Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Volio bih da nismo u pravu, ali previ¹e stvari je sumnjivo, previ¹e stvari je èudno. Ameri nikad nisu vodili raèuna ni o sebi, ni o svojoj vojsci - kod njih se ide sa "podno¹ljivim brojem ¾rtava". Nisu oni meni problem, ali oni stvaraju problem. Jbga, ko pre¾ivi - prièaæe.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

#121
Zaboravih malopre da napi¹em za¹to su mi Ameri pali na pamet... Pre nekih 10-12 godina su par meseci trolovali jedno malo selo na mediteranskoj obali tako ¹to su na 40ak kilometara od obale parkirali brod sa abnormalnim generatorima i predajnicima i slali ka selu em talase velike snage... Pravili im malo veæu mikrotalasnu... Posledica je bila masovno otkazivanje kuæne elektronike, kompjutera i alarma u kolima, du¹eci sa federima su se spontano palili, indukcione plotne od ¹poreta se same ukljuèivale, crkva je naravno napravila cirkus od toga, ume¹ao se krem svetskih nauènika da istra¾uje gospe iz meðugorja  i ostale morske a¾daje, NGC snimio emisiju o celom dogaðaju, ujedinjene nacije poslale ekipu istra¾itelja, onog momenta kad su locirali izvor zraèenja, sve je stopirano, nauènici popizdeli jer su otkrili taèno i ime broda koji je bio parkiran, sve istrage obustavljene preko noæi... Mislim se, nije im prvi put da eksperimenti¹u na nato partnerima... Olo¹i... Jedino ¹to su se tada sprdali sa rajom i jadnim vernicima, a sad im malo pune pio fond...

Od tad mi je NGC na pozitivnoj listi, emisija im je ba¹ bila inkrimini¹uæa za Amere...

megaidiot

a sta ako je kina sama lansirala ovo? ionako ce izaci jaci nego ikad u odnosu na ostatak sveta, eno otkupili su udeo stranog kapitala u svojim firmama, a za ljudstvo ih isto nije briga jer ih ima, a ima ih i svuda po svetu za laku distribuciju virusa.

vidis, teoriju zavere ispises za 5 minuta. nego mene brine sta ako zemlja zaista nije ravna nego okrugla?

Lazic

Pazi i kineska kupovina svojih firmi po malim cenama je vrlo sumLjiva... Pogotovo kad pogleda¹ kojom brzinom su re¹ili zarazu... Za Zemlju ne znam ¹ta da ti ka¾em...

megaidiot

ako je kineski plan - onda je jebeno genijalan i skroz u njihovom fazonu 'sve za tli dinala, a onda cemo vam jebati mater'.
ali mislim da nema zavere, nego je ravnoj ploci na kojoj zivimo pun kurac nas kakvi smo pa je resila da nas malo proredi.



Gašpar


Lazic

©to Ga¹o? Koga ugro¾ava¹ ili ko tebe noæu? Sam u kolima ili na ulici, nema nikoga na pu¹komet, ne rade kafane, ne rade klubovi, nema roðendana ni svadbi, sve ¹to je ¹izoje naveo da je razlog policijskog èasa je idiotluk... Idiotluk je policijski èas noæu, logiènije bi bilo da je danju...

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 22 Mart, 2020, 02:34
Toliko o teorijama zavere....

https://www.liveleak.com/view?t=Tes8_1584556549&fbclid=IwAR18Qws1XBRUf-EcbSQhLc3rUEHjCu0sgu6qcwTYeo3YtkesLl2M3QKTm28
Ako æemo iskreno za ovo je opet kriv zapad i njihov odnos prema Kini u poslednjih najmanje 100 godina, razvlaèio ih ko je kako stigao... Kur moj bi posle rata komunisti do¹li na vlast da je onaj glavni saveznik Amera bio iole manji olo¹... A jesti se mora...

El Jefe

Велики Кловн је извео државни удар, суспендовао скупштину, влада уредбама. Тога се треба плашити, Психијатријског Случаја на челу државе, а не вируса
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Sve vreme prièam... Vide li ga juèe na tv kako se kliberi sve vreme dok je balavio o maskama i respiratorima na crno, Korona mu je legla k'o budali ¹amar...

ЯЭВОЛУТИОН

ceo svet se bori protiv virusa, a mi protiv budale.....virus ce jednog dana da prodje, a budala?
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


viper

Smak sveta.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

potrebice penzosi lutalice....sad ce svaki da uvece seta lutalicu kao svog psa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

"Baba se priseæa dok je mogla do Tempa" - ulje na platnu, Corona 2020




UFF

najnovije vesti

dresirani psi setaju pojedinacno zarazene vlasnike kako bi se izbeglo sirenje zaraze


http://i.postimg.cc/9fTfVM6H/90748536-2861210470660798-8108122407660683264-n.jpg