Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Nije problem ¹to nema kvasca nego ¹to ljudi ne znaju da umese ne¹ti ni sa kvascem a kamoli bez njega [samoubistvo]

dzimika

Izmedju ostalog i to ali ajde
Inace jutros na pumpama kod ade nije bilo guzve uopste, pogotovo na OMV i na Petrolu, isto mi nije jasna pomama za gorivom jer nemas gde da ides, nemas gde da odes da bi kao pobegao od ovoga, jedino ako ne planiraju da za vikend svi odu van grada ali opet ima goriva na pumpama, bice i jos jeftinije, juce je bilo nesto malo manje od 66din po kilogramu (tako NIS obracunava, inace 1,2l u 1kg ide ED) i padace cena jer nema ko da ga kupuje, a ja mislim da su svi naculi ono sto ce biti receno veceras a to je da ce biti uveden totalni karantin a tek onda nema poente imati gorivo

UFF

ma vazi a sta ce svi da jedu onda? koru sa drveta? (ko zivi u zgradi on banderu)

aaaa pa donosice im hranu jel

KO??

da kloniras celu populaciju jedino, kako drugacije svakom stanovniku da doneses sta mu je potrebno?  [rofl]

dzimika

Iskreno, to je trebalo da se uradi jos pre 3 nedelje a ne da se savetuje zenama da idu u italiju zbog sopinga, totalno zatvaranje granica, gasenje svega i nema mrdanja, gastosi koji dolaze svaki da ide u momentalnu izolaciju ali ne kuci nego odma tu na granici, vojni satori i to sve pa da vidim koliko bi ih doslo kad bi videli te scene na tvu

Sad sa ovim silnim gastosima kojihe pola zarazeno ima da zaraze ostatak drzave u roku od 2 nedelje, zivi bili pa videli

El Jefe

Монолози Врховног Кловна има да побију више народа него вирус куге.
Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

dzimika, hitno prestani da slusas rts :D

dzimika

ma kakv RTS, ne gledam tv uopste, samo kazem kako jeste, iskreno i ja sam mislio da je malo prica prenaduvana kad je sve krenulo ali ispade da na kraju da nije
inace juce slucajno naletim na neki komentar nekog lika na FB, kaze lik da vec par godina unazad grip koji je kod nas nije obican sezonski grip nego onaj H1N1 valjda ili kako mu je vec oznaka, e sad koliko je to tacno ne znam jer vise nikome ne verujem nista sto se objavi na netu, tvu i slicnim glasilima

Ivicat

Juce pricam sa nekim lokalnim drinkerom. Neko pomenu koronu. Kaze on, koja bre korona, sa pola litre rakije dnevno nista ne moze da me napadne.


dzimika

Neko je pustio buvu da ce zatvoriti pumpe pa su zato svi navalili da sipaju gorivo

Lazic


mareskin

Citat: dzimika poslato 20 Mart, 2020, 13:00
Neko je pustio buvu da ce zatvoriti pumpe pa su zato svi navalili da sipaju gorivo

Problem je ¹to je te¹ko sad odjednom da poènemo da verujemo èoveku koji la¾e èim zine?
Ovo je kuvanje ¾abe. Policijski èas æe se produ¾iti, mo¾da i potpuna izolacija od vikenda. To zakljuèujem na osnovu informacija koje je dao vrhovni na svojim konferencijama. Verovatno æe se izlaziti u nekim intervalima u nabavku, ali ako odjednom pusti¹ ljude u nabavku i ka¾e¹ imate dva sata za kupovinu kolika bi onda to gu¾va bila. Mnogo ljudi na jednom mestu.
Videæemo ¹ta æe smisliti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


ЯЭВОЛУТИОН

daj bre ljudi ...nece niko eskivirati virus...samo ce se rasporediti na vise meseci jer bi momentalni bum otkrio nesposobnost zdravsvenog sistema da se bori protiv njega.....nije problem 1000 zarazenih za mesec dana, vec 1000 za dan....samo razvlace virus na sto duzi rok jer nemaju dovoljno opreme i ljustva.....oni koji su rizicna grupa ce na kraju dobiti virus, samo pitanje da li ce u tom momentu biti ludilo po bolnicama pa moze da se desi da nema respiratora i zdravstvenih radnika.....ja bih se kladio da ce englezi da najebu uskoro....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Mart, 2020, 13:26
daj bre ljudi ...nece niko eskivirati virus...samo ce se rasporediti na vise meseci jer bi momentalni bum otkrio nesposobnost zdravsvenog sistema da se bori protiv njega.....nije problem 1000 zarazenih za mesec dana, vec 1000 za dan....samo razvlace virus na sto duzi rok jer nemaju dovoljno opreme i ljustva.....oni koji su rizicna grupa ce na kraju dobiti virus, samo pitanje da li ce u tom momentu biti ludilo po bolnicama pa moze da se desi da nema respiratora i zdravstvenih radnika.....ja bih se kladio da ce englezi da najebu uskoro....

Upravo tako.

Dodao bih da treba poæi od pretpostavke da si veæ zarazan (& zara¾en), pa se rukovoditi spram toga.

S tim ¹to æu ja biti prijatno iznenaðen ako sve bude koliko-toliko funkcionisalo - èak i napolju, a pogotovo kod nas
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

#95
I ovde su se sprdali sa virusom, cak se toliko sprdali, da je jedan izbegao sve patrole po Milanu i dosao pravo kuci... naravno , sta koji qr virus, italija...
E sad:
- pozli mu , ode u bolnicu, usput se izgrli sa pajtashima, izvade krv, izvadi recept, sedne i popije kafu sa ortakom, kome sin radi u veelikoj fabrici, on sam radio u velikoj fabrici...i evo vam Kikinda-Racoon City, za neupucene kao Vuhan, samo sto su svi "rizicni" u kucnom karantinu, a ostali po bolnicama.
I dalje ima likova koji se sprdaju i misle da je sve ovo zaludjivanje naroda..
Da je pre 3 nedelje bilo zatvaranja granice i OBAVEZAN karantin, ovo se moglo izbeci, ili bar ublaziti..
No, videcemo partiju na kraju, ko prati, ko odustaje..

Slaninar

Meni danas èovek do¹ao do servisa (zatvorio sam, ne primam dalje ni¹ta, samo zavr¹avam do sada zaprimljeno) i jo¹ kreæe pru¾iti ruku da se upozna.   :)
Rek'o "odmaknite se, mo¾da sam zarazan, a jo¹ ni ne znam".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

exgmum44

svakodnevno imam bolide koji ulaze u radnju i gledaju cvikere ,zapitkuju traze popravke itd,ubih se od dezinfikovanja cvikera ako im ne poskidam boju sada nikada nece...retko ko je shvatio ozbiljno ovo ,i dalje misle da smo nebeski narod...ja mislim da cu zatvoriti od ponedeljka...

Ivicat

Nemamo razloga za strah jer imamo lavovsku genetiku.

Kostić

немо се нервирате карантин није лош ко има шта да јебе