Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Glava Dole


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

MIGE

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2020, 00:02
Do sad sam nauèio da su glavni uzroènici virusa, bog, 5G mre¾a i lo¹a karma... Upoznah Aldina veèaras(preko fb), sjajan lik... ;D ;D ;D





Nisam ljubitelj teorija zavere, ali danas mi se upalila lampica da ovo lièi na vojnu operaciju braæe Amera... Ka¾e ¾ena, jesi lud, pa ne mogu da kontroli¹u, zaraziæe svoje, preveliki je rizik, bla, bla... Kao da "vojskovoðe" èesto razmi¹ljaju o riziku... Elem... Puste virus da vide kako radi, puste kod njih da vide kuda ide i gde su rupe, znaju da nije previ¹e opasan i da globalno neæe mnogo ljudi ubiti... Ali znaju da mogu da ga na¹teluju da bude opasniji i usput nauèe kako da spreèe da pobije i njih... Pa za godinu dve, belaj... E sad, kroz istoriju je bilo raznih takvih vojskovoða i èesto su im se planovi obijali o glavu, iskreno se nadam da ova ideja ne postoji nigde osim u mojoj ma¹ti, ali zapitajte se kako su Rusi uspeli da kod njih zaraza bude na nivou statistièke gre¹ke, mo¾da su imali informacije od ranije, èak je i Bil Gejts pre godinu dve kukao da æe ovo da se desi... Definitivno mi se èini da je ovo poèetak drugaèijeg prepla¹enog èoveèanstva...
nisu Ameri...pogledaj cija berza skace i ko ima najmanje zrtava

Slaninar

Pad cena na berzi èesto ide u korist onima koji imaju puno kapitala i u poziciji su da kupuju - ne meri se sve u novcu, to je samo "alat" da se doðe do resursa.

Inaèe, ne treba puno mozga da bi se ovo zamisli - prijatelj je to spomenio kad je serija Èernobil bila aktuealna. Ne¹to smo ba¹ diskutovali o potencijalnom uzroku "kraja sveta", pa dok smo mi lupetali o nuklearnim katastrofama, ratovima, promeni klime i sl, on je rekao da se kladi na zajeban virus. Ljudi se puno kreæu i veæina populacije je u gusto naseljenim gradovima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


castor

Ja mislim da je sve ovo samo priprema. Za ¹ta - ko pre¾ivi, prièaæe...
It's the ride that matters, not the bike…

despic

Pre neki dan vidim lika na raskrnici na najnebitnijem mestu u gradu kako se povezao na box od kamera koje su na tom kao skveru sta je vec. Nakon toga izvalim da je niklo bezbroj kamera po celom gradu...od kojih ima dosta  koje su na mestima gde saobracaja prakticno ni nema.
klasican divljak

dzimika

Ne nego na mestima gde mogu da se uzmu pare

Lazic

Aj mi onda objasni kako æe da uzimaju pare kad krene¹ niz Jovana Rajiæa od Crvenog krsta ka Ju¾nom bulevaru, le¾eæi policajac i uska ulica gde ne mo¾e da se divlja, nema semafora ali ima stubèina kao za trolejbusku mre¾u sa kamerama... Jeb'o im ja mater, prièam godinama da to radi ¹izoje da bi jednog dana mogao da organizuje sebi be¾anje... Jedino se zajebao ¹to æe taj ¹to tada bude gledao kamere da ga prosledi raji...

dzimika

Ne kazem da je sve pametno postavljeno da se uzmu pare jer ovde nema pametnih ljudi

Lazic

I to ¹to ka¾e¹... :D Morali negde da sjebu pare a nisu imali vi¹e mesta...

Slaninar

Citat: castor poslato 26 Mart, 2020, 00:02
Ja mislim da je sve ovo samo priprema. Za ¹ta - ko pre¾ivi, prièaæe...

To sigurno. Uveren sam da æe uraditi sve da izvuku maksimum iz ovoga. Velike korporacije i vlade koje iste plaæaju.

Sve ¹to se sad uzima zdravo za gotovo, kao rezultat vi¹edecenijske komunistièke borbe - bolovanje, rad od 8 sati, godi¹nji i sl, za sve æe se to morati sad ponovo boriti - kad pola ljudi ostane bez posla i budu u fazonu - æuti, radi ¹ta god se ka¾e, mora se pre¾iveti.

Sjebana æe biti veæina manjih preduzeæa, puno ljudi i iz  velikih kompanija æe ostati bez posla - èeka nas tek borba za opstanak kad proðe viru¹èina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: despic poslato 26 Mart, 2020, 01:35
Pre neki dan vidim lika na raskrnici na najnebitnijem mestu u gradu kako se povezao na box od kamera koje su na tom kao skveru sta je vec. Nakon toga izvalim da je niklo bezbroj kamera po celom gradu...od kojih ima dosta  koje su na mestima gde saobracaja prakticno ni nema.

to su kamere za prepoznavanje lica i cela srbija ce biti pekrivena njima...naravno za nase dobro.. :)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

I ¹izoju ni¹ta neæe pomoæi kad doðe trenutak... Jedini problem je ¹to kod Srba trenutak mo¾e da potraje par vekova...

E da, èuo sam da te kamere odlièno vide lice kad ima¹ kaèket... ;D

zVuk

sizoje je putpuno nebitan....on ce proci, kamere ce ostati....zapravo ceo svet ce biti prekriven tim kamerama...novi svetski poredak je sve blize i blize...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 27 Mart, 2020, 12:16
sizoje je putpuno nebitan....on ce proci, kamere ce ostati....zapravo ceo svet ce biti prekriven tim kamerama...novi svetski poredak je sve blize i blize...

©izoje je samo alat - dobro plaæen za svoj posao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ja bih da krenem od njega i njegovih, pa dokle stignem...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell