Glavni meni

Korona virus u Srbiji!!! Kovid-19, propaganda ili smrtonosni virus?

Započeo milomir22, 11 Mart, 2020, 20:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ako Bugarska zatvori granice, putanja za povratak sa Tasosa...  [rofl] [rofl] [rofl]



eclipse4


despic

klasican divljak

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 06 Jul, 2020, 21:51
Ako Bugarska zatvori granice, putanja za povratak sa Tasosa...  [rofl] [rofl] [rofl]



Neinformisani
NE MO®E
Ne mo¾e¹ iz Gruzije uæi u Abhaziju veæ dve godine, Abhazija je izmeðu Gruzije i Rusije uz more..
[yahoo] [yahoo]
Kako znam tu nepotrebnu informaciju?
Putovao za Tbilisi pa ceo dan kombijem do granice Abhazije.
[rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja





Pa ti vidi ¹ta je granica...

[veryangry] [veryangry]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Lazic


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gašpar

Citat: Ostoja poslato 06 Jul, 2020, 23:24




Pa ti vidi ¹ta je granica...

[veryangry] [veryangry]


Ni¹ta èudno, isti prelaz kao Gradi¹ka, a ni Slavonski Brod nije puno bolji  ;D

Lazic

Virus je mutirao, nalak¹e i najbr¾e se prenosi sa televizije na ovce...

dzimika

Iskreno, mislim da jeste mutirao, jer se ljudi mnogo lako zaraze za razliku od prvog talasa tj ono sto ja mislim da je sve ovo isti talas jer su brojke stelovane od samog starta i da u stvari nikada i nije doslo do smanjenja samo su se ljudi manje i javljali ili jednostavno nisu ni imali gde da se jave

Lazic

Izmislio je kraj epidemije zbog izbora... Ponadao sam se da æe veèeras da spale skup¹tinu, nikad ni¹ta dobro nije iza¹lo odande, ali avaj...

dzimika

cuh juce, porodica, roditelji na respiratorima pitanje da li ce se izvuci, 2 sina umrla, 24 i 28god
One price da ce oslabiti virus su idiotske, jer virus mutira i postaje jaci a ne slabiji

sa druge strane, ima dokaza da je virus bio prisutan u Evropi jos od prosle godine, i to mnogo pre nego sto je krenulo sve u Kini, sto potvrdjuje teoriju da je iz Evrope prenet u Kinu ali Kinezi prvi uradili test na njega, boga pitaj koliko je ljudi umrlo od njega prosle godine a da se i ne zna jer niko zivi nije testirao umrle na viruse

mrle

Ovo sa maskama su izmislili komunisti i partizani!
Pitate se  sada , ¹ta pi¹e ovaj Mrle.
Pa kako èetnici da stave masku preko onolike brade?

mali_zmaj

©ta veli Kristijan Goluboviæ?? Zadnji pud kad sam u¹ao negdje pod maskom zaglavio sam 12 godina robije!!  ;)
jin-jang

Lazic


Glava Dole

Citat: dzimika poslato 14 Jul, 2020, 11:35
cuh juce, porodica, roditelji na respiratorima pitanje da li ce se izvuci, 2 sina umrla, 24 i 28god
One price da ce oslabiti virus su idiotske, jer virus mutira i postaje jaci a ne slabiji

sa druge strane, ima dokaza da je virus bio prisutan u Evropi jos od prosle godine, i to mnogo pre nego sto je krenulo sve u Kini, sto potvrdjuje teoriju da je iz Evrope prenet u Kinu ali Kinezi prvi uradili test na njega, boga pitaj koliko je ljudi umrlo od njega prosle godine a da se i ne zna jer niko zivi nije testirao umrle na viruse

Pa zbog respiratora su i umrli 99%... tuziti doktore i drzavu.

Gašpar


mareskin

Citat: Ga¹par poslato 18 Jul, 2020, 13:39
Tu¾iti doktore? Voimja oca i ludih ljudi....

U pravu si. Ne vredi tu¾iti isto kao i policiju, osim ako ne izgubi¹ liènu kartu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu