prvom talasu se i podzavkao sa mnogima koji gledjau RTS, slusaju dr. Kon(j)a, Vuckovo prenemaganje i veruju kvazi struci. Vise sam odustao, zabole me znaci nek radi ko sta hoce... nije Vucic kriv, mi smo govna kad takve stvari podrzavamo i pustamo da nas kecaju u zdrav mozak.

Verovatno je tako mislio i deèko 1982. godi¹te iz Beograda, zdrav i prav koji je zavr¹io u bolnici na par dana, pa mu se pogro¹alo preko noæi i preksinoæ umro.
I ne, nije rekla-kazala prièa

Kostić

шта каже патолог да ли урађена аутопсија ако јесте и ако је смрт уследила директно од вируса онда је информација валидна у супротном није

DebeliZmaj

mkt na patologiji vec ? pa dobro bar se dugo nije mucio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2020, 21:30
treba treba, rev i castor prvi da idu da ih bese pa ako preteknu evo i ja cu  [rofl]
Ja nisam u vlasti, a ti s obzirom da si ovdje vlas', mo¾da i zavr¹i¹ na terazijama... :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

mozda ali ja da sam vlas prvo bi besio vas sto se bunite protiv iste :D

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2020, 00:22
mozda ali ja da sam vlas prvo bi besio vas sto se bunite protiv iste :D

Ne veruje¹ u prevaspitavanje & dru¹tveno koristan rad?

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen