Glavni meni

Samsung s8

Započeo Kanarinac, 12 Mart, 2020, 03:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Telefon star malo vise od 2 godine, uzet preko VIPa. Stanje telefona 9.5/10, bukvalno je kao nov, nije nigde ostecen. Ekran je savrsen, nema ghost dugmica na ekranu. Od prvog dana je u masci, a na ekranu zastitno staklo ili folija.
Dolazi u kompletnoj fabricmoj opremi, slusalice nisu koriscene, naravno sa kutijom.
Uz telefon dodatno dobijate Nilkin super frost masku, na ekranu je Mobile Outfitters folija (daju dozivotnu garanciju na foliju), kao i uGreen 1.5m kabl usb type C.
Cena 220€

Info na 0614004001


























Kanarinac

Cena 200€ za manijake

zVuk

koja verzija androida je na njemu..?
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

9ka, iliti najnovija za ovaj model.
E da, ja sam jedini vlasnik ako je nekome bitno. Corona free

mazzi

Koliko je ovakav S8 u Nemackoj? :D

Kanarinac

Ocekivao sam strucnu konsultaciju iz Nemacke :D Da uporedimo cene novog kod nas u Nemackoj, cene polovnjaka kod nas i u Nemackoj, pa da dodjemo do neke srednje cene :D Kapiram da bih morao da ga poklonim posle procene :D

viper

A cena u ¹vajcarskoj?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: mazzi poslato 12 Mart, 2020, 16:58
Koliko je ovakav S8 u Nemackoj? :D



Citat: Kanarinac poslato 12 Mart, 2020, 17:59
Ocekivao sam strucnu konsultaciju iz Nemacke :D Da uporedimo cene novog kod nas u Nemackoj, cene polovnjaka kod nas i u Nemackoj, pa da dodjemo do neke srednje cene :D Kapiram da bih morao da ga poklonim posle procene :D

[rofl]

gixxer

Je li odkljucan za sve mreze,ili samo Vip ?

Kanarinac

Za sve mreze je otkljucan, ove skupe telefone ne zakljucavaju nikad

con3

Citat: Kanarinac poslato 12 Mart, 2020, 17:59
Ocekivao sam strucnu konsultaciju iz Nemacke :D Da uporedimo cene novog kod nas u Nemackoj, cene polovnjaka kod nas i u Nemackoj, pa da dodjemo do neke srednje cene :D Kapiram da bih morao da ga poklonim posle procene :D
Gde je tu amortizacija aparature , sad ce mu 3 godine . . . [rofl]

Kanarinac

Uracunata u cenu  [rofl]

Kanarinac

Prodato, moze lock