Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Cek cek polako ... ja ne ulazim u zone , bavim se ovde necim drugim. I da vam kazem , svi ti ljudi koji rade ovde , mnogo je manja sansa da se zaraze ovde nego bilo gde drugde. Ovde je jasno definisana razlika izmedju crvene i zelene zone. Nema sanse da udjes iz crvene zone u zelenu bez dezinfekcije , tusiranja itd itd itd...
testirao se juce prekjuce ... sve 0 .. igG , igM i igA. Kao sto rekoh - nisam ni prosao pored virusa

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Nisam ispratio za sta su to potpisivali peticiju , ne gledam tv

bogdan

Darkic , ajd iz prve ruke , sta treba de se radi  odnosno ne radi

Darko

Pa sta da se radi buraz... peri ruke milion puta dnevno , distanca i to je to. Pojacavaj imunitet konstantno , vitamini C , voce , limun, sve sto ti padne na pamet.
Nema neka filozofija za zdrave :)

DebeliZmaj

dakle rade ljudi posao za koji su se skolovali i
za koji znaju rizike i videli su sva odeljenja na rotaciji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

i tako .. doleglavi ..... i dalje mislis da je laz ?
kako zdravlje ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Da. Laz, prevara svetskih razmera i stojim iza svojih reci, kako tad tako i sad. Interesje te jos nesto?

despic

klasican divljak

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gvozden

Darko ovde se u zadnje vreme dosta ljudi zarazilo iako su se vakcinisali tj tacno posle prve vakcine. I svi koju se tako zarazili bas imaju tezak oblik, zaglavili u bolnici. Nesto smo pricali, retko ko je imao jace simptome od kineske vakcine, uglavnom fajzer i sputnik prvih par dana pravi teskobe. Izmedju lekara ide prica da dosta njih dodju vec sa blagim simptomima i precute, a ovi ne skontaju i vakcinisu ih. Mada mi to skroz bzvz, ipak ima pregleda pre vakcine. Ortak bio malo slinav, bez korone, posle vakcine, zaglavio covid.
Jes to rekla kazala, al sto bi rekao Cvorovic, sta kazu u narodu kod tebe :D

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 08 Mart, 2021, 00:07
despicu brate, zmaj ti se nesto grdno zamerio?

prigradski peder ... ( sam je za sebe rekao da je peder ... )

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

пери руке милион пута дневно - појачавај имунитет витамином це?  види немој да переш руке уопште па неће да буде потребе да купујеш витамин це ако ти се укаже прилика да ускочиш у септичку јаму ти ускочи изађи опери се једном и немој да се переш у наредних шест месеци и немај бриге имунитет хај левел ја подмажем ланац и одем кући и једем и полижем сво прљаво уље с прстију мало прднем усерем се понекад и ником ништа руке ми црно сиве ако их једном у години оперм изађем бео ко сир и будем седам дана болестан док се прљавштина не врати то је сасвим апсолутно природно ми смо животиње као и све остале трип стаклено звоно једнако масовне болести кој је вама курац

Kostić

твој слинави ортак не би требао да прими боцу боца се даје искључиво на здрав организам управо због могућих последица ко зна колико је слинавих отишло на боц боц и колико је медицинске раднике болео курац да провере свакога понаособ него боди иди боди иди и добијеш резултат - маса се заразила после вакцине

Kostić

за прц тест тврде да реагује на атом молекула вируса у боци има и више па би некако било сасвим нормално да после боце прц тест покаже позитив што може да доведе до племенског трипа кул ајмо да се играмо ајмо да се зезамо ајмо мало опет да паничимо можда опет падну неке генге на блиц ко са маскама од 100 динара или политички или како год а и јевреј мора да смишља како да се паре саме лепе за ручице

monsterbnt

Citat: Glava Dole poslato 07 Mart, 2021, 21:06
Da. Laz, prevara svetskih razmera i stojim iza svojih reci, kako tad tako i sad. Interesje te jos nesto?

Na osnovu cega stojis iza te izjave? Neki relevantan dokaz, a da nije YT ili FB klip i fotopaint kreacija?
Ja sam se tesno provukao i jos uvek 2 meseca kasnije osecam posledice, sestra mi jedva prezivela, na -5 sam sa prijateljima, dvojca od njih bili sportisti u punoj snazi i apsolutno zdravi....
I ne, nemoj ni da pokusavas sa budalastinom kako je to obican grip.....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

свакоме ко је озбиљно најебо остаће трајне последице на плућима исто као и онима који су претекли најтеже упале плућа туберани ксенопије етц овај је и гори оставља последице и по друге органе ако је веровати једној мојој швалерки која је једва претекла иначе је медицинска сестра у ковидари била женетина сад је пола кофе од човека

mrle

da postoji i da mo¾e da bude opasno, to jeste.
A da se prenosi kao ¹to prièaju, nije.
Prvi sluèaj je bio kada mi je æale imao koronu (a dobio je, nigde, ¾ivi u svojoj kuæi, ne deli ni¹ta ni sa kim...), a baba od 92 godine koja nije iza¹la desetak godina iz stana nije. A æale brine o njoj, sprema joj, hrani je...
I sluèaj od pre mesec dana, u èetvrtak odvedem dete da se testira, pozitivan, blagi simptomi... petak, subotu i nedelju sam spavao sa njim u krevetu, u kuæi bez ikakvih "mera" i ni¹ta.

DebeliZmaj

verovatno bi neki imunolog/viruslog bolje objasnio ali fora u koncentraciji izlozenosti virusa...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell