Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: El Jefe poslato 20 Mart, 2020, 10:27
Монолози Врховног Кловна има да побију више народа него вирус куге.

тако некако само што после монолога куга је неизбежна -државна куга која ће да буде много озбиљнији проблем по становништо са слабом платежном моћи па оно што вирус не сахрани сахраниће држава извршитељи и банке

Gašpar

Umro prvi èovek.

Donesene nove mere - Od sutra javni saobraæaj staje u 20:00, od nedelje u 20:00 zatvaraju ugostiteljske objekte i tr¾ne centre.

megaidiot

fala kurcu da su se setili trznih centara, to je zlo i kad nema virusa

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 20 Mart, 2020, 17:05
немо се нервирате карантин није лош ко има шта да јебе


El Jefe

https://www.polovniautomobili.com/motori/16109685/suzuki-corona-poklon
Дође тако време понекад да будале однекле навиру
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

бог душу да му прости и не направи и нама италију [pop]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


castor

Citat: dzimika poslato 20 Mart, 2020, 11:57
vec par godina unazad grip koji je kod nas nije obican sezonski grip nego onaj H1N1 valjda ili kako mu je vec oznaka
Ja æu da ti potvrdim da obavje¹tenja koja dobijamo za vakcinaciju zaposlenih protiv sezonske gripe imaju na sebi H1N1.


Citat: Ivicat poslato 20 Mart, 2020, 15:12
Nemamo razloga za strah jer imamo lavovsku genetiku.
Aha, svaki dan neko rikne... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

Citat: castor poslato 20 Mart, 2020, 22:37
Citat: dzimika poslato 20 Mart, 2020, 11:57
vec par godina unazad grip koji je kod nas nije obican sezonski grip nego onaj H1N1 valjda ili kako mu je vec oznaka
Ja æu da ti potvrdim da obavje¹tenja koja dobijamo za vakcinaciju zaposlenih protiv sezonske gripe imaju na sebi H1N1.



Pretpostavio sam da je tacno samo se o tome ne prica uopste, kapiram ja da je obican grip mutirao ali svake godine je bivao sve jaci i jaci, nije bas da moze toliko da mutira kao sto je ovaj poslednji bio

castor

Kako ne mo¾e da mutira, vidi¹ da je mutirao i dobio i novi naziv, pa se sad cijeli svijet brani od istoga... H1N1 je izgleda bila prva ¹tih proba, a ovo je vjerovatno zadnja. Slijedeæe pu¹tanje ide lagano i ciljano, jer æe sad da prikupe sve potrebne informacije, po¹to je pu¹teno globalno.
It's the ride that matters, not the bike…

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

вирус је природни баланс божје дело али је човек успео да га провали и модификује према потребама вирус није људских руку дело сваки вирус мутира и сваки имуни систем развија одбрану - вечити рат између стварај живот и умри много пре појаве вакцина имунолошки системи живих бића сами су развијали одбрану док човек није укапирао да може да направи вакцину и на тај начин смањи цену тј смртност међутим данас у овом модерном свету човек не зна да ли неко сеје намерне модификације и преправке или је то једноставно дело саме природе на крају наука је потврдила да су микро бактерије биле први становници планете названи живим организмом који је обитавао у време кад на планети није било кисеоника

вакцинација против вирусних обољења није трајна како вируси мутирају тако се и вакцине прилагођавају мутацији и против неких вируса вакцина не помаже и док је света и живих бића биће и вирусних пандемија и природних селекција човек у свему томе може само да ублажи или појача природну селекцију тј да потамани људе или да умањи смртност код људи

и ми ту не можемо ништа осим да чувамо буљу кад искочи и да јебемо нешто корисније је од разглабања и филозофирања о нечему на чега немамо утицај

El Jefe


Што рекла она баба од 95. година. Да ме јебете не би знала шта да вам одговорим
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

Citat: castor poslato 21 Mart, 2020, 01:29
Kako ne mo¾e da mutira, vidi¹ da je mutirao i dobio i novi naziv, pa se sad cijeli svijet brani od istoga... H1N1 je izgleda bila prva ¹tih proba, a ovo je vjerovatno zadnja. Slijedeæe pu¹tanje ide lagano i ciljano, jer æe sad da prikupe sve potrebne informacije, po¹to je pu¹teno globalno.
Coronavirus i virus gripa nisu isto... nisu ni slicno bre.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


castor

Citat: Taraba poslato 21 Mart, 2020, 10:35
Citat: castor poslato 21 Mart, 2020, 01:29
Kako ne mo¾e da mutira, vidi¹ da je mutirao i dobio i novi naziv, pa se sad cijeli svijet brani od istoga... H1N1 je izgleda bila prva ¹tih proba, a ovo je vjerovatno zadnja. Slijedeæe pu¹tanje ide lagano i ciljano, jer æe sad da prikupe sve potrebne informacije, po¹to je pu¹teno globalno.
Coronavirus i virus gripa nisu isto... nisu ni slicno bre.
A ti misli¹ da je H1N1 obièan virus? Da nije bilo malo in¾enjeringa? Da je ovo sad sluèajno? Hahahaaa... Nisam pesimista, veæ optimista, ali nemamo pojma. Iskreno.

Èudna smo mi vrsta, mislim ljudi, èovjeèanstvo. Iznad svih potreba i nagona je onaj za samouni¹tenjem. Ja lièno mislim da je ovo tek poèetak, da jo¹ nismo ni prismrdili peak-u i da najgore tek dolazi. Kako po pitanju korone, tako i po pitanju onoga ¹to æe tek da pu¹taju...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Do sad sam nauèio da su glavni uzroènici virusa, bog, 5G mre¾a i lo¹a karma... Upoznah Aldina veèaras(preko fb), sjajan lik... ;D ;D ;D





Nisam ljubitelj teorija zavere, ali danas mi se upalila lampica da ovo lièi na vojnu operaciju braæe Amera... Ka¾e ¾ena, jesi lud, pa ne mogu da kontroli¹u, zaraziæe svoje, preveliki je rizik, bla, bla... Kao da "vojskovoðe" èesto razmi¹ljaju o riziku... Elem... Puste virus da vide kako radi, puste kod njih da vide kuda ide i gde su rupe, znaju da nije previ¹e opasan i da globalno neæe mnogo ljudi ubiti... Ali znaju da mogu da ga na¹teluju da bude opasniji i usput nauèe kako da spreèe da pobije i njih... Pa za godinu dve, belaj... E sad, kroz istoriju je bilo raznih takvih vojskovoða i èesto su im se planovi obijali o glavu, iskreno se nadam da ova ideja ne postoji nigde osim u mojoj ma¹ti, ali zapitajte se kako su Rusi uspeli da kod njih zaraza bude na nivou statistièke gre¹ke, mo¾da su imali informacije od ranije, èak je i Bil Gejts pre godinu dve kukao da æe ovo da se desi... Definitivno mi se èini da je ovo poèetak drugaèijeg prepla¹enog èoveèanstva...