Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


milomir22

Najavljuje se dolazak brazilskog soja virusa u srbiju (ko ne zna, to je onaj najzajebaniji, ¹to najvi¹e ubija). Samo da se ocarini i eto ga kod nas.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


PECA BMW

Citat: milomir22 poslato 14 April, 2021, 17:56
Najavljuje se dolazak brazilskog soja virusa u srbiju (ko ne zna, to je onaj najzajebaniji, ¹to najvi¹e ubija). Samo da se ocarini i eto ga kod nas.

Eto najavljuju i neki Brazilski soj , ali kazu nesto problem oko uvoza ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

milomir22

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brojevi-su-ohrabrujuci-vucic-najavio-dolazak-vise-od-700000-vakcina-tokom-sledece/7hdt84c?strana=komentari



Jeb'o mater, ljudi 'ladno primaju platu da pi¹u komentare po internet èlancima. Cirkus.

Izgleda mi da æemo da se ¹pricamo jednom meseèno. Ako ne i svaki dan...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

najave postoje da ce da nam ugrade automatski spricer koji ce se dopunjavati u domu zdravlja a moze u u maxiju u bus plus karticu.....spricer ce automatski po potrebi ubrizgavati dozu vakcine....
Onaj Orvel nije imao pojma u velikom bratu.....sve je promasio za pet metara...previse optimizma....jedino se zajebao za cetrdesetak godina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko


SSZGO

Citat: milomir22 poslato 18 April, 2021, 08:24
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brojevi-su-ohrabrujuci-vucic-najavio-dolazak-vise-od-700000-vakcina-tokom-sledece/7hdt84c?strana=komentari



Jeb'o mater, ljudi 'ladno primaju platu da pi¹u komentare po internet èlancima. Cirkus.

Izgleda mi da æemo da se ¹pricamo jednom meseèno. Ako ne i svaki dan...




bas htedoh da napisem, vidi komentare
imaju par stalno zaposlenih koji pisu komentare po ceo dan, veoma su organski tako da niko nije provalio :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor