Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: El Jefe poslato 03 April, 2021, 10:02
Ми живимо у имитацији државе, најбољи опис је како деца кажу кобајаги. У таковој кобајаги држави и здравство је кобајаги.
Кад ми жена повредила кичму и лежала месецима непокретна други дан су је послали кући да је ја лечим, нема ко други.
Лекове сам ја куповао, у болници их нема.
Из почетка је долазила сестра да јој даје инекције па престала, нема ко да долази, морао сам ја да их дајем, срећа да сам научио у војсци
И све остало нам је такво
И да, морао сам да потпишем папир да лекове купујем и дајем инекције на сопствену одговорност, иначе .....


Ovo me podsetilo kad je moja tetka slomila kuk, nema ko da je preveze, rekli mi iz hitne da oborim sedi¹te i da je dovezem kako znam i umem, muèenica svaku rupu na putu prejaukala, stigli tamo, nema ko da je prenese iz kola na nosila, ja pitam pa gde su vam tehnièari, ova na ¹alteru za informacije mi drsko odgovara da su odmori i ¹ta to mene briga gde su oni. Ja i majka je jedva prebacismo na nosila, majka je presvukla, nigde nikog jedva je primili, a to je sve bilo 2018. Kako je sad, mogu samo da zamislim. Zdravstvo nam je u ¾e¹æem kurcu, samo da se molimo Bogu za zdravlje. Kad smo dali ortopedu 300 evra èast, setili su se da je ¾iva.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Мене су са осам прелома на ребрима испратили из болнице у Ужицу и рекли доста сте лежали, снађите се за превоз у Нови Сад. И тако лежим на седишту од кола накљукан лековима, кривине на Дивчибарама и снимим КТМ 990 Адвенчер, шпанских таблица, на њему као сувозач човек у гаћама, са ногом до кука у гипсу, једном руком се држи, другом носи пар штака за ходање.
Друштво за заштиту од животиња

despic

klasican divljak

bucko


ЯЭВОЛУТИОН

usput na jagnjetinu...da ne propusti priliku....ili bar komplet lepinju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

da , kad je vec kod rebara

nego salu na stranu , rebra se ne imobilisu i ako ne preti da probiju pluca ili srce samo zodol i pici dok ne sraste
a boli samo dok dises inace ne

El Jefe

А таман сам се био придигао после лома скочног зглоба и проходао, па поново у кревет
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

одоше штаке за шпанију ко зна где се успут поломио кад ломите ногу гледајте да буде десна лакше је на пак трегер а има и предња кочница кад је лева не ваља за мењач ја пао код ражња усто и отишо ал много болело па стао у ниш и ставили ми чизму било мало лакше ал сам отплако мењач до куће и изломио чизму сад ми та коска мало накрива него какав је протокол за набавку вакцина јел јеша купио по пет банке па препродо држави по десет или шта и зашто комшилук нема вакцине па долазе код нас

враћо се један из аутроугарске и негде око врбаса налети на море на аутопуту са 180 и наравно падне и изломи ребра и однесу га у врбас намотали му газу око плућа мало лежо и отпратили га кући и он плако успут негде је са југа фамилија ишла по мотор и по њега

Ivicat

Citat: DebeliZmaj poslato 02 April, 2021, 23:30
...kod lekara ides pod premesom da ces tamo biti zdravstveno siguran...
[rofl]

Citat: DebeliZmaj poslato 02 April, 2021, 23:30
...odlazak u banku i slicno je oportunisticki...
Za mnoge je svakodnevna (neizostavna) obaveza.

DebeliZmaj

u eri elektronskog bankarstva... :)
preko 3 godine nisam krocio u banku...
dakle moze ako se organizujes, ako bas


ako ti je taki posao ... e pa ko te jebe sto si birao taj posao

kao kad medicinari sad kukaju na covid a svi su znali da
im to sleduje ... svi su u rotaciji prosli infektivn odeljenja
a i ucili su o zarazama, bolestia, epidemijama i pandemijama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ja bih streljao sve te slepce ¹to imaju ispod 3 soma evra platu i ¹to kukaju da im je posao te¾ak. Ko ih jebe kad su nesposobni slepci, nemoj da mi tro¹e kiseonik d¾abe.


"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Koliko ti ono bese imas godina? Radnog iskustva? Cak i nezvanicnog?

El Jefe

Порез не може да се плати електронски, уствари може али пореско тражи потврду из банке
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: dzimika poslato 04 April, 2021, 14:28
Koliko ti ono bese imas godina? Radnog iskustva? Cak i nezvanicnog?

Oko 9 godina sve zajedno.

Inaèe se sprdam na zmajev raèun malo, ja nemam ni 5ti deo od tih 3 soma evra, da se razumemo, ali ¾ivim bolje od mnogih sa tih 3 soma.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

celih devet godina.. wow
eelem... stalno pominjes tih 3k... ti to neki cilj ?
pa i nije ti neki ilj realno....


meni 3k nije cilj
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

3 000 evra je u srbiji wow plata, tebi ako nije, po¹tujem, ali si u manjini. Ko ima pare i slobodno vreme, taj je uspeo i taj mo¾e da se zajebava, ko ima samo pare ili samo vreme i nije ne¹to mnogo postigao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Tebi jeste ...meni nije ...
Moza zbog godina vec poiznih al nesto se ne secam da sam pominjao 3000 u kontekstu plate ...

nego cime se ti ono bese bavis u kragujevcu ?

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell